Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37
  1. #11

    Domyślnie

    Owszem, jakiś kompromis to jest.

    Inna sprawa... Nawet jakby to było całkiem no limit, to i tak tą edycję odpuszczam. CBW. ¯\_(ツ)_/¯
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    Owszem, jakiś kompromis to jest.

    Inna sprawa... Nawet jakby to było całkiem no limit, to i tak tą edycję odpuszczam. CBW. ¯\_(ツ)_/¯
    Nie da się zadowolić wszystkich Wachlarz pomysłów na zabawę jest tak duży, jak nierzadko rozrzut z pepeszy przy głosowaniach.

    Ja się głowię jeszcze co mógłbym ciekawego wykombinować, poprzednie no limit odpuściłem sobie. Więc tutaj bym sobie popróbował, tym bardziej, że żonie lapka naprawiam, więc tablet nieużywany...
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    No to ja też pomarudzę.
    Nawet teoretycznie otwarte przestrzenie w mapach gier są skończone...
    (...).
    Prawda to, szczera prawda. Nawet Geralt na końcu mapy mówił "Alez wieje" i zawracał.
    Z resztą wpisu też się zgodzę.

    Tylko z jednym się nie zgodzę. Z tym: "jeśli ktoś nie czuje się na siłach, może obrobic pojedynczego Rawka".
    Ja się osobiście nie chce czuć na siłach czy nie, zastanawiam się właśnie nad pojedynczym rawem.
    Nie lubie wklejek, kolaży a podmiananka nieba w krajobrazie to już dla mnie oszustwo i wygląda to zazwyczaj bardzo sztucznie. Tutaj mamy edycję no limit i rozumiem że może niektórzy bardzo lubią Photoshopowe zabawy i niech im wyjdzie jak najlepiej. Mamy no limit, tylko że ja to rozumiem że jak ktoś chce to sobie robi różne kombosy a jak ktoś chce to pojedynczy raw. I żaden z tych sposobów obróbki nie powinien być faworyzowany. Żaden nie jest lepszy czy gorszy. Ot co kto woli.

    Wnosze formalny wniosek o usunięcie pierwszej części wpisu w cudzysłowie, to do przecinka. I np dorzucenie dopisku o pelnej dowolności w edycji danych zdjęć i w ich ramach.
    "Jak ktoś nie czuje się na siłach", bo może to sugerować że autor pracy z pojedynczego rawa mniej na to poświęci czasu i umiejętności. A tak nie musi być. Może tyle samo, mniej czy więcej niż autor sklejki z kilku zdjęć.
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 03-05-2021 o 17:52
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  4. #14

    Domyślnie

    W zasadzie to masz rację, wpis powoduje efekt taki, że jak jeden rawek, to niby gorzej... a przecież wcale tak być nie musi!
    Nie popatrzyłem na to w ten sposób, myślę, że to prostu nieświadomy swej mocy dobór słów w zdaniu.
    Trzeba to poprawić, co też uczynię za chwil parę
    Ostatnio edytowane przez crusiek ; 03-05-2021 o 18:09
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  5. #15

    Domyślnie

    Idę po popcorn

    A teraz już koniec żartów! Miałem wziąć udział w kolejnej, czyli tej edycji. Jednak raczej tak nie będzie i wrócę do zabawy dopiero od kolejnej.
    Kanał YT ​? ??​

  6. #16

    Domyślnie

    Chociaż pogoda się poprawiła?
    Tutaj mokro i zimno ...
    Chciałem dzisiaj na rowerek ale....
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    Chociaż pogoda się poprawiła?
    NOPE...
    ¯\_(ツ)_/¯

    Hm, może dlatego taki rozdrażniony łażę. ?
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    Chociaż pogoda się poprawiła?
    Tutaj mokro i zimno ...
    Chciałem dzisiaj na rowerek ale....
    U nas pizga złem. Dobrze, że nie pada. Na trochę nawet wyszło słońce. Ja zaryzykowałem i pojeździłem. Co prawda kilka minut padał deszcz, ale krzywdy wielkiej nie wyrządził.
    Kanał YT ​? ??​

  9. #19

    Domyślnie

    Jakoś trzeba sobie radzić :/
    Wziąłem starszego syna na błocko ..., znaleźliśmy odpowiednią gałąź... zrobiliśmy z tego łuk, strzały. Zużyte flamastry robią za groty no i można "szczylać" do puszek....
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    W zasadzie to masz rację, wpis powoduje efekt taki, że jak jeden rawek, to niby gorzej... a przecież wcale tak być nie musi!
    Nie popatrzyłem na to w ten sposób, myślę, że to prostu nieświadomy swej mocy dobór słów w zdaniu.
    Trzeba to poprawić, co też uczynię za chwil parę
    Kreciownik to jednak ogarnia.
    Już jest przeprawiony wpis z początku.

    To teraz wiadomo że jak wszyscy zrobią sklejki i jeden samotny pojedynczy raw będzie, to mój.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Zabawa w RAWki 180 - NO LIMIT
    By crusiek in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 31-10-2018, 22:14
  2. Zabawa w RAWki 160 - NO LIMIT
    By siemalysy in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 79
    Ostatni post / autor: 15-02-2018, 23:13
  3. Zabawa w RAWKI nr 150 NO LIMIT
    By siemalysy in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 75
    Ostatni post / autor: 05-09-2017, 21:25
  4. Zabawa w RAWki nr 90 - NO LIMIT
    By spiritus in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 13-10-2015, 21:37
  5. Zabawa w RAWki nr 65 - NO LIMIT
    By zolton in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 27-10-2014, 12:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •