Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 47
  1. #1

    Domyślnie Rondo Daszyńskiego, Wwa.

    Widzę, że tu jeszcze nie pokazywałem tych zdjęć więc nadrabiam. Dzielnica Wola, a szczególnie okolice Ronda Daszyńskiego to miejsce, w którym obecnie buduje się najwięcej wieżowców w Warszawie. Oto kilka z nich:


    1. The Warsaw Hub (130m) + Skyliner (195m).

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2020-12-09-Warsaw-Hub-2.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	1,35 MB
ID:	47588


    2. Generation Park (180m) + Warsaw Unit (202m); kadr dla wielbicieli ekstremalnego prostowania Pozostałym od razu napiszę: tak, to nie wygląda naturalnie. Wiem o tym

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2020-12-12-generation-park-1.jpg
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	1,59 MB
ID:	47589


  2. #2

    Domyślnie

    Ponownie bardzo fajne zdjęcia i już czekam na kolejne. Jakich ogniskowych użyłeś przy każdym z tych zdjęć?

  3. #3

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję! 62mm na pierwszym, drugie 17mm. Gdy robiłem to drugie to stałem za blisko na tak wysokie budynki, bo fotografowałem w innym kierunku, ale to odbicie zachodzącego słońca na fasadzie (po całym smętnym dniu) sprawiło że szybko zmieniłem obiekt swojej fotografii Pięć minut i było po świetle, ale udało się i tramwaj złapać.

  4. #4

    Domyślnie

    Mocno podoba mi się jedynka, tutaj nie tylko światełko na fasadach ale i niebo ładnie gra.
    Co do ekstremalnego prostowania - cóż, sam zebrałem sporo takich doświadczeń Tym niemniej złocisty blask słonka przyjemny, chociaż wolałbym chyba bez tego długaśnego przecinaka
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  5. #5

    Domyślnie

    Tak po prawdzie to na dwójce jest naturalniejsze światło, temu na jedynce znacznie bardziej pomogłem "zabłysnąć" a niebu właśnie ładnie zagrać Skoro się nie zorientowałeś, to znaczy że dobrze zrobiłem tę robotę
    Kadr bez przecinaka jakoś mi nie pasował

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Korzystając z okazji, dodam kolejne zdjęcie.

    3. Warsaw Unit (202m) + Skyliner (195m) - chociaż z tej strony wydaje się, że to Skyliner jest wyższy...

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2021-02-03-Skyliner-1.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	1,09 MB
ID:	48049


  6. #6

    Domyślnie

    Świetnie trafiona pora!
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  7. #7

    Domyślnie

    Bardzo ładny, przyjemny dla oczu kadr . Fajne kolory, ostrość i kadrowanie pod względem kompozycji nie ma czego zarzucić !

  8. #8

    Domyślnie

    Fajny kadr, ale tu tramwaj bardziej razi i najpierw mój wzrok powędrował w jego stronę. Chyba jednak najbardziej lubię te ujęcia z długim czasem ekspozycji.

  9. #9

    Domyślnie

    @creep nadejszla wiekopomna chwila gdy musisz sobie tilt-shift objektiv kupic.
    Ostatnio edytowane przez sufenta ; 04-02-2021 o 11:51
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez żółto-czarny Zobacz posta
    Świetnie trafiona pora!
    Niedzielny poranek, kto normalny wtedy nie śpi?

    Cytat Zamieszczone przez Szydlarz Zobacz posta
    Bardzo ładny, przyjemny dla oczu kadr . Fajne kolory, ostrość i kadrowanie pod względem kompozycji nie ma czego zarzucić !
    Dzięki, miło to przeczytać, bo przecież niby robimy foty dla siebie, ale fajnie gdy te wysiłki są docenione

    Cytat Zamieszczone przez Dydex Zobacz posta
    Fajny kadr, ale tu tramwaj bardziej razi i najpierw mój wzrok powędrował w jego stronę. Chyba jednak najbardziej lubię te ujęcia z długim czasem ekspozycji.
    Przeważnie rozmywam, tym razem inaczej. Mam też kadr centralny (bez tramwajów, wolałem wtedy nie stać na torach, zwłaszcza że jak zobaczyłem na zdjęciach, motorniczy nie patrzył w moją stronę tylko w bok) - ale ten jednak jest lepszy. Tak mi się wydaje - dzisiaj

    Cytat Zamieszczone przez sufenta Zobacz posta
    @creep nadejszla wiekopomna chwila gdy musisz sobie tilt-shift objektiv kupic.
    Zapewniam że lista zakupów jest dłuższa Ale ostatni kadr zrobiony >100mm, więc może da się proste archi i bez TS robić

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Architektura ] Rondo ONZ
    By creep in forum Architektura
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 04-06-2020, 23:55
  2. [ Architektura ] Rondo 1
    By creep in forum Architektura
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 22-04-2015, 15:21
  3. [ Architektura ] Rondo 1
    By Georgio in forum Architektura
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-05-2013, 23:18
  4. [ Architektura ] Rondo
    By krzychun in forum Architektura
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 03-06-2011, 16:10
  5. [ Reportaż ] Rondo tajemnicy
    By Damianus in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 20-09-2006, 13:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •