Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie Jak skopiować tekst ze strony www

    Dzień dobry do własnych celów (translaor) potrzebuję skopiować tekst ze strony. Czy może mi ktoś pomóc jak to zrobić?
    https://www.skionline.pl/sprzet/nart...plus,1257.html

  2. #2

    Domyślnie

    Przy tworzeniu strony ktoś celowo użył wtyczki, żeby nie pozwolić właśnie na takie klikanie. Widziałem rozszerzenia to przeglądarek, które podobno umożliwiają kopiowanie tak zabezpieczonych stron, ale czy one działają i jak? Nigdy nie próbowałem, tej wtyczki też nie sprawdzałem https://chrome.google.com/webstore/d...lnkohcplmboaeo. Jeśli nie znajdziesz strony, która po prostu umożliwia kopiowanie tekstu, eksperymentuj z takimi rozszerzeniami, pewnie są różne do różnych przeglądarek. Szukaj pod hasłem "right click protect".

  3. #3

    Domyślnie

    zapisz sobie strome na pulpit/biurko i otwórz w notatniku (text edit na macu)

    1024-1.jpg
    Ostatnio edytowane przez patronat ; 19-01-2021 o 09:38

  4. #4

    Domyślnie

    Ewentualnie też zrobienie screena strony, zapisanie jako jpg i użycie tego:
    https://convertio.co/pl/jpg-doc/
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  5. #5

    Domyślnie

    A ja proponuję wyłączyć JavaScript dla tej witryny i wtedy normalnie można kopiować bez żadnych wtyczek czy programów.
    D7(5)0 | F100 | F8/3.5 | S10-20/4.5 | N18-35 | S24-70/2.8 | N50/1.8 | N85/1.8 | N70-300VR | SB800

  6. #6
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    Przy tworzeniu strony ktoś celowo użył wtyczki, żeby nie pozwolić właśnie na takie klikanie. Widziałem rozszerzenia to przeglądarek, które podobno umożliwiają kopiowanie tak zabezpieczonych stron, ale czy one działają i jak? Nigdy nie próbowałem, tej wtyczki też nie sprawdzałem https://chrome.google.com/webstore/d...lnkohcplmboaeo. Jeśli nie znajdziesz strony, która po prostu umożliwia kopiowanie tekstu, eksperymentuj z takimi rozszerzeniami, pewnie są różne do różnych przeglądarek. Szukaj pod hasłem "right click protect".
    Zainstalowałem to rozszerzenie i mogę stronę już tłumaczyć. Dzięki za pomoc

  7. #7

    Domyślnie

    Dodam jeszcze jeden sposób: w Firefox kliknąć ikonę "przełącz poprawianie czytelności" lub zwyczajnie nacisnąć F9 i działa lewy i prawy przycisk myszy.

  8. #8

    Domyślnie

    NoScript to podstawa, choć czasem uciążliwa.

  9. #9

    Domyślnie

    Nie ma takiej mocy po stronie przegladarki, ktora moglby wylaczyc kopiowania tekstu. Uruchomcie po prostu DevTools (F12) i skopiujcie sobie z drzewa DOM (ew. pomóżcie sobie narzędziem Zbadaj element).

  10. #10

    Domyślnie

    Ale tak serio wiecie prawa autorskie. To po pierwsza. Po drugie jeśli chcesz użyć tych tekstów na stronie to od razu odradzam bo google słabo patrzy na wszystkie formy duplikacji. Jeśli jednak w innych celach a te sposoby nie działają zostaje opcja bierzesz program do przerabiania zdjęć na pdf a potem drugi program do zamiany testów w pdf na tekst w edytorze tekstu

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. CS6 nie da się skopiować maski (podstawy)
    By fumio in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 17-04-2013, 16:34
  2. Dysk - jak skopiować zawartość na inny...?
    By velaskez in forum Komputery
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 25-04-2011, 23:04
  3. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 09-04-2011, 03:37
  4. [ Pozostałe ] Dobry tekst
    By nos74 in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 21-03-2011, 20:11
  5. wypukły tekst
    By kitkat in forum Obróbka zdjęć w PS, LR itp. Tutoriale
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 05-10-2007, 17:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •