Close

Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 72

Wątek: Z5 czy D750

  1. #61

    Domyślnie

    Czy ja napisałem coś innego?

    A odnośnie "tego wydawnictwa" proponuję uzupełnić wiedzę. To jest oficjalny magazyn wydawany przez Nikona dla profesjonalistów. A jeśli jest oficjalny i wydawany przez Nikona, to należy uznać, że wskazuje na trendy, jakie nas w niedługim czasie będą czekać. Ale oczywiście nie musisz o tym wiedzieć, żeby się autorytatywnie wypowiadać na temat NikonPRO. Prawda?
    Jacek

  2. #62

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JK Zobacz posta
    Czy ja napisałem coś innego?

    A odnośnie "tego wydawnictwa" proponuję uzupełnić wiedzę. To jest oficjalny magazyn wydawany przez Nikona dla profesjonalistów. A jeśli jest oficjalny i wydawany przez Nikona, to należy uznać, że wskazuje na trendy, jakie nas w niedługim czasie będą czekać. Ale oczywiście nie musisz o tym wiedzieć, żeby się autorytatywnie wypowiadać na temat NikonPRO. Prawda?
    W oficjalnym magazynie Olympusa poświęconym systemowi m4/3 ambasadorzy Olympusa przekonywali swoimi zdjęciami (zresztą bardzo dobrymi), że ten system jest dobry na wszystko: od fotografii przyrody, poprzez sport, do fotografii artystycznej i ślubnej. Trendy były takie, że niedługo wszyscy będą nim fotografować. Jakoś nie wyszło. Podobnie może być z wszelkimi innymi magazynami "NikonPRO", "SonyPRO", czy "Canon PRO": każda sroka swój ogonek chwali. A rzeczywistość pokazuje język i robi psikusy.

  3. #63

    Domyślnie

    Masz rację. Nie czytaj tego wszystkiego. Po co masz coś wiedzieć, jeśli możesz nie wiedzieć nic.
    Jacek

  4. #64

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JK Zobacz posta
    Masz rację. Nie czytaj tego wszystkiego. Po co masz coś wiedzieć, jeśli możesz nie wiedzieć nic.
    Nie myl czytania z wyciąganiem kategorycznych i ostatecznych wniosków.

  5. #65

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JK Zobacz posta
    To niby D500 jest do sportu lepsze niż D4s? Gdzieś to wyczytałeś, czy sam wymyśliłeś?
    Nie od D4s tylko od D750
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  6. #66
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Zawsze można napisać że Z7 jest gorszy od D810, tak w rozmowie tłumaczył mi dość stary fotograf, któremu przeszkadzał wizjer elektroniczny i złe wyważenie zestawu.

  7. #67

    Domyślnie

    Pany, pomóżcie - z5 czy d750 - ślubne tańcem, sala - często ciemno...AFC -> nie chce z6 ze względy na jeden slot i masę kart SD, które juz mam...

  8. #68

  9. #69

    Domyślnie

    d780 nie wnosi nic poza af ale tylko i wyłącznie w trybie LW, co podnosi jego cene i niekoniecznie bedzie używane.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    i cena jest juz też spora... za to mialłbym d750+ jakiesz super szkło lub też z5 i może by sie udało 35s

    - - - - kolejny post - - - - - -

    jakieś 6k mam do wydania + 35mm sigmy i 85mm nikkora 1.8g (które bez problemu moge sprzedać)

  10. #70

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomek293 Zobacz posta
    jakieś 6k mam do wydania
    To wyjaśnia wszystko.
    No więc jeśli to ma być ekonomiczne na ten moment to chyba D750. Jeśli ma być ekonomiczne w dłuższym okresie czasu to chyba Z5. Chodzi o to że lustrzanka i obiektywy z bagnetem F wyjdzie taniej, ale jak później będziesz zmieniał na Z-ki to tak jakbyś zmieniał system a wtedy się traci.

Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. D750 Err Mup
    By MR_ in forum Serwis
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 25-10-2020, 11:41
  2. d750 AFC S d9 d51 3d
    By Manowo in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 19-12-2015, 22:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •