Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie pytanie do kawoszy

    Jaką kawiarkę kupić

    Pijemy kawy wielkosci 2x 200 (tak około oczywiscie)
    Ostatnia kawiarka nagle zaczeła przeciekać (dno czajniczka "puściło")
    Chyba jednak zbyt cienka była (niby ze stali)

    Trochę obawiam sie aluminiowych (choc do dzisiaj mamy taką przez tyle lat...)

  2. #2

    Domyślnie

    Mam Bialetti ,przywieziona z Włoch 6 lat temu i co dzień używana jedyne co wymieniłem to uszczelka . Choć sam osobiście wolę kawę z ekspresu mam Nivona Cafe romantica 838 zrobione z 1400 kaw róznych i ta mi najbardziej pasuje .
    Fuji

  3. #3

    Domyślnie

    bialetti jest "samonasuwającym" sie wyborem
    który masz? alu czy stalowy ?

  4. #4

    Domyślnie

    Aluminiowy -https://www.coffeedesk.pl/product/2250/Bialetti-Moka-Express-6Tz
    Fuji

  5. #5

    Domyślnie

    Aluminiowe moga smak kawy zmieniac.
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  6. #6
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Aluminium jest ok do czasu jeśli nie włożymy go np do zmywarki albo nadgorliwie nie będzie szorować.

  7. #7

    Domyślnie

    chciałbym kupić to stalowe bialetti ale nie mogę znaleźć czy ma gruby spód

  8. #8

    Domyślnie

    Po wszystkich kawiarkach a było ich wiele. Polecam ekspresy kolbowe. Ciutkę droższe, jednak smak kawy szybko to wynagrodzi.

  9. #9

    Domyślnie

    Prosiłbym o pozostanie jednak przy kawiarkach

  10. #10

    Domyślnie

    Nie wiem, czy ma gruby spod. Bialetti mojej siostry po 3 latach przerdzewial w 2 miejscach.
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. mam pytanie!
    By mario276 in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-05-2015, 21:01
  2. pytanie o raw
    By ocelot in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-04-2013, 09:52
  3. DK-17M + Dk-19 - pytanie
    By perl in forum Nikon - D1-D6
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 29-05-2010, 21:49
  4. [ pytanie] Zakopane ,pytanie do miejscowych..
    By mariush777 in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 30-04-2009, 00:34
  5. Pytanie???
    By darx23 in forum Aparaty cyfrowe kompaktowe - Coolpix
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 12-07-2006, 21:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •