Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37
  1. #1

    Domyślnie Wspólne fotografowanie Warszawy

    Cześć Wam

    No właśnie. Wie ktoś, gdzie można poszukać osób mających podobne zainteresowania i umówić się z nimi na prywatny fototrip po stolicy (a potem może i w inne miejsca)?

  2. #2

    Domyślnie

    Może jakieś grupy na FB albo właśnie tutaj
    D7200+Nikkor 10-24 f3.5-4.5G ED+Nikkor 18-105+Tamron SP AF 90 f2.8 Di MACRO 1:1+Nikkor AF-P DX 70-300G ED VR+Nikkor 50 1.8G+Sigma A 18-35 1.8+Sigma S 60-600

  3. #3

    Domyślnie

    W sumie ja chętnie wieczorami od czasu do czasu

    Przy okazji jako "nowy w mieście" poznałbym Warszawę
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    Przy okazji jako "nowy w mieście" poznałbym Warszawę
    Warszawa piękne miasto. Wstyd się przyznać, ale ja pierwszy raz w Wawie byłem dopiero jakieś 4 lata temu :P
    Spodobała mi się jednak do tego stopnia, że od roku zaczęliśmy szukać działki w jej okolicach i również planujemy przeprowadzkę. Niestety, ale ceny działek położonych w rozsądnych miejscach, z dobrą komunikacją podmiejską, to jeden wielki koszmar :/ Albo to malutkie działeczki po 1000m2, albo z kolei ceny kosmos za coś rozsądniejszego.
    D7200+Nikkor 10-24 f3.5-4.5G ED+Nikkor 18-105+Tamron SP AF 90 f2.8 Di MACRO 1:1+Nikkor AF-P DX 70-300G ED VR+Nikkor 50 1.8G+Sigma A 18-35 1.8+Sigma S 60-600

  5. #5

    Domyślnie

    A mnie się Warszawa bardzo nie podoba i nie dlatego żem z Krakowa, tylko jawi mi się za każdym razem, jako rozciągnięty moloch bez charakteru.
    Ma oczywiście swoje urokliwe zakątki, ale jako całość przepada w otmętach przy innych metropoliach.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  6. #6

    Domyślnie

    Jakby zebrało się kilku chętnych, z przyjemnością wybiorę sie i ja na wieczorne foto.
    Kiedyś w Krakowie regularnie wychodziłem z tamtejsza grupa ale to było już lata temu

    Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

  7. #7

    Domyślnie

    Na jednej grupie podróżniczej na fb dałem post to go skasowali (WTF? ). Najlepiej jakby to była jakaś niedziela no i słońce. Choć nocą oświetlone obiekty też by mnie interesowały. Jeżdżę po całej Polsce w sezonie fotografować, a teraz mamy zimę, więc przydałoby się coś bliżej ogarnąć (jestem z Grójca). Jak potrzeba mogę zrobić taką mini listę z obiektami do sfocenia .

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez david555 Zobacz posta
    A mnie się Warszawa bardzo nie podoba i nie dlatego żem z Krakowa, tylko jawi mi się za każdym razem, jako rozciągnięty moloch bez charakteru.
    Ma oczywiście swoje urokliwe zakątki, ale jako całość przepada w otmętach przy innych metropoliach.
    Mi osobiście Kraków się kompletnie nie podoba Przynajmniej na tyle, na ile go poznałem kilka lat temu (krótki pobyt). Wrocław zresztą już też, choć jako dzieciak, kochałem to miasto. Teraz patrzeć na ten syf nie mogę. Brudno na chodnikach, korki, fatalna komunikacja. Szczury, które w centrum potrafią biegać w biały dzień po chodnikach. To miasto się zatrzymało w rozwoju dobrych kilkanaście lat temu. Totalna stagnacja, a wręcz jakby zapaść.
    Z kolei w Wawie podoba mi się to, że czuć właśnie tego ducha dużego miasta. Korki niby są, ale jednak płynniej to wszystko idzie niż we Wrocku. Ulice szersze. Niezła komunikacja miejska i podmiejska. Generalnie, miasto z takim pomysłem. No i to co mnie bardzo urzekło, to tablice pamiątkowe odnośnie wydarzeń z II wojny, fragmenty oryginalnych podziurawionych murów. Biało czerwone rabatki. Generalnie świetnie komponuje się ta przeszłość z teraźniejszością.
    Wcześniej miałem inne wyobrażenie (negatywne) o tym mieście. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony tym, że było ono diametralnie inne od tego co zobaczyłem na żywo.
    Acha, no i kierowcy też są bardziej uprzejmi w Wawie U nas to dopiero dziki zachód :P Raczej nie ma wpływu na to fakt, że obca rejestracja. U nas nie ma sentymentów :P Prawo dżungli.
    D7200+Nikkor 10-24 f3.5-4.5G ED+Nikkor 18-105+Tamron SP AF 90 f2.8 Di MACRO 1:1+Nikkor AF-P DX 70-300G ED VR+Nikkor 50 1.8G+Sigma A 18-35 1.8+Sigma S 60-600

  9. #9

    Domyślnie

    @Bartolini82

    Jakby Kraków odciąć od Huty i wysiedlić z niego zapleśniałą "elitę", to byłoby zupełnie przyjemne miasto.
    Natomiast W-wa to tygiel, ciut mniej różnorodny, niż NY, ale miks z tylu składników, że też mało strawny.
    W sumie mówiłem wcześniej o uwarunkowaniach architektonicznych, czyli tak zwanej fotogeniczności miasta, a ta z mojego punktu widzenia, jest dla miasta stołecznego mierna.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mrl Zobacz posta
    Na jednej grupie podróżniczej na fb dałem post to go skasowali (WTF? ). Najlepiej jakby to była jakaś niedziela no i słońce. Choć nocą oświetlone obiekty też by mnie interesowały. Jeżdżę po całej Polsce w sezonie fotografować, a teraz mamy zimę, więc przydałoby się coś bliżej ogarnąć (jestem z Grójca). Jak potrzeba mogę zrobić taką mini listę z obiektami do sfocenia .
    Pewnie, że rób!


    Mi się Kraków też zbytnio nie podoba... jednak Katowice to już coś innego
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. wspólne
    By urbizdw in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-08-2015, 16:06
  2. Poznań - wspólne fotografowanie.
    By CzyzOlek in forum Wydarzenia, aktualności fotograficzne
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 03-04-2012, 18:03
  3. Wspólne studio -Warszawa
    By shaddixx in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 24-02-2009, 20:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •