Close

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 69
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paparapa Zobacz posta
    Autor miał na myśli światła, cienie i kolor w tych cieniach.... .
    Jestem ciekaw jak zostanie potraktowana ta fotka przez przyjmujących wyzwanie. Wydaje mi się, że jest wiele możliwości edycji. Zobaczymy już wkrótce.
    Zawsze zostaje opcja rezerwowa. B&W i pójście na łatwiznę
    D7200+Nikkor 10-24 f3.5-4.5G ED+Nikkor 18-105+Tamron SP AF 90 f2.8 Di MACRO 1:1+Nikkor AF-P DX 70-300G ED VR+Nikkor 50 1.8G+Sigma A 18-35 1.8+Sigma S 60-600

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bartolini82 Zobacz posta
    Zawsze zostaje opcja rezerwowa. B&W i pójście na łatwiznę
    Przez chwilę sam się nad tym zastanawiałem. Potem chciałem zrobić jakąś kosmiczną wersję...
    Jednak zmierzenie się z tym nie było szczególnie trudne, choć być może znowu o czymś zapomniałem
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez And.N Zobacz posta
    Nie wiem czy ktoś chciałby mieć to zdjęcie (niezależnie od obróbki) jako dekorację na ścianę, ale gusta są różne.
    Tu poruszyłeś kolejny temat. Czy zdjęcie do konkursu takiego jak rawki ma być piękne czy w jakimś sensie wymagające?

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    Jak biorę udział, to nie mam za bardzo wyjścia, potem taki dupochron może mi się przydać, jak na przykład na zarzuty pypeszta - to tylko przykład.
    Wyobrażasz sobie co by to było, gdybym wysłał ostatni? Sam fakt brania udziału wtedy mógłby zostać zbombardowany... Oczywiście przekolorowuję trochę Ale ja uwielbiam obrabiać zdjęcia
    Nie zazdroszczę ci Twojej roli w tym przedstawieniu. A takie transparentne postawienie sprawy jest bardzo pomocne dla innych "graczy".

    Cytat Zamieszczone przez Bartolini82 Zobacz posta
    Zawsze zostaje opcja rezerwowa. B&W i pójście na łatwiznę
    Nie wydaje mi się aby B&W było pójściem na łatwiznę. Moje doświadczenia podpowiadają mi, że do B&W inaczej bym naświetlał zdjęcie i chyba unikał głębokich cieni. Oczywiście to sprawa indywidualna, kto jakie lubi fotki w tej technice.


    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    Przez chwilę sam się nad tym zastanawiałem. Potem chciałem zrobić jakąś kosmiczną wersję...
    Jednak zmierzenie się z tym nie było szczególnie trudne, choć być może znowu o czymś zapomniałem
    Robiłem już w tym miejscu zdjęcia inną puszką w podobnych warunkach. I wydaje mi się że było trudniej. Te matryce są za dobre .

  4. #14

    Domyślnie

    Ad pierwszego akapitu posta poprzedniego....
    To jest dokładnie to o czym pomyślałem... Zdjęcie dobre obróbkowo do RAWek nie koniecznie musi być dobre np. jako zdjęcie na ścianę, choć Bartoliniemu chodziło o głosowanie nad zdjęciami po cyklu, głosowaniu nad jednym z dziesięciu. Zakładam, że znalazło by się jedno dobre zdjęcie na cykl...choć mogę się mylić.

    Pomysł mi się podoba, coś w tym jest, może dlatego, że od lat jeździłem po ciapkowach, zbierałem na zwierzaki, jakoś tak zawsze lubiłem pomoc, dlatego też wszelkie takie inicjatywy są wg mnie bardzo dobre co do zasady, lubię cele charytatywne.
    Natomiast najpewniej problemem będzie kasa, nikt nie będzie chciał trupowi wrzucać kasy do trumny To nie Meksyk .
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paparapa Zobacz posta
    Tu poruszyłeś kolejny temat. Czy zdjęcie do konkursu takiego jak rawki ma być piękne czy w jakimś sensie wymagające?
    Znasz moje zdanie w tym temacie. Najlepiej jakby było jedno i drugie
    Jak jest tylko i wyłącznie wymagające, a docelowym przeznaczeniem zdjęcia jest kosz, to za bardzo nie chce się w nim "dłubać".
    Ostatnio edytowane przez And.N ; 20-12-2020 o 12:29

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez And.N Zobacz posta
    Znasz moje zdanie w tym temacie. Najlepiej jakby było jedno i drugie
    Jak jest tylko i wyłącznie wymagające, a docelowym przeznaczeniem zdjęcia jest kosz, to za bardzo nie chce się w nim "dłubać".
    Tiaaaaa..... Piękna nastolatka z trzydziestoletnim doświadczeniem.

    Tylko jak życie pokazuje, ładne finalnie zdjęcia były zazwyczaj poprawnie naświetlone, nie dając osobie je edytującej za dużo szans na zmasakrowanie go. Z kolei zdjęcia z deficytami, mimo pracy w nie włożonej, nie wyglądają fajnie i raczej na ścianach nie lądują. Raczej gdzie indziej.
    Ja na początek zawsze biorę się za największe gnioty sesji, aby zobaczyć co się da z tego szajsu wyciągnąć. A skoro komuś nie chce się w nich dłubać i nie ma z tego radochy, to są jeszcze kręgle

  7. #17

    Domyślnie

    Dobry wieczór
    Dzisiaj u nas zimno jak pierun
    Nie pamiętam już ile lat temu tak wiało, żeby mi mróz prawie wydłubał oczy :P

    Nie przeszkadza to jednak niektórym pięknie marznąć pozując do zdjęć :P

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CRU_0472-1.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	360,0 KB
ID:	46489

    Na skrzynce nadal 1.
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  8. #18

    Domyślnie

    Zazdro warunków Krecie.
    U mnie mgła (+), zmieszana ze smogiem i do tego ciężkie powietrze (- jak stąd do W-wy). Ech, ech i raz jeszcze ech.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  9. #19

    Domyślnie

    :/Nie możecie z kotliny zrobić jakiego pagórka?

    Warunki przypadkowe, wziąłem rodzinkę na Hel i nie spodziewałem się że wyjdzie słońce....
    Ale piździawa niesamowita, co widać po skokach, niby było +2/4 ale z wiatrem na moje to z -10 :P
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  10. #20

    Domyślnie

    Tak ze dwie atomówki i zrobione.
    Czujka najbliżej mnie, choć trochę oddalona:

    ¯\_(ツ)_/¯
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Zabawa w RAWki 25/2020
    By crusiek in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 08-11-2020, 23:51
  2. Zabawa w RAWki 22/2020
    By crusiek in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 60
    Ostatni post / autor: 05-10-2020, 09:41
  3. Zabawa w RAWki 21/2020
    By crusiek in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 26-09-2020, 22:26
  4. Zabawa w RAWki 14/2020
    By crusiek in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 15-06-2020, 21:52
  5. Zabawa w RAWki 4/2020
    By crusiek in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 75
    Ostatni post / autor: 21-02-2020, 22:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •