Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

    Domyślnie E-serwisfoto OSZUSTWA

    Witam, czy miał ktoś może przygodę z Marcinem Orwatem i jego "serwisem" niestety wysłałem obiektyw i nie moge go odzyskać, może ktoś na forum się również naciął i podpowie mi jak skutecznie odzyskać sprzęt. Z tego co wiem jest pośrednikiem i totalnie olewa jakąkolwiek próbę kontaktu. Żałuję, że dopiero po wysłaniu coś mnie tknęło, żeby poczytać opinie i natrafiłem na wiele osób które miesiącami czekają na swój sprzęt lub wcale go nie odzyskują.

  2. #2

    Domyślnie

    Jest na forum kilka dobrych firm naprawiających sprzęt fotograficzny.
    Czym kierowałeś się wysyłając obiektyw praktycznie w "kosmos" ?
    D70s IR590 ; D70s IR720 ; Fuji Instax WIDE 300 ; OLYMPUS E-1 ; SIGMA SD QUATTRO

  3. #3

    Domyślnie

    Szczerze, nie wiem co mnie zaślepiło, przeważnie wszystko co jest odrobine podejrzane omijam szerokim łukiem.

  4. #4
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    hmm... tak patrzę sobie na tą mapę punktów serwisowych https://e-serwisfoto.pl/punkty-serwisowe/ o to chodzi ?

  5. #5

    Domyślnie

    Tak to ta strona. Głównie ku przestrodze wrzucam ten post, przez pośpiech i wygodę można stracić swój sprzęt, a z tego co czytałem sporo osób się tak nacięło.

  6. #6

    Domyślnie

    Ludzie piszą, że kiedyś ten serwis nazywał się TAWRO. Jest na forum podobny temat dot. oszustwa przez w/w serwis...

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    hmm... tak patrzę sobie na tą mapę punktów serwisowych https://e-serwisfoto.pl/punkty-serwisowe/ o to chodzi ?
    Pewnie o to, że to nie są punkty serwisowe gdzie siedzi ludek i naprawia, tylko punkty gdzie możesz zostawić sprzęt i zostanie on przekazany do serwisu.
    Tak przynajmniej wygląda punkt, który znajduje się niedaleko miejsca gdzie mieszkam. To jest zwykły zakład foto, gdzie pykniesz zdjęcie do dokumentów i wydrukujesz zdjęcia z wakacji. Choć nie wiem czy wydruków i tak komuś nie zlecają.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  8. #8

    Domyślnie

    To jeszcze sprawdźcie, czy wam ta stronka jakiegoś wirusa nie sprzedała. U mnie w antywirusie jest automatycznie blokowana.
    Jacek

  9. #9
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Antywirus pewnie jakiś muzealny, który blokuje strony bez szyfrowania https jak dawniej to forum

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    To jest zwykły zakład foto, gdzie pykniesz zdjęcie do dokumentów i wydrukujesz zdjęcia z wakacji.
    Brzmi, jakbyś z detalami opisał ten punkt z Krakowa - dokładnie to samo.

    Widzę, że w Krakowie jest tylko jeden taki 'punkt serwisowy', co może jest jakoś pocieszające... @wojtas1616 - melduj proszę jak się sprawa toczy, i o efektach.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Taki pomysł racjonalizatorski mi wpadł do głowy: mamy mianowicie niebywale oblegany dział z reklamami usług foto - a to serwisów, fotografów, drukarni, i tego typu.

    Może dać nowy dział pod tytułem 'UWAGA NA...' czy "Ostrzeżenia przed oszustwami' - gdzie można by zamieszczać stosowne anonse (ewentualnie z dokumentacją np. mailową, żeby nie było że bez dania racji).
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. e-serwisfoto Poznań ?
    By pmedela in forum Serwis
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-07-2018, 11:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •