Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Pixma G640

  1. #1

    Domyślnie Pixma G640

    Stoję właśnie przed wyborem drukarki do domu (dokumenty + zdjęcia), długo się głowiłem i praktycznie zdecydowałem na model TS8350. Niestety nie jest on już dostępny (na alledrogo ostatnie sztuki za prawie 900zł), a w ofercie nie znalazłem innej budżetowej drukarki z 6 zasobnikami na tusz. No i właśnie się pojawił nowy model. Przez całe poszukiwania zastanawiałem się "dlaczego nie ma wielokolorowych drukarek z tuszem w butelkach?!". Już jest Pixma G640 Co o niej myślicie?

    Zastanawiam się jak to jest z zamiennikami tuszu do tego modelu. Widzę, że tusze mają różne oznaczenia: GI-40, 41, 43 etc. Orientujecie się czy "farba to farba" i można używać zamienników do MegaTanków z innych modeli? Nie udało mi się też znaleźć zamienników do nowych kolorów: szarego GY i czerwonego R. Myślicie, że długo pozostanie taka luka na rynku żebraczych tuszy?

    Jakie są Wasze ogólne opinie na temat tego sprzętu, o ile oczywiście będzie oferowany za rozsądne pieniądze.

  2. #2

    Domyślnie

    Ja czekam z niecierpliwością na model G540, bez skanera, ponieważ posiadam skaner Epsona. Poza tym będzie tańsza i mniejsza.
    Bezlusterkowiec Sony i kilka słoików

  3. #3

    Domyślnie

    Pytanie kiedy to będzie dostępne...

  4. #4

    Domyślnie

    U nas w sklepie jeszcze nie da się dorwać G640/540, poza jakąś wzmianką w cyfrowe.pl, a europejskiej stronie canona już pojawiły się wersje G650/550... Jedyne co je różni w specyfikacji to nazwa butelek z farbą: GI-43 vs. GI-53. Nie wiem czy to są te same atramenty, czy nie ale trochę paranoja z tymi drukarkami...

Podobne wątki

  1. Canon PIXMA PRO-1
    By Czornyj in forum Reprodukcja zdjęć
    Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 23-03-2016, 10:42
  2. Canon Pixma IX6550
    By sznuras in forum Reprodukcja zdjęć
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-11-2013, 18:54
  3. Canon Pixma Pro 9500 MK2
    By kaspik in forum Reprodukcja zdjęć
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-10-2013, 19:08
  4. canon Pixma 4850
    By Martines in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-10-2012, 20:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •