Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23
  1. #11

    Domyślnie

    Ja często jeżdżę do Szwecji i we wszystkich domach w których byłem (na prowincji) były pralka a na niej suszarka. Suszarka elektryczna.
    Korzystałem z tego . Fajna rzecz jak jest dużo rzeczy do suszenia a nie ma gdzie tego wysuszyć lub trzeba wysuszyć szybko.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Zachwycony pomimo, że suszarka stoi na pralce, a to taki sam wymiarowo kloc.
    Jak nie ma miejsca w łazience, pralni, czy gdziekolwiek, to już trzeba ładować jeden klamot na drugi, nic się nie zrobi. U mnie ludzie często tak mają. Ale powiadasz, że jest "zachwycony"..? No i o to chodzi.

  3. #13

    Domyślnie

    Stawianie jednego na drugim jest bardzo wygodne, wyciągasz z dołu i wkładasz piętro wyżej. Używałem ustawienia jednego obok drugiego jak i piętrowego i uważam, że piętrowe jest wygodniejsze.
    This is my camera. There are many like it, but this one is mine. My camera is my best friend. Without my camera I am useless. Without me, my camera is useless. I must fire my camera true. And I will!

  4. #14

    Domyślnie

    Gorzej jak nie masz miejsca bo deweloper u mnie w mieszkaniu wsadził grzejnik łazienkowy akurat nad pralkę, a miejsca do drzwi tyle, że nie da się tego odsunąć na tyle by nie przeszkadzało sobie i co ważne by suszarka nie zasłaniała grzejnika
    więc jestem skazany na pralko-suszarkę
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  5. #15

    Domyślnie

    Nie jesteś skazany. Suszarkę można postawić gdziekolwiek, nie tylko w łazience
    N

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez notdot Zobacz posta
    Gorzej jak nie masz miejsca
    Mam miejsca tyle że mogę wstawić pięć suszarek ...

    Dziękuję za odpowiedzi tyle, że dałoby się tak w temacie ......
    Pozdrawiam
    Marcin

  7. #17

    Domyślnie

    Ja polecam Electroluxa lub Bosch. Pralka chodzi od 10 lat a suszarka od 3. Używam w zestawieniu suszarka na pralce

    Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
    Nikon D90 i D80 | 50mm 1,8D AF | N 18-105 VR | S 18-200 | T 70-300 Macro | SB600

  8. #18

    Domyślnie

    Wg mnie tylko Bosch. Pralka z dozownikiem płynu ( wielka wygoda) i suszarka. Zwróć tylko uwagę na miejsce rozstawienia - kierunek otwierania drzwi.
    Pralka z systemem i-Dos, ultra cicha, 8kg prania ( faktycznie cicha) suszarka z serii 6 na 9 kg. Pamietaj, że serie różnią się głownie sterowaniem/dodatkami, ale główne narzędzie jest takie samo.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez patronat Zobacz posta
    Wg mnie tylko Bosch. Pralka z dozownikiem płynu ( wielka wygoda) i suszarka. Zwróć tylko uwagę na miejsce rozstawienia - kierunek otwierania drzwi.
    Pralka z systemem i-Dos, ultra cicha, 8kg prania ( faktycznie cicha) suszarka z serii 6 na 9 kg. Pamietaj, że serie różnią się głownie sterowaniem/dodatkami, ale główne narzędzie jest takie samo.
    Moja znajoma ma pralkę Bosch - dziękuję postoję ....
    Pozdrawiam
    Marcin

  10. #20
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Nie ma reguły obecnie co jakiej firmy, często dany model robią inne fabryki, sporo składane w firmach trzecich, nawet tu nie ma znaczenie czy produkt budżetowy czy "premium".
    W moim doświadczeniu najdłużej chodziła pralka ARDO ( tak wiem tragedia ale działała u mnie pięć lat i u jakiś meneli co wzięli z dziesięć lat aż im zardzewiała kompletnie i Siemens przywieziony wtedy jeszcze z Niemiec, ten chodzi z tego co wiem nadal i to chyba już 20 lat
    Bosch padł dwa miesiące po gwarancji, Whirlpool u brata pięć lat i padł, obie naprawy za drogie.
    Obecnie odpukać ale Samsung moim zdaniem pozamiatał rynek budżetowy, nie ma też złego zdania o LG.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Suszarka do negatywów [DIY]
    By norbibxl in forum Akcesoria, wynalazki - zrób to sam
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13-05-2011, 18:11
  2. [ Foto-żart ] Wielka suszarka...
    By nothing in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-10-2010, 19:01
  3. Jaki zestaw
    By tol2di in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 14-07-2010, 13:41
  4. w jaki "zestaw startowy" Cokin P warto zainwestować a w jaki nie?
    By limakk in forum Filtry, konwertery, pierścienie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 29-03-2010, 18:15
  5. Jaki zestaw?
    By mrfreak in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-11-2007, 11:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •