Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
  1. #1

    Domyślnie Pralka + Suszarka - zestaw ale jaki?

    Jak w tytule. Chcę kupić taki zestaw. Budżet póki co gdzieś 5 tysięcy ale mogę dorzucić. W ME zaproponowali mi Electroluxa, znajoma kupiła zestaw Whirlpoola - wygląda fajnie ale ciężko mi coś więcej powiedzieć, bo nowe wszystko ładne i działa - gorzej później jak się okazuje że nie dość, że się psuje to nie bardzo się da naprawić.
    Chętnie wysłucham wszelkich spostrzeżeń i sugestii .
    Pozdrawiam
    Marcin

  2. #2

    Domyślnie

    Na zestawach się nie znam, ale jeśli suszarka to gazowa. Te elektryczne tylko udają, że suszą.

  3. #3

    Domyślnie

    Pralko-suszarke bierzesz pod uwagę? Piszę o modelu kondensacyjnym z pompą ciepła.
    Ja akurat używam pralki Whirlpool (jakąś 6th sense z silnikiem inwerterowym) i suszarki Beko - od 4 lat brak pracowników. Suszarka stoi na palce bez łączników. Nie przesunęło się nawet o 1mm.
    This is my camera. There are many like it, but this one is mine. My camera is my best friend. Without my camera I am useless. Without me, my camera is useless. I must fire my camera true. And I will!

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NimnuL Zobacz posta
    Pralko-suszarke bierzesz pod uwagę?
    Nie. Słyszałem same złe opinie o tym rozwiązaniu....
    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Na zestawach się nie znam, ale jeśli suszarka to gazowa.
    A konkretnie która?
    Pozdrawiam
    Marcin

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    A konkretnie która?
    Mogę Ci podać różne modele, tylko że na 120V. O ile wiem, w Polsce też można kupić coś konkretnego. Jest to trochę droższe, ale w ogóle nie ma porównania. Niektórzy sprowadzają je z UK, tam są bardziej popularne. U nas sporo ludzi nie wie, że w ogóle jest takie coś.

  6. #6

    Domyślnie

    O pralko-suszarkach krążą złe opinie bo były modele chłodzone bieżącą wodą. Ja piszę o modelu kondensacyjnym z pompą ciepła, czyli odpowiednik suszarki stacjonarnej. Dzisiaj bym już kupował właśnie taki model.
    Modele gazowe są bardzo popularne w USA, ale pod to już trzeba zrobić specjalne przyłącze ...
    This is my camera. There are many like it, but this one is mine. My camera is my best friend. Without my camera I am useless. Without me, my camera is useless. I must fire my camera true. And I will!

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NimnuL Zobacz posta
    O pralko-suszarkach krążą złe opinie bo były modele chłodzone bieżącą wodą. Ja piszę o modelu kondensacyjnym z pompą ciepła, czyli odpowiednik suszarki stacjonarnej. Dzisiaj bym już kupował właśnie taki model.
    Wiem słyszałem, ale na ich temat też opinie są niezbyt dobre.
    Pozdrawiam
    Marcin

  8. #8

    Domyślnie

    Nie mam nie będę miał, ale podglądałem zmagania kumpla z tematem który wrócił z rocznego pobytu w USA i stwierdził, że bez tego się da się żyć i że musi być sama suszarka, nie z pralką, bo to nie dział tak jak trzeba. Kupił za jakieś 5 tys zł czyli dla mnie kosmos na AGD samą suszarkę i postawił ją na pralkę .... bo miejsca w łazience nie miał.... i tak stoi jedno na drugim
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    wrócił z rocznego pobytu w USA i stwierdził, że bez tego się da się żyć i że musi być sama suszarka, nie z pralką, bo to nie dział tak jak trzeba.
    Znaczy, da się, czy nie da? Bo dla mnie wynika, że kumpel to następny przekonany, który zobaczył jak to działa.

  10. #10

    Domyślnie

    Zachwycony pomimo, że suszarka stoi na pralce, a to taki sam wymiarowo kloc. Tak patrząc z dystansu to ten mój Piotrek nie ma gdzie suszyć, łazienka malutka, mieszkanie na poddaszu bez balkonu nieduże, duży pies który o wszystko się ociera i brudzi, więc zdaje egzamin te rozwiązanie.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Suszarka do negatywów [DIY]
    By norbibxl in forum Akcesoria, wynalazki - zrób to sam
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13-05-2011, 18:11
  2. [ Foto-żart ] Wielka suszarka...
    By nothing in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-10-2010, 19:01
  3. Jaki zestaw
    By tol2di in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 14-07-2010, 13:41
  4. w jaki "zestaw startowy" Cokin P warto zainwestować a w jaki nie?
    By limakk in forum Filtry, konwertery, pierścienie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 29-03-2010, 18:15
  5. Jaki zestaw?
    By mrfreak in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-11-2007, 11:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •