Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie Program do spaceru wirtualnego - pomocy

    Kochani jestem w potrzasku muszę zrobić spacer wirtualny ale nie mam funduszy na drogie oprogramowanie. Może znacie coś darmowego lub program, który na wersje darmową na tyle rozbudowaną by można było takie cos zrobić. Muszę zrobić to do promocji szkoły mam na to tydzień. Pliss pomóżcie!

  2. #2

    Domyślnie

    Mnie też czeka podobne zadanie, a tu od lutego nikt się nie odzywa. Nie wierzę, że nie macie o tym pojęcia.
    D70s + D300 + D700 + D750 + S 14-24/2,8 + S35/1,4 + N50/1,8 + N24-70/2,8 + N70-200/2,8 VRII + SB-800 + SB-900 + Zenit 122 + SLIK PX RO 500D

  3. #3

    Domyślnie

    Jakieś 4 sekundy w Google.
    https://arvr.google.com/tourcreator/
    Był Pentax, Panasonic, Nikon, Olympus, Fuji. Teraz Canon.

  4. #4

    Domyślnie

    Ja też pytam na forum o rzeczy softowe - ale przynajmniej mam na tyle wstydu (i samozaparcia), że przedtem sam sprawdzam możliwe źródła i dopiero jak tam nie znajdę (albo znajdę 2 miliony i nie wiem jak wybrać) - proszę o wskazówki.

    OK, koniec kazania.

    Po wpisaniu w gugla arcytrudnej do odgadnięcia frazy 'virtual tour software' dostałem takie strony jak:

    1. Best Virtual Tour Software 2021 | Reviews of the Most Popular
    2. The Best 10 Free and Open-Source Virtual Tour Software
    3. XXXXXXXX - Free Virtual Tour software (for Professional
    4. XXXXXXXX - Virtual Tours, 360º video and VR software
    5. Best Virtual Tour Software in 2021: Compare Reviews on 40+
    6. Best 9 Free Virtual Tour Software Picks in 2021
    7. Top 10 Best 360° Virtual Tour Software Options for Real
    8. XXXXXXXX: The new standard in 360° virtual tour software

    uwaga: w miejsce nazw programów wstawiłem XXXXXXX





    I teraz pytanie do pytających: co się bardziej opłaca czasowo - spróbowanie poszukania czegoś samodzielnie, czy zadanie pytania i czekanie (nawet przez dwa miesiące, jak niektórzy)?



    <EDIT>
    PS
    widzę, że ktoś już też nie wytrzymał i odpowiedział, tyle, że mnie zajęło to dłużej, bo widać piszę wolno tymi dwoma palcami, co jeszcze mam...
    Ostatnio edytowane przez 2pompony ; 18-04-2021 o 20:19
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  5. #5

    Domyślnie

    Wstydzę się... i dziękuję.
    Może jednak, ktoś już się tym zajmował i mógłby coś polecić.
    Ostatnio edytowane przez Jolania ; 18-04-2021 o 23:44
    D70s + D300 + D700 + D750 + S 14-24/2,8 + S35/1,4 + N50/1,8 + N24-70/2,8 + N70-200/2,8 VRII + SB-800 + SB-900 + Zenit 122 + SLIK PX RO 500D

  6. #6

    Domyślnie

    Spóźniłem się z odpowiedzią cały rok, ponieważ nie zaglądałem do tego działu.
    Jeśli ktoś będzie potrzebował pomocy z tworzeniem i publikacją wirtualnych spacerów, chętnie pomogę.
    Uprzedzam, że prostych i darmowych narzędzi niestety nie ma.
    Z6II | N 14-30 | N 24-70 | S 8 + FTZ + Nodal Ninja R10

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez black70 Zobacz posta
    Spóźniłem się z odpowiedzią cały rok, ponieważ nie zaglądałem do tego działu.
    Jeśli ktoś będzie potrzebował pomocy z tworzeniem i publikacją wirtualnych spacerów, chętnie pomogę.
    Uprzedzam, że prostych i darmowych narzędzi niestety nie ma.
    @black70 Możesz napisać jakiś tutorial w odpowiednim dziale. Ktoś powinien skorzystać
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  8. #8

    Domyślnie

    Nie wiem, czy jest sens, ponieważ byłby to mocno subiektywny tutorial
    Kiedyś też szukałem wiedzy na ten temat, nawet tu na forum. Skończyło się tak, że sprawy wziąłem w swoje ręce. Mnóstwo czasu na wyszukiwanie informacji w necie od sprzętu po oprogramowanie. Wchłanianie wszelkiej wiedzy, (obalanie internetowych mitów) ponieważ o spacerach nie miałem zielonego pojęcia. Dziś spacery śmiało mogę dodać do mojej... specjalizacji Zaczynałem od małej kamerki Ricoha 360 właściwie z czystej ciekawości, a wiadomo skończyłem na lustrze. Do tego oprogramowanie do składania fotek oraz kolejne do tworzenia z tego spacerów. Oczywiście LR+PS. Dlaczego subiektywny? - Ponieważ wszystko kroiłem pod swoje potrzeby i oczekiwania klientów.

    Spacery wykorzystuję do prezentacji wnętrz dla biur nieruchomości oraz dla Google Maps, tu głównie dla przyjemności i promowania lokalnych atrakcji turystycznych.
    Jeśli chodzi o oprogramowanie, to do zszywania używam PTGui - chyba najlepsze jakie istnieje; do tworzenia i prezentacji spacerów zdecydowałem się na serwis kuula; do Google natomiast tworzę i wrzucam przez Panoskin.

    Jeśli będzie taka potrzeba, to napiszę coś więcej o sprzęcie i jego wykorzystaniu, tworzeniu spacerów od pleneru po gotowy projekt. Zdaję jednak sobie sprawę, że jest to mało popularna dziedzina fotografii i mało kogo będzie interesować. Póki co, jeśli ktoś będzie chciał dowiedzieć się więcej, to będzie wiedział gdzie zapytać
    Z6II | N 14-30 | N 24-70 | S 8 + FTZ + Nodal Ninja R10

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez black70 Zobacz posta
    Nie wiem, czy jest sens, ponieważ byłby to mocno subiektywny tutorial
    Kiedyś też szukałem wiedzy na ten temat, nawet tu na forum. Skończyło się tak, że sprawy wziąłem w swoje ręce. Mnóstwo czasu na wyszukiwanie informacji w necie od sprzętu po oprogramowanie. Wchłanianie wszelkiej wiedzy, (obalanie internetowych mitów) ponieważ o spacerach nie miałem zielonego pojęcia. Dziś spacery śmiało mogę dodać do mojej... specjalizacji Zaczynałem od małej kamerki Ricoha 360 właściwie z czystej ciekawości, a wiadomo skończyłem na lustrze. Do tego oprogramowanie do składania fotek oraz kolejne do tworzenia z tego spacerów. Oczywiście LR+PS. Dlaczego subiektywny? - Ponieważ wszystko kroiłem pod swoje potrzeby i oczekiwania klientów.

    Spacery wykorzystuję do prezentacji wnętrz dla biur nieruchomości oraz dla Google Maps, tu głównie dla przyjemności i promowania lokalnych atrakcji turystycznych.
    Jeśli chodzi o oprogramowanie, to do zszywania używam PTGui - chyba najlepsze jakie istnieje; do tworzenia i prezentacji spacerów zdecydowałem się na serwis kuula; do Google natomiast tworzę i wrzucam przez Panoskin.

    Jeśli będzie taka potrzeba, to napiszę coś więcej o sprzęcie i jego wykorzystaniu, tworzeniu spacerów od pleneru po gotowy projekt. Zdaję jednak sobie sprawę, że jest to mało popularna dziedzina fotografii i mało kogo będzie interesować. Póki co, jeśli ktoś będzie chciał dowiedzieć się więcej, to będzie wiedział gdzie zapytać

    Panie jak już proponujesz to pisz a nie skromnie... "nie wiem czy kogoś będzie interesować" xD
    Mnie właśnie będzie bo mam zamiar ruszyć z podobnym tematem w Warszawie aby sobie coś niecoś dorobić
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez black70 Zobacz posta
    ...Spacery wykorzystuję... ...dla Google Maps, tu głównie dla przyjemności i promowania lokalnych atrakcji turystycznych...
    Możesz zapodać parę linków to tych miejsc?
    "...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."
    http://commons.wikimedia.org/wiki/Windmill
    Pstrykoaparat + obiektywy + okulary korekcyjne -10.5 dioptrii.
    "Don Kichote to zły człowiek był..."

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Ze spaceru ;-)
    By .:Gerard:. in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 10-09-2014, 18:29
  2. [ Przyroda ] Z spaceru
    By Artus89 in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-04-2014, 19:46
  3. [ Portret ] Ze spaceru
    By pes in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 18-03-2013, 09:29
  4. Utworzenie wirtualnego portu COM na USB
    By pmsphotography in forum Komputery
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19-03-2010, 19:27
  5. [ Krajobraz ] Ze spaceru II
    By Robert D. in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 13-07-2009, 20:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •