Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paparapa Zobacz posta
    Dodaj do tego śledzenie obiektu i ostrzenie na "oko". Podgląd zrobionego zdjęcia w wizjerze, elektroniczna migawka ...
    I teraz odpowiedz sobie sam czy chcesz mieć "kłapiące" lustro z ryzykiem FF\BF , czy aparat z nowymi możliwościami.
    Wydaje mi się że z5 czy z6 będzie lepszym wyborem, nawet przez FTZ.
    Ale to Ty musisz zdecydować .
    Również tak patrzę na ten sposób ze nie dosc ze nowe możliwości a bardziej przyszłościowo , patrząc w kwestii opłacalności rozbudowania systemu bez lustra , niż systemu lustrzanego

  2. #12

    Domyślnie

    Wiadomo technika daje możliwości, ale jeśli ktoś ma talent to i telefonem zrobi dobre zdjęcie.
    ...

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piter203 Zobacz posta
    Również tak patrzę na ten sposób ze nie dosc ze nowe możliwości a bardziej przyszłościowo , patrząc w kwestii opłacalności rozbudowania systemu bez lustra , niż systemu lustrzanego
    I jeszcze stabilizacja obrazu w korpusie .

  4. #14

    Domyślnie

    Wolę stałkę 1.4 lub zoom 2.8 niż f4 i stabilizację w body.
    Był Pentax, Panasonic, Nikon, Olympus, Fuji. Teraz Canon.

  5. #15

    Domyślnie

    No tak , ale możesz mieć stałkę 1,4 ze stabilizacją z body
    Nikon Z7 Z14-30/4 Z24-70/2,8; S50/1,4;S70-200 2,8; S60-600

  6. #16

    Domyślnie

    Tak, ale żyjąc w świecie ograniczonych funduszy, każdy musi wybrać coś dla siebie co spełni jego oczekiwaniom.
    Ja postawiłem na apsc i szkła 1.4/1.2, inny weźmie ff i ciemne zoomy.

    Wysłane z mojego kalkulatora Casio.
    Był Pentax, Panasonic, Nikon, Olympus, Fuji. Teraz Canon.

  7. #17
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Czyli nie wolisz tylko brak kasy, no to masz dylemat jak większość nawet zawodowców
    Ja zrobiłem coś strasznego bo mam Z7 i uwa zooma f/4 ale uzupełniam 1.8/85mm czyli dla aps-c już nie osiągalne bo jaśniej to mega mega drożej, no i manualne 2.8/135 za grosze.
    Póki co od pewnego czasu każdy zakup daje mi mega zadowolenie i sprzęt zostaje ze mną na długo.
    Ostatnio edytowane przez ksh ; 09-05-2021 o 22:50

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    uzupełniam 1.8/85mm czyli dla aps-c już nie osiągalne bo jaśniej to mega mega drożej,
    Znowu klapeczki FF i znowu kompletna bzdura jak większość Twioch subiektywnych opinii. Choćby 56 F1.2 ekwiwalent GO, ogniskowej i ceny zachowana, a rozmiar mniejszy cud..... Oczywiście zaraz mi tu wyskoczysz że w FF można ISO podnieśc (choć co to ma do szkła) albo że sławetna jakość i detal lepsze....na fotce o rozdziałce monitora lub wydruku do 30 cm jakie 99,99% tworzy Kolego tak subiektywnych opinii to ze świeczką szukać.Może wkleje ci kilka fotek z mojego FF i apsc i poznasz po jakości i detalu które z którego aparatu ? Gdybym nie miał obu formatów to może bym C i uwierzył...

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Teu Zobacz posta
    Wolę stałkę 1.4 lub zoom 2.8 niż f4 i stabilizację w body.
    Ale do makro, to już chyba nie za bardzo to 1.4 potrzebne. Jest parę starszych fajnych szkieł, np tamron macro 180mm\3,5 i jak najbardziej stabilizacje w korpusie przydaje się.

  10. #20
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    [QUOTE=czomolungma;4176279]Znowu klapeczki FF i znowu kompletna bzdura jak większość Twioch subiektywnych opinii. Choćby 56 F1.2 ekwiwalent GO, ogniskowej i ceny zachowana, a rozmiar mniejszy cud.....
    Znowu nie czytasz ze zrozumieniem i porównujesz obiektyw 1.8/85mm za 1400zł do 1.2/56 za 3200zł.

    Oczywiście zaraz mi tu wyskoczysz że w FF można ISO podnieśc (choć co to ma do szkła) albo że sławetna jakość i detal lepsze....na fotce o rozdziałce monitora lub wydruku do 30 cm jakie 99,99% tworzy
    Jakaś krucjata aps-c ??

    Kolego...
    Od kiedy to my koledzy ?

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nikon D750 vs Nikon D810
    By kurczeblade in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 89
    Ostatni post / autor: 14-02-2021, 09:51
  2. Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 29-06-2015, 11:50

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •