Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Kukułka ...

  1. #1

    Domyślnie Kukułka ...

    1. Kukułka, Common Cuckoo (Cuculus canorus) ...


  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2010
    Miasto
    Dabrowa Górnicza
    Posty
    221

    Domyślnie

    Piękne, kolory, plastyka ....uchwycenie kukułki w locie z taką ostrością .... Szkoda tylko,że to forum, a może dział przyroda mam wrażenie, że zamiera. Patrząc po ilości odwiedzin i komentarzach mam wrażenie,że chyba i tutaj wszystkich dopadła pandemia i nikomu już nie chce się nic napisać. Wiem,że ile razy można pisać lakonicznie wspaniale, dobre itp ale chyba temu służy forum aby docenić czyjąś pracę i wysiłek włożony w zrobienie takiego zdjęcia. Widzę to również po swoich fotach wstawianych jednak sporadycznie i jakością odbiegających znacznie od Twoich ... Może to jednak niszowe zainteresowania w porównaniu z takimi krajobrazami ?

  3. #3

    Domyślnie

    Ptasiarze tutaj to najwyższa klasa. Przecież za takim zdjęciem jest to, czego nie widać. Trzeba nie tylko umieć uchwycić, ale też wiedzieć kiedy i gdzie, w dodatku z dużym poświęceniem. Dlatego cóż ja mogę napisać?

  4. #4

    Domyślnie

    Bardzo Wam koledzy dziękuję za słowa uznania. Nie jest to łatwa fotografia, często jeszcze w nocy trzeba się dostać na miejsce i czekać na wschód słońca, zamaskować i wiele godzin siedzieć lub leżeć w całkowitej ciszy. Nierzadko w mrozie lub upale ale właśnie dla takich kadrów warto się poświęcić. Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    Zwracam uwagę, że konkursie zdjęcie miesiąca przyrodnicy rządzą od dłuższego czasu. A w większości przypadków - mnie już się słowa zachwytu wyczerpały.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Daro69 Zobacz posta
    Piękne, kolory, plastyka ....uchwycenie kukułki w locie z taką ostrością .... Szkoda tylko,że to forum, a może dział przyroda mam wrażenie, że zamiera. Patrząc po ilości odwiedzin i komentarzach mam wrażenie,że chyba i tutaj wszystkich dopadła pandemia i nikomu już nie chce się nic napisać. Wiem,że ile razy można pisać lakonicznie wspaniale, dobre itp ale chyba temu służy forum aby docenić czyjąś pracę i wysiłek włożony w zrobienie takiego zdjęcia. Widzę to również po swoich fotach wstawianych jednak sporadycznie i jakością odbiegających znacznie od Twoich ... Może to jednak niszowe zainteresowania w porównaniu z takimi krajobrazami ?
    I ja tylko oglądam z zachwytem to, co chłopaki wyprawiają. Praktycznie każda fota tu jest na medal. Nie wrzucam zachwytów pod każdym ujęciem z przyczyn, które opisałeś

    PS. Choć i tak wszyscy wiemy, że robią takie dobre zdjęcia tylko dlatego, że mają te niedorzecznie jasne teleobiektywy...

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] Kukułka
    By grafo in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 01-08-2018, 10:44
  2. [ Przyroda ] Kukułka ...
    By raftik in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-07-2018, 14:24
  3. [ Przyroda ] Kukułka ...
    By raftik in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 01-04-2018, 18:45
  4. [ Przyroda ] Kukułka
    By Daro69 in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-09-2017, 21:20
  5. [ Przyroda ] Kukułka?
    By Adko in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 14-05-2008, 22:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •