Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Praca magisterska na temat Fotografii- Ankieta

    Dzień dobry ?

    Nazywam się Adrian, zajmuje się fotografią ślubną i pisze prace magisterską odnoszącą się do RYNKU USŁUG FOTOGRAFICZNYCH, marketingu, i budowania relacji w Internecie dlatego prosiłbym o wypełnienie kwestionariusza ankiety?

    Link do ankiety: https://forms.gle/WFs5MPqxXVF8xGPc9

    (temat pracy: "Znaczenie mediów społecznościowych w zarządzaniu relacjami z klientem na rynku usług fotograficznych")

    zwracam się z prośbą WYŁACZNIE DO fotografów zajmujących się fotografią zawodowo ?

    ? Ankieta dotyczy stricte fotografów zarobkowych



    dziękuję za poświęcony czas na wypełnienie ankiety i życzę miłego dnia ?

  2. #2

    Domyślnie

    @cieslikfoto
    Poszło, ale mam wrażenie, że ankieta była robiona baaardzo pod fotografię ślubną i przy zajmowaniu się innymi dziedzinami fotografii zaczyna się robić problem z jej wypełnieniem. Szczerze mówiąc miałem poważne problemy z odpowiedzeniem na niektóre pytania, np:
    8 - To zależy.
    9 - Co się kryje pod email? Maile do dotychczasowych klientów? Maile do nowych klientów?
    11 - Zależy od konkretnej dziedziny fotografii, czy rodzaju klienta(indywidualny vs biznesowy) nie da się na to jednoznacznie odpowiedzieć.
    12 - Zależy od konkretnej dziedziny fotografii, czy rodzaju klienta(indywidualny vs biznesowy) nie da się na to jednoznacznie odpowiedzieć.
    17 - Brak odpowiedzi inne.

    Bardzo często na te pytania nie da się odpowiedzieć zerojedynkowo, bo zajmując się dwiema różnymi dziedzinami fotografii odpowiedzi z perspektywy tych dziedzin mogą być zupełnie przeciwstawne.

    Brakuje mi też jakiegoś pola w ankiecie, w którym mógłbym napisać to, co piszę tutaj

Podobne wątki

  1. ABC fotografii – 10h kursu fotografii cyfrowej w praktyce - 24.09.2016
    By Studio Huśtawka in forum Warsztaty i plenery
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-07-2016, 23:32
  2. Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 16-12-2013, 15:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •