Close

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 75 z 75

Wątek: Dysk sieciowy

  1. #71

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JK Zobacz posta
    Dlatego nie można jej bezmyślnie używać. To co zalinkowałem, to są sieciowe serwery USB, a nie print serwery. Można oczywiście na tym zrobić print serwer (to znaczy niczego robić nie trzeba, bo wystarczy podłączyć drukarkę i już jest po robocie), ale można też zaproponować wiele różnych rozwiązań, na przykład dysk sieciowy. Problem w tym, że kolega niestety zatrzymał się w rozwoju jakiś czas temu i nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że można coś sensownego i taniego zrobić bez NAS-a.
    "kolega zatrzymał się w rozwoju"... Ile jesxze na tym forum moderatorzy będą akceptować taki styl wypowiedzi JK ? Halo moderatorzy? @Jacek_Z? Sugeruje bana koledze JK za łamanie zasad wypowiedzi bo widać że nic nie rozumie.
    linktr.ee/zbigniewurban5150||Canon R|RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, VM75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF70-200/4L IS, RF24-105/4L|BG-E22||Fuji Xpro3 XE4|xf18/2 xf27/2.8RWR xf18-55/2.8-4 SY12/2 TT23/1.4 ||Pleśniaki|Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8, Vivitar 135/2.8||iPhone 14 PRO||

  2. #72

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
    Zasugeruj to autorowi wątku to rozwiązanie jako odp. do jego pytania.....
    Dziekuje panowie za rozwiniecie tematu, ale jesli chodzi o mnie to juz zakupilem i uruchomilem NAS jednozatokowy DS118.
    Spelnia moje potrzeby i jestem zadowolony , ale moze ktos jeszcze skorzysta z tych innych rozwiazan.

  3. #73

    Domyślnie

    I właśnie o to chodzi. Można korzystać z różnych rozwiązań. Droższych lub tańszych, takich lub innych, a jeśli wybrane rozwiązanie pozwala zrealizować potrzeby konkretnego użytkownika, to wszystko jest OK. Każdy może je wybrać samodzielnie, a celem dyskusji na forum jest to, żeby zaprezentować forumowiczom różne rozwiązania, a nie tylko to "jedyne i podobno zawsze najlepsze".
    Jacek

  4. #74
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
    "kolega zatrzymał się w rozwoju"... Ile jesxze na tym forum moderatorzy będą akceptować taki styl wypowiedzi JK ? Halo moderatorzy? @Jacek_Z? Sugeruje bana koledze JK za łamanie zasad wypowiedzi bo widać że nic nie rozumie.
    Masz chłopie merytoryczne odpowiedzi, argumenty, nawet przykłady, a jedynym ratunkiem w dyskusji moderator, nie przesadzasz ?


    Ja liczę na pociągnięcie tematu z tymi sieciowymi serwerami usb lan/wifi, chcę sobie zrobić porządek w sieci, a mam dość dużą lan/wifi obecnie korzysta z niej ~30 urządzeń, chcę troszkę uporządkować kwestie magazynu i udostępnienia, a przy okazji zrobić miejsce na backup.
    Ostatnio edytowane przez ksh ; 03-04-2021 o 15:25

  5. #75
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JK Zobacz posta
    Ja nikogo nie obrażam. Sam się obrażasz prezentując tu tak żenujaco niski poziom wiedzy.
    ...
    Nawet jeśli ty tego nie pojmujesz.
    Obrażasz odnosząc się tak do innego użytkownika.

    Cytat Zamieszczone przez JK Zobacz posta
    Drogi młodzieńcze.
    ..
    I kto może mieć tu rację? Pytanie retoryczne, bo to jest oczywiste. Zaczynam myśleć, że na niczym innym się nie znasz, że o niczym innym niż NAS-y nie masz pojęcia.

    Szkoda nawet te Twoje brednie komentować.
    Jesteś bardzo miły...

    Cytat Zamieszczone przez JK Zobacz posta
    ...No, ale jeśli twoja wiedza skończyła się na epoce drukarek igłowych, to ...... Chyba szkoda czasu na dyskusje.
    Masz naprawdę nieciekawy sposób prowadzenia rozmowy. Na wszystkim znasz sie lepiej, komputery, monitory (Twoje "rozmowy" z TOM01) czy sprzęt foto. Zawsze wiesz lepiej. I wiesz co musi zrobić osoba zadająca pytanie. Więc szokujące jest to co piszesz niżej. Bo po co dyskutujesz z cybulskim? To myrele ma dokonać wyboru. On ma mózg, wybierze na postawie argumentów jakie tu przytoczycie. Ty czy cybulski. Ale ty chcesz załatwić sprawę by myrele zrobił tak jak ty tu mu narzucasz wgniatając cybulskiego w glebę.

    Cytat Zamieszczone przez JK Zobacz posta
    ..wszystko zależy od konkretnych potrzeb, tylko że nie twoich, ale potrzeb konkretnego użytkownika. Wiesz lepiej jakie ludzie mają potrzeby? Będziesz ludziom dyktować jak ma być, jakie mają mieć potrzeby?
    ...
    Zrozum wreszcie, że ludzie mają różne potrzeby, często inne niż twoje wyobrażenia i przyzwyczajenia.
    To bardzo słuszne spostrzeżenie, tylko ... że często to Ty właśnie w watkach fotograficznych mówisz co ma sens a co nie, zupełnie nie zwracając uwagi na potrzeby czy możliwości finansowe użytkowników. I jak napisałem wyżej - obrażasz osoby mające zdanie inne niż Ty.
    Uzbierało ci się, kara nie jest za ten wątek, ale po prostu ci sie nazbierało.

    Szkoda że w Święta, ale co ja na to poczne.

    Zamykam wątek, autor czyli myrele kupił co chciał. Nie chcę dalej tu rozmów podobnych do tej jaka była.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 03-04-2021 o 15:32
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Podobne wątki

  1. Znikający dysk sieciowy
    By krzall in forum Komputery
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 19:16
  2. NAS - Dysk sieciowy
    By .:Gerard:. in forum Komputery
    Odpowiedzi: 102
    Ostatni post / autor: 14-12-2014, 15:16
  3. Dysk sieciowy.
    By swider in forum Komputery
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 09-04-2013, 22:38
  4. Dysk sieciowy do archiwizacji danych
    By Patio in forum Komputery
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 07-05-2009, 13:30
  5. Network Storage - czyli dysk sieciowy
    By gmoszkow in forum Komputery
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 08-06-2008, 23:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •