Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bartolini82 Zobacz posta
    Coś było. Chyba nawet na onecie o tym pisali.
    Komunikacja podmiejska to już w ogóle u nas leży i kwiczy... Były kiedyś plany aby dworzec Świebodzki był takim zbiorczym dla kolejek podmiejskich (pomysł był chyba m.in. Jackiewicza). Oczywiście byłoby to kapitalne, ale, na planach się skończyło bo ktoś inny jest przy korycie w tym mieście i wolą mnożyć kolejne ścieżki rowerowe i bus pasy :/ We Wrocku się zachowują jakby w ogóle nie chcieli aut na ulicach. Tylko, że komunikacja miejska w zasadzie też nie istnieje. Moja żona żeby dojechać do pracy 2 autobusami, traci 1.5h w jedną i 1.5h w drugą stronę. Gdy jadę autem, zajmuje mi to ok. 25 minut (odcinek 35km przez AOW). Niestety autobusy wbijają się w miasto :/
    No to ja w 25 minut pokonuję trasę z mieszkania do pracy (ok 10-12km w zależności jak się jedzie). Czy to autem, czy kilos z buta i później metrem, czy tramwajem do metra i dalej znów metrem.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez mrl Zobacz posta
    No to już robię. Na razie mam obiekty dzienne, ale już jest jeden nocny - Multimedialny Park Fontann
    Czekam!
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  2. #22
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Każde miasto ma swoje plusy i minusy, Warszawa to drożyzna, sporo ludzi zwłaszcza słoików megalomanów i brak sensownego centrum Wiecznie trzeba było taksami zapieprzać z lokalu do lokalu przez całe miasto.
    Kraków malutki grajdołek, imprezownia w centrum, wspaniałe podziemia z pubami, klubami, restauracjami, wszędzie dotrzesz na nogach, łatwa komunikacja, muzea, kościoły, wystawy, krypty itd co kto lubi.
    Dla mnie z Krakowem wygrywa w Polsce jedynie Gdańsk mimo że urodziłem się w Krakowie

  3. #23

    Domyślnie

    koesh słusznie zauważył, że tam gdzie normalne miasta mają centrum, my mamy Pałac Kultury
    I tych prawdziwych miejskich centrów zazdroszczę innym dużym miastom.
    A jako półkrwi sopocianin, potwierdzam - Trójmiasto jest niezwykłe.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    koesh słusznie zauważył, że tam gdzie normalne miasta mają centrum, my mamy Pałac Kultury
    Eeee tam. Wy macie po prostu większe to centrum i bardziej rozwleczone Mniejsze miasta mają to siłą rzeczy bardziej scentralizowane bo miejsca brakuje No i jest Stare miasto i nowe. Każde ze swoim klimatem.
    D7200+Nikkor 10-24 f3.5-4.5G ED+Nikkor 18-105+Tamron SP AF 90 f2.8 Di MACRO 1:1+Nikkor AF-P DX 70-300G ED VR+Nikkor 50 1.8G+Sigma A 18-35 1.8+Sigma S 60-600

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bartolini82 Zobacz posta
    O tej porze roku to chyba nieczynna atrakcja?
    Fajnie było rok temu. Byłem akurat na pokazie Wars i Sawa
    Na komentarzach w google ludzie dają zdjęcia dosyć aktualne, więc chyba czynna. A jak nie, to pójdzie się do następnej. W waw nie brakuje .

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mrl Zobacz posta
    Na komentarzach w google ludzie dają zdjęcia dosyć aktualne, więc chyba czynna. A jak nie, to pójdzie się do następnej. W waw nie brakuje .
    Na to nie patrz Opinie na google zamieszczasz kiedy chcesz i dodajesz foty jakie chcesz. Nie sądzę aby w okresie zimowym fontanny były czynne. Przecież mróz by rury porozsadzał. Z tego co wiem to raczej w całej Polsce tego typu atrakcje są wyłączane na jesieni i uruchamiane gdy minie ryzyko mrozów.
    Fajny do focenia w nocy jest most obok tych fontann. Jak byłem to był pięknie podświetlony na bialo-czerwono. Tylko nie wiem czy tak jest zawsze czy tylko z okazji jakiś świąt. Na pewno ktoś z Warszawiaków zaraz to napisze jak wygląda na co dzień. A czy stadion narodowy podświetlają na co dzień?
    D7200+Nikkor 10-24 f3.5-4.5G ED+Nikkor 18-105+Tamron SP AF 90 f2.8 Di MACRO 1:1+Nikkor AF-P DX 70-300G ED VR+Nikkor 50 1.8G+Sigma A 18-35 1.8+Sigma S 60-600

  7. #27

    Domyślnie

    Stadion zawsze świeci, a fontanny są sezonowe.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  8. #28

    Domyślnie

    To może i ja się wypowiem jako rodowity Warszawianin. Tu się urodziłem i mieszkam, chociaż były epizody 2 lat w Legionowie jako młody żonkoś, i w czasach szkoły podstawowej w Józefowie k.Otwocka. Kiedyś to była straszna dziura ale po latach Józefów wygląda atrakcyjnie. Warszawa średnio mi się podoba, ale nie narzekam. Za to podobał mi się Kraków jak byłem tam parę razy i Wrocław też, tylko że to było spojrzenie raczej z punktu widzenia gościa a mieszkańca.

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bartolini82 Zobacz posta
    Z tego co wiem to raczej w całej Polsce tego typu atrakcje są wyłączane na jesieni i uruchamiane gdy minie ryzyko mrozów.
    Na moim zadupiu fontanny na zimę ozdoby z LEDów dostają. Niby focić można.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  10. #30

    Domyślnie

    Most Śląsko-Dąbrowski też jest na liście

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. wspólne
    By urbizdw in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-08-2015, 16:06
  2. Poznań - wspólne fotografowanie.
    By CzyzOlek in forum Wydarzenia, aktualności fotograficzne
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 03-04-2012, 18:03
  3. Wspólne studio -Warszawa
    By shaddixx in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 24-02-2009, 20:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •