Witam
Dostałam wczoraj z Empiku taką ofertę i mam pytanie czy ktoś korzystał z ich usług??> http://www.empikfoto.pl/
Szukaj
Witam
Dostałam wczoraj z Empiku taką ofertę i mam pytanie czy ktoś korzystał z ich usług??> http://www.empikfoto.pl/
robilem 20x30 w Empiku bo mialem bezplatny kupon.
powiem tak: gdybym kuponu nie mial, to bym tych odbitek nie robil. o ile kolory i tonalnosci robia dobrze, o tyle ogolna jakos druku jest kiepska. przy cenie 8zl (po znizce, bo normalnie 10zl) to MSZ zdecydowanie za drogo.
nie chcialbym podciagac pod jeden mianownik wszystkich labow Empiku, bo do czynienia mialem tylko z Wroclawskim. ale wrazenia mam na nie
akustyk.fc.pl albo tez bartrozanski@flickr
OK dzięki to jednak nie ryzykuje zostaje przy WILABIE![]()
Pozdrawiam
A ktoś może korzystał w Warszawie,akurat mam kilka kuponów i chce zrobić sobie 20x30,nie wiecie jak z jakością tego labu w Wawie![]()
EQ : Nikon F3 | Nikkor 50/1,5 AiS | F801 | Sony ILCE 7mkIII | Sony 55/1,8 | Sony 35/1,8 | Viltrox 24/1,8 | Canon 135/2,0 L |
Insta : @pan_portrecik
czy dobrze kombinuje, ze Ty masz te kupony stad skad i ja je mialem ?Zamieszczone przez Leon13th
![]()
akustyk.fc.pl albo tez bartrozanski@flickr
Dokładnie te same![]()
EQ : Nikon F3 | Nikkor 50/1,5 AiS | F801 | Sony ILCE 7mkIII | Sony 55/1,8 | Sony 35/1,8 | Viltrox 24/1,8 | Canon 135/2,0 L |
Insta : @pan_portrecik
no ja mam tez z tego samego zrodla co Wyhe hehe
dawalem 2 razy do wywolania tam zdjecia, 2 razy dokladnie te same pliki (15x21), po ok 70 zdjec i obie serie roznia sie od siebie diametralnie, jedna seria jest naprawde ladnie wydrukowana, ale ta druga to koszmar, jakby farby pozalowali, zero kolorow, za jasne, normalnie tragedia, a pliki dokladnie te same.
moze Ci pliki wyblakly od lezenia na oswietlonym dyskuZamieszczone przez All my life who am i?
![]()
akustyk.fc.pl albo tez bartrozanski@flickr
Zdecydowanie, musisz trzymać CD w zacienionym miejscu i najlepiej w chłodnymZamieszczone przez akustyk
Grzegorz
---------------------
Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...
Skontaktuj się z nami