Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Nie ma reguły obecnie co jakiej firmy, często dany model robią inne fabryki, sporo składane w firmach trzecich, nawet tu nie ma znaczenie czy produkt budżetowy czy "premium".
    W moim doświadczeniu najdłużej chodziła pralka ARDO ( tak wiem tragedia ale działała u mnie pięć lat i u jakiś meneli co wzięli z dziesięć lat aż im zardzewiała kompletnie i Siemens przywieziony wtedy jeszcze z Niemiec, ten chodzi z tego co wiem nadal i to chyba już 20 lat
    Bosch padł dwa miesiące po gwarancji, Whirlpool u brata pięć lat i padł, obie naprawy za drogie.
    Obecnie odpukać ale Samsung moim zdaniem pozamiatał rynek budżetowy, nie ma też złego zdania o LG.
    Póki co jeśli chodzi o Bosha i Wirlpoola to potwierdzają się informacje od moich znajomych - serwis - tragedia.
    Moja znajoma kupiła pralko-suszarkę firmy na W i choć ciężko w to uwierzyć pralka nie działa, a serwis od dwóch miesięcy nie jest w stanie sobie z nią poradzić. Serwisant był kilka razy i twierdzi że to jakaś wada fabryczna ale on nie wie jaka i że musi się skontaktować z producentem, potem przyszedł ktoś inny kto w ogóle nie wiedział o co chodzi (nic tez nie wiedział o poprzedniej wizycie) i teraz najlepsze - po jego (bezowocnej) wizycie serwis przysłał rachunek za ich zdaniem bezzasadne wezwanie spowodowane tym że użytkownik nie zapoznał się z instrukcją, a obsługa oprogramowania przez serwis jest płatna . Po kolejnej interwencji to anulowali ale nie zmienia to faktu że problem jest nadal nierozwiązany. Sklep też się na to wypiął.
    BTW: pralki nie zamontowali mimo że mieli wnieść i podłączyć ale ponieważ babki nie było w domu to po prostu to olali .
    Pozdrawiam
    Marcin

  2. #22

    Domyślnie

    Od chyba 2009 mam Bosche, suszarka avantixx i pralka logixx8. Te urządzenia nie miały ani jednej awarii a chodzi to regularnie. Akurat w wawie serwis dziala sprawnie, bo to ten sam co Siemens a siemensy u mnie średnio awaria 2 razy w roku zmywarki (mam piekarnik parowy lodówkę i zmywarkę siemensy) wszystko z 2009 bo wtedy się wprowadzałem do obecnego domu. Więc urządzenia wszystkie chodzą już kilka ładnych lat.

    Części w środku w większości urządzeń są z tych samych fabryk, tak mówi serwis.
    Ostatnio edytowane przez cybulski ; 20-02-2021 o 16:03
    linktr.ee/zbigniewurban5150||Canon R|RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, VM75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF70-200/4L IS, RF24-105/4L|BG-E22||Fuji Xpro3 XE4|xf18/2 xf27/2.8RWR xf18-55/2.8-4 SY12/2 TT23/1.4 TT50/1.2||Pleśniaki|Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8, Vivitar 135/2.8||iPhone 14 PRO||

  3. #23

    Domyślnie

    Nie wiem co to serwis Boscha. Nie korzystałem. Jakoś nie miałem potrzeby. Wszystko oprócz indukcji mam w domu Boscha/Siemensa. Kiedyś miałem pralkę Hoovera. Do nie odnosi się stwierdzenie: dziękuję postoję I do lodówki Samsunga. I do odkurzacza Elektroluxa (taki zabudowany w rączkę, dwie wymiany, zwrot kasy).

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. Suszarka do negatywów [DIY]
    By norbibxl in forum Akcesoria, wynalazki - zrób to sam
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13-05-2011, 18:11
  2. [ Foto-żart ] Wielka suszarka...
    By nothing in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-10-2010, 19:01
  3. Jaki zestaw
    By tol2di in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 14-07-2010, 13:41
  4. w jaki "zestaw startowy" Cokin P warto zainwestować a w jaki nie?
    By limakk in forum Filtry, konwertery, pierścienie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 29-03-2010, 18:15
  5. Jaki zestaw?
    By mrfreak in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-11-2007, 11:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •