Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Odbitki z Empiku

    Witam
    Dostałam wczoraj z Empiku taką ofertę i mam pytanie czy ktoś korzystał z ich usług??> http://www.empikfoto.pl/

  2. #2

    Domyślnie

    robilem 20x30 w Empiku bo mialem bezplatny kupon.

    powiem tak: gdybym kuponu nie mial, to bym tych odbitek nie robil. o ile kolory i tonalnosci robia dobrze, o tyle ogolna jakos druku jest kiepska. przy cenie 8zl (po znizce, bo normalnie 10zl) to MSZ zdecydowanie za drogo.

    nie chcialbym podciagac pod jeden mianownik wszystkich labow Empiku, bo do czynienia mialem tylko z Wroclawskim. ale wrazenia mam na nie

  3. #3

    Domyślnie

    OK dzięki to jednak nie ryzykuje zostaje przy WILABIE
    Pozdrawiam

  4. #4

    Domyślnie

    A ktoś może korzystał w Warszawie,akurat mam kilka kuponów i chce zrobić sobie 20x30,nie wiecie jak z jakością tego labu w Wawie
    EQ : Nikon F3 | Nikkor 50/1,5 AiS | F801 | Sony ILCE 7mkIII | Sony 55/1,8 | Sony 35/1,8 | Viltrox 24/1,8 | Canon 135/2,0 L |
    Insta : @pan_portrecik

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Leon13th
    A ktoś może korzystał w Warszawie,akurat mam kilka kuponów i chce zrobić sobie 20x30,nie wiecie jak z jakością tego labu w Wawie
    czy dobrze kombinuje, ze Ty masz te kupony stad skad i ja je mialem ?

  6. #6

    Domyślnie

    Dokładnie te same
    EQ : Nikon F3 | Nikkor 50/1,5 AiS | F801 | Sony ILCE 7mkIII | Sony 55/1,8 | Sony 35/1,8 | Viltrox 24/1,8 | Canon 135/2,0 L |
    Insta : @pan_portrecik

  7. #7
    Marcin Stawiarz
    Gość

    Domyślnie

    no ja mam tez z tego samego zrodla co Wy he hehe

    dawalem 2 razy do wywolania tam zdjecia, 2 razy dokladnie te same pliki (15x21), po ok 70 zdjec i obie serie roznia sie od siebie diametralnie, jedna seria jest naprawde ladnie wydrukowana, ale ta druga to koszmar, jakby farby pozalowali, zero kolorow, za jasne, normalnie tragedia, a pliki dokladnie te same.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez All my life who am i?
    ale ta druga to koszmar, jakby farby pozalowali, zero kolorow, za jasne, normalnie tragedia, a pliki dokladnie te same.
    moze Ci pliki wyblakly od lezenia na oswietlonym dysku

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk
    Cytat Zamieszczone przez All my life who am i?
    ale ta druga to koszmar, jakby farby pozalowali, zero kolorow, za jasne, normalnie tragedia, a pliki dokladnie te same.
    moze Ci pliki wyblakly od lezenia na oswietlonym dysku
    Zdecydowanie, musisz trzymać CD w zacienionym miejscu i najlepiej w chłodnym

    Grzegorz
    ---------------------
    Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •