Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Noc na plazy

  1. #1

    Domyślnie Noc na plazy

    Skagsanden , Lofoty, Norwegia

    zapraszam

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC1906MinD.jpg
Wyświetleń:	72
Rozmiar:	1,11 MB
ID:	48530

    pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    kozak zdjęcie, warunki, miejsce! nie chciałeś spróbować kompozycyjnie 1/3 (ciekawi mnie czy nie było by jednak ładniej, niż jest)?

  3. #3

    Domyślnie

    Zacząłem rozpoznawać Twoje zdjęcia w miniaturkach na głównej - to oznacza wypracowany, indywidualny styl. Podoba mi się rozłożenie światła. To Księżyc tak wyświecił po zboczach?
    Dx + S + SB
    flickr

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez konradd Zobacz posta
    Zacząłem rozpoznawać Twoje zdjęcia w miniaturkach na głównej - to oznacza wypracowany, indywidualny styl. Podoba mi się rozłożenie światła. To Księżyc tak wyświecił po zboczach?
    była pełnia , wbrew pozorom duzo swiatła , do tego D850 ktory "widzi" w nocy

  5. #5

    Domyślnie

    Bajeczna fotka .
    Z6 II+N 28-75+N 17-28 +N 70-300 AF-P +FTZ II

  6. #6

    Domyślnie

    Wygląda jak obraz, namalowany techniką 3D.

  7. #7

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC1906 kopiaA.jpg
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	317,0 KB
ID:	48625

    odpowiem bo mam pytanie na FB odnosnie rozswietlen na gorach , to jest NEF bez zadnej obrobki tylko zamieniony na JPGa i zmniejszony , zobaczcie sami jaki jest rozkład swiatła, ja je wyeksponowałem, wydobyłem jak wszystko na tej fotografii, gdyz krajobraz to nie jest fotografia archiwizujaca miejsce , to wizja autorska danego miejsca . Kazdy ma prawo przedstawic ja tak jak uwaza za stosowne a jak zostanie przyjeta przez ogladajacego to jest juz inna sprawa

  8. #8

    Domyślnie

    Zdjęcie oczywiście piękne jak i wszystkie inne z Twojej serii krajobrazów. Niemniej jednak to porównanie do czystego obrazu jaki zarejestrował aparat pokazuje jak bardzo współczesna fotografia stała się niemalże grafiką komputerową. W dobie negatywu i slajdu już by to było raczej nie do osiągnięcia ani pokazania. Co jednak wcale nie umniejsza Twoim umiejętnościom atrakcyjnego pokazania wielu tych odległych pięknych miejsc.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zeberek1 Zobacz posta
    Zdjęcie oczywiście piękne jak i wszystkie inne z Twojej serii krajobrazów. Niemniej jednak to porównanie do czystego obrazu jaki zarejestrował aparat pokazuje jak bardzo współczesna fotografia stała się niemalże grafiką komputerową. W dobie negatywu i slajdu już by to było raczej nie do osiągnięcia ani pokazania.........
    Zgadza sie , postep , łamanie kanonow ktorymi kierowała sie fotografia analogowa jest wszechobecny . Dzieje sie tak z prostej przyczyny , mianowicie braku narzedzi do tak dalekiej ingerencji w negatyw ktory kiedys był podstawowym standartem. Techniki ktorymi obecnie posługują sie najlepsi swiatowi fotografowie, sa dalece wyrafinowane i niekiedy bardzo pracochłonne. NP jedna z gwiazd fotografii obecnie bardzo popularna, Marc Adamus stosuje technike skladania fotografii nawet ze stu kadrow, takich samych, w celu wydobycia jak twierdzi wszystkich fotograficznych niuansow . Jednak nie to jest najwazniejsze mz. najwazniejsza jest umiejetnosc wydobycia danych zapisanych przez aparat cyfrowy, a jest ich tak duzo ze nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawe . Sztuka jest zamienic je w atrakcyjna fotografie, taką ktora zachowuje jednak pewne zasady, nie wszystko jest dozwolone .
    Ostatnio biore czynny udział w konkursach miedzynarodowych pod patronatem dwoch najwazniejszych organizacji fotograficznych na swiecie FIAP i PSA. Coraz czesciej zdaza sie ze fotograf jest proszony o przesłania Nefa , nie wszystko jest dozwolone. Ingerencja w kolor jak najbardziej jest dopuszczalna, usuwanie fragmentów kadru lub składanie zdjecia z roznych ujec, konczy sie wykluczeniem i wpisaniem na czarna liste.
    Zachowanie umiaru, jak rowniez dobrego smaku, nadal obowiazuje. Zycze wszystkim duzo swiatła

  10. #10

    Domyślnie

    Fajny pomysł na zdjęcie. Do tego kolorki jak zawsze perfect. Podoba się bardzo. Czyżby powrót do lustra. Testowałeś może nowego nikona Z14-24?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Iza na plaży
    By Witek "Wisz" in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 15-07-2012, 16:29
  2. [ Przyroda ] Na plaży
    By Mania3mania in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-10-2009, 21:29
  3. [ Krajobraz ] Na plaży.
    By Nikonozaur in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 30-09-2009, 20:00
  4. [ Krajobraz ] Na plazy.....
    By harb in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 11-08-2009, 00:25
  5. [ Krajobraz ] Na plazy....
    By harb in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 29-04-2009, 19:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •