Close

Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 78

Wątek: Islandia zimą

  1. #61

    Domyślnie

    fajne te zdjęcia, oczywiście człowiek zazdrości, bo sam by chciał rzucić to wszystko i wyjechać w Biesz.... na Islandię
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  2. #62

    Domyślnie

    Dzięki. Trzeba po prostu wziąć się w garść, na początku pisałem że można, mimo aktualnych niedogodności. Sam przeczytałem relację kolegi, który zimą objechał całą Islandię, pomyślałem- jednak można nawet teraz Niestety zasady zmieniają się od czasu do czasu, od kwietnia zapowiedzieli, że będą robić testy zaszczepionym oraz ozdrowieńcom. Zobaczymy jak to będzie w praktyce, czy latem jednak nie złagodzą zasad. Planuję tam kolejny wyjazd jesienią, w okolicach września.

  3. #63

    Domyślnie

    jasne, ale nawet pomijając koronawirusa, to muszę zebrać fundusze i pojechać, mój kuzyn też był i też zachwycony i tak z każdej strony człowiek ma sygnały że fajnie i warto
    tylko albo czasu brak albo kasy albo pandemia
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  4. #64

    Domyślnie

    Ja odczytałem obecną sytuację tak, że nie ma na co czekać

    Krótki wypad powoli się kończył, przejeżdżałem przez park Thingvellir, kiedy słoneczko postanowiło jeszcze pokazać pazur

    35.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC02507_m.jpg
Wyświetleń:	185
Rozmiar:	339,0 KB
ID:	50506

  5. #65

    Domyślnie

    Takie niebo mnie pożegnało, widok na Reykjavik

    36.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC02537_m.jpg
Wyświetleń:	188
Rozmiar:	229,5 KB
ID:	50519

    Dziękuję za uwagę.

  6. #66

    Domyślnie

    Dobra, to jak już doszedłeś ze zdjęćiami do końca wycieczki, to teraz zacznij pokazywać inne w kolejności odwrotnej - od końca do początku. Bo ogólnie wycieczka chyba była fajna i mam nadzieję, że to nie są wszystkie obrazki jakie masz. Fajnie się to ogląda, a jakbyś dodał jeszcze parę słów komentarza więćej, byłoby jeszcze milej.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  7. #67

    Domyślnie

    Dzięki za dobre słowo, ale chyba dość. Nie chcę zanudzać, co za dużo, to niezdrowo. Wrzuciłem i tak gigantyczny set, słabo pasujący do tego działu wymuskanych pojedynczych zdjęć z milionem filtrów, masek, PS-a, itd. Normalnie dałbym do działu turystyka, ale administracja skutecznie ignoruje sugestie, żeby zdjęcia z tamtego działu pojawiały się na belce. Potem parę osób dziwi się, że jest taki wątek. Kiedyś dałem tam zdjęcia z Peru i dokładnie tak było, zdziwienie, o jest taki wątek. A kiedy otworzy się stronę główną, to atakują zdjęcia taniego wina w różnych oświetleniach

    Ps. Zapraszam na stronę https://portalpodroze.pl/islandia-zima/, tam też popisałem trochę więcej. Zobaczymy jaka będzie sytuacja, ale planuję jeszcze wyjazd na Islandię w tym roku, wtedy będzie c.d.

  8. #68

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez notdot Zobacz posta
    jasne, ale nawet pomijając koronawirusa, to muszę zebrać fundusze i pojechać, mój kuzyn też był i też zachwycony i tak z każdej strony człowiek ma sygnały że fajnie i warto
    tylko albo czasu brak albo kasy albo pandemia
    Widzę, że masz jak ja. Wszystko przez tę pandemię! Drugi rok z rzędu nie mogę pojechać na Islandię z powodu koronawirusa, przez resztę życia nie pojechałem, bo jestem pospolitym biedakiem

  9. #69

    Domyślnie

    Przesadzasz. Owszem, to drogi kraj, ale bez przesady. Bilet kosztował mnie 650 zł z bagażem podręcznym, samochód coś koło 700 zł. Pokój w pensjonacie aktualnie można mieć za 250 zł ze wspólną łazienką (ale nie ma zwykle turystów), 350-400 za taki z oddzielną. Latem namiot albo samochód campingowy (określenie na wyrost, bus z miejscem do spania) to norma. Coś do jedzenia zabrałem ze sobą, coś kupiłem na miejscu. Nie liczyłem nawet wydatków, ale w takim trybie to jest jak każdy wyjazd weekendowy gdzieś w Europie. Albo nawet taniej, bo nie ma łażenia po knajpach. Z drugiej strony krajobrazy robią wrażenie, czasu się nie marnuje i nie żal tych paru groszy. Teraz niestety widzę droższe bilety, cóż może mi się udało. Mnie pandemia akurat zmobilizowała, trochę też z braku alternatyw.

  10. #70

    Domyślnie

    Bardzo ciekawe miejsca i dobre zdjęcia.
    Tylko mało mnie pociąga wypożyczanie samochodu i jeżdżenie po hotelach. Wolę jeździć swoim .

Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Islandia I
    By nick-on in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 14-04-2023, 11:22
  2. [ Krajobraz ] Islandia
    By robinhood in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 24-04-2011, 19:53
  3. Islandia
    By Marcin Stawiarz in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 21-07-2009, 16:54
  4. [ Krajobraz ] Islandia
    By mariusx in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 04-07-2007, 12:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •