Jaką kawiarkę kupić
Pijemy kawy wielkosci 2x 200 (tak około oczywiscie)
Ostatnia kawiarka nagle zaczeła przeciekać (dno czajniczka "puściło")
Chyba jednak zbyt cienka była (niby ze stali)
Trochę obawiam sie aluminiowych (choc do dzisiaj mamy taką przez tyle lat...)
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami