Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Adobe Master Collection CS6 pod Maca

    Witam
    Panie lub Panowie, potrzebuję waszej pomocy.
    Kilka lat temu zainstalowałem na swoim kompie studencką wersję Master Collection CS6 (a właściwie to tylko kilka składników), i wszystko śmiga ale że komp już swoje lata ma, przyszedł czas na zmiany, i padło na Maca.
    Wydawało mi się że przy pobieraniu z Adobe pobrane zostały obie wersje dla Win i Mac, a tu lipa i mam tylko pod Win, na stronie Adobe nic nie mogę już znaleźć a na dodatek zapomniałem swojego ID do konta. Przeszukałem wszystkie swoje skrzynki e-mail i "ni hu-hu" nic nie znalazłem a po założeniu nowego konta nie ma możliwości pobrania nawet wersji testowej pod Maca (w ogóle żadnej wersji CS6) a ja innej nie potrzebuję.
    Dlatego też zwracam się do Was z prośbą, czy czasem ktoś udostępnił by mi sam pakiet instalacyjny Master Collection CS6 pod Maca w polskiej wersji językowej, chodzi tylko o sam plik .dmg bez żadnych kluczy i tym podobnych rzeczy.
    Z góry wielkie dzięki

  2. #2
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ja nie tak dawno podobną wersję ale z Mac na PC załatwiałem na chacie z obsługą adobe, bez problemu zmienili klucz na PC i dali linka do paczki.

  3. #3

    Domyślnie

    Ale jak to zrobiłeś, bo mi proponowali abonament CC i dopiero wtedy możliwość pobrania starszej wersji.
    Klucz to mam, bo zawsze zapisuję sobie na tajnym penie.
    Potrzebuję tylko sam pakiet pod Maca

  4. #4
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Zalogowałem się na konto adobe, kontakt przez chat i napisałem że chcę używać pakietu na PC, za pół godziny drugi klucz pojawił się na koncie, poprosiłem o link do ściągnięcia pakietu i też dostałem, ważność linku była 15 minut.

  5. #5

    Domyślnie

    A ja nie pamiętam swojego ID do konta, nigdzie tego nie mogę znaleźć, klucz zapisałem a ID nie zapisałem, jak bym miał swoje ID to bez problemu odzyskałbym hasło a tak to dupa, na nowo założonym koncie nie mogę zarejestrować na nowo produktu bo już go wcześniej zarejestrowałem, i tak w koło się to kręci. Myślałem że zobaczę moc Maca z Photoshopem a przyjdzie mi może zaprzyjaźnić się z pakietem Affinity, a tam tylko angielski.

  6. #6
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Samego ID nie trzeba, email i hasło https://account.adobe.com/
    Ostatnio edytowane przez ksh ; 22-01-2021 o 17:59

Podobne wątki

  1. snapseed na maca
    By mackaron in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-06-2013, 23:06
  2. Adobe Master Collection 5.0 - problem z nośnikiem
    By fumio in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 12-12-2011, 11:15
  3. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 23-10-2011, 00:00
  4. Adobe CS5 Master za 349 $ ??
    By MrQba in forum Komputery
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 28-01-2011, 11:11
  5. Master Collection CS5 a 2 kamputery
    By Seeth in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 23-06-2010, 17:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •