Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Antywirus pewnie jakiś muzealny, który blokuje strony bez szyfrowania https jak dawniej to forum
    Przecież to jest adres https. Nie zauważyłeś. A antywirus bardzo dobry aktualizowany dziś. No ale co mnie to w końcu obchodzi. Napisałem, że może być zagrożenie, ale nikt nie musi tego brać na poważnie.
    Jacek

  2. #12
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Generalnie od kilku lat antywirusy można sobie odpuścić bo tylko przeszkadzają w działaniu win10, zabezpieczać przeglądarki i dbać o aktualny win10.
    Ale to tak na marginesie i rozumiem tych co używają antywirusy, sam często padam ofiarą marketingu

    A ten serwis to możliwe że przez to rozdrobnienie i wielką sieć współpracy ma takie wpadki, jakoś nie wierzę żeby sam serwis w sobie miał komuś kraść sprzęt.

  3. #13

    Domyślnie

    Wiesz co. Jak się prześledzi logi i ilość tych różnych prób włamań, albo listę zablokowanych podejrzanych programów-wirusów, to wtedy wiadomo po co to wszystko jest. Można wierzyć w marketingowy bełkot geniuszy z Microsoftu, ale ja jakoś nie wierzę.
    Jacek

  4. #14
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ale tu nie chodzi o wiarę, chronisz przeglądarkę, swój punkt dostępowy jak np router, domyślne ustawienia win10 włączone, aktualizacja na bieżąco i tyle.
    Wszystko ze stron czy maili blokuje ci ochrona przeglądarki, ja używam od dłuższego czasu Avira.

  5. #15

    Domyślnie

    Widzę, że właściciel ma kilku wspólnych znajomych, mogę zapytać. Siedziba niby niedaleko ale kompletnie nie kojarzę takiej firmy.
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  6. #16

    Domyślnie

    Na szczęście obiektyw do mnie wrócił. Czekałem 3 tygodnie na odesłanie.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wojtas1616 Zobacz posta
    Witam, czy miał ktoś może przygodę z Marcinem Orwatem i jego "serwisem" niestety wysłałem obiektyw i nie moge go odzyskać, może ktoś na forum się również naciął i podpowie mi jak skutecznie odzyskać sprzęt. Z tego co wiem jest pośrednikiem i totalnie olewa jakąkolwiek próbę kontaktu. Żałuję, że dopiero po wysłaniu coś mnie tknęło, żeby poczytać opinie i natrafiłem na wiele osób które miesiącami czekają na swój sprzęt lub wcale go nie odzyskują.
    Ja miałem niedawno przygodę. Aparat D7000 i zlecenie kalibracji AF. Osobiście nie polecam. Inny serwis skalibrował mi AF szybko i w rozsądnej cenie. Dzisiaj odebrałem i widać różnicę w jakości zdjęć. Będę testował, bo jest opcja ewentualnej korekty. Nie wiem czy mogę tu linkować, ale podpowiem, że chodzi o serwis na os. Bolesława Śmiałego 4F w Poznaniu.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. e-serwisfoto Poznań ?
    By pmedela in forum Serwis
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-07-2018, 11:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •