Close

Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 73
  1. #61

    Domyślnie

    Tak, po X70 pozostał pewien niedosyt, że Fuji nie zrobiło ulepszonego mk2 tego modelu a zamiast tego robiąc obcięty XF10. Obecnie moim zdaniem XE4 to dobry kierunek, elegancki minimalizm, do tego odnowienie xf27. Co prawda nie mogę doczekać się na odnowienie xf18 bo praktycznie zawsze mi wychodziło że częsciej siegam po 18 niż 27 a 23 to dla mnie taki trochę kompromis pomiędzy

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Również taki typ odchylanego ekranu w XE4 wydaje się być dobrą decyzją. Nie przemawia do mnie ekran gibany "filmowy" ani "nowatorskie" rozwiązanie ekranu z xpro3
    linktr.ee/zbigniewurban5150||Canon R|RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, VM75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF70-200/4L IS, RF24-105/4L|BG-E22||Fuji Xpro3 XE4|xf18/2 xf27/2.8RWR xf18-55/2.8-4 SY12/2 TT23/1.4 ||Pleśniaki|Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8, Vivitar 135/2.8||iPhone 14 PRO||

  2. #62

    Domyślnie

    A ja nie mogę przeboleć zę nie kupiłem 27ki z eglobal kiedy były po 600pln

  3. #63

    Domyślnie

    Moim zdaniem nie wypada już w 2021 roku nie dawać stabilizacji matrycy. Trochę mi ten X-E4 pachnie lenistwem. No nie pracowali się za bardzo tam w Fuji... Ale biżuterię mieli czas zrobić Skórzany futerał, grip, thumb grip - zaimponowali mi.
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  4. #64

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matbe Zobacz posta
    A ja nie mogę przeboleć zę nie kupiłem 27ki z eglobal kiedy były po 600pln
    Trzeba było kupić mój jak sprzedawałem praktycznie nie używany za 580.

  5. #65

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cornelson Zobacz posta
    Trzeba było kupić mój jak sprzedawałem praktycznie nie używany za 580.
    Nie wiedzałem..

  6. #66

    Domyślnie

    X-T3 + 16-80 dzisiaj z rana przyjechał, jestem po 30 minutach zabawy i ... mam pytanie - czy mnie uszy mylą czy ten aparat ma wbudowany wentylator? Po włączeniu cicho szumi jakby się chłodził ... możliwe to?

    Poza tym wnioski i opinię wydam po weekendzie, mam jednak dobre odczucia
    Dzięki za pomoc!
    This is my camera. There are many like it, but this one is mine. My camera is my best friend. Without my camera I am useless. Without me, my camera is useless. I must fire my camera true. And I will!

  7. #67

    Domyślnie

    Ten szum to emocje i towarzyszące mu skoki ciśnienia. Gratuluję i jestem pewien, że spełni Twoje oczekiwania.

  8. #68

    Domyślnie

    Odepnij obiektyw. Ten szum to prawdopodobnie stabilizacja obrazu.
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  9. #69
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2020
    Miasto
    podgdańska wieś
    Posty
    43

    Domyślnie

    A nie będzie to przypadkiem włączona funkcja pre AF? Nie pamiętam, czy nazwa którą podaję jest poprawna, ale chodzi mi tę funkcję kiedy aparat cały czas ustawia ostrość.

  10. #70

    Domyślnie

    Po odpięciu obiektywu szum ustał. Czyli to OIS. Silnik chyba cały czas pracuje nawet jeśli IOS jest wyłączony - niezależnie od opcji ustawionej w menu szum był słyszalny. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20210129_170934554.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	192,1 KB
ID:	47850

    PreAF jest wyłączony. W trybie MF też szumi
    Szum słuchać tylko jeśli jest bardzo cicho w domu lub przyłoży się aparat do ucha, czyli łatwo to przeoczyć.
    This is my camera. There are many like it, but this one is mine. My camera is my best friend. Without my camera I am useless. Without me, my camera is useless. I must fire my camera true. And I will!

Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •