Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40
  1. #21

    Domyślnie

    Dpreview dostał w ręce Z6II i Z7II, także długo nie trzeba będzie czekać na jakieś konkrety.
    Jak na razie, to nawet na samplach widać, że punkty AF są ciągle za duże i trafiają w rzęsy, a nie w rogówkę.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  2. #22
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Napisałeś, że Z7II ma lepszy AF niż SIII a teraz dodajesz, że teoretyzujesz Trzeba było od razu napisać, że nie wiesz i po prostu tak sobie piszesz dla zabicia czasu
    Miało być że Z7 ma lepsze, więc dwójka pewnie to samo, tak teoretyzuję ale jak masz coś co obala tą teorię to dawaj

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez david555 Zobacz posta
    Dpreview dostał w ręce Z6II i Z7II, także długo nie trzeba będzie czekać na jakieś konkrety.
    Test Z6II już jest: https://www.dpreview.com/reviews/nikon-z6-ii-review

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Miało być że Z7 ma lepsze, więc dwójka pewnie to samo, tak teoretyzuję ale jak masz coś co obala tą teorię to dawaj
    Z7 ma lepszy AF niż SIII? Najpierw teoretyzowanie a teraz fantazjowanie?

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Miało być że Z7 ma lepsze, więc dwójka pewnie to samo, tak teoretyzuję ale jak masz coś co obala tą teorię to dawaj
    Reasumując. Nie miałeś Z7, nie miałeś Z7II, nie miałeś A7SIII i żadnej z tych par nie porównywałeś ani jak się domyślam nie masz niczego na potwierdzenie swoich słów więc twierdzisz to co twierdzisz. No więc ja na tej podstawie mogę napisać jedynie to, że nawet nie ma sensu tego komentować
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 17-12-2020 o 13:22

  6. #26

    Domyślnie

    Mam Z7, mam mieć Z7 II, zrobiłem kilka sesji A7R III i A7R IV i twierdzę, że Sony ma lepsze algorytmy AF i choć ma lepsze, to i tak wolę Nikona.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  7. #27

    Domyślnie

    Ważne, że wiesz czego chcesz. Ale ja nie o tym co lepsze tylko o tym, że jak ktoś pisze o swoich lub cudzych przemyśleniach/teoriach a nie doświadczeniach to warto to zaznaczyć w wypowiedzi tak by komuś innemu się to nie pomyliło z faktami
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 17-12-2020 o 13:46

  8. #28

    Domyślnie

    No i zostanie pomacanie i może zrobienie jakiejś taetowej fotki oczywiście jak znajdę miejsce z tymi aparatami bo dalej nie wiem jaki obrazek ma sony z 12-stki do nikona z jego dużą matrycą . Myślę że jak mnie nie zachwyci pierwsze och ach to takie 15 minut lub dłużej o ile sprzedawca nie będzie kręcił nosem pod maseczką nie będzie mi sprzyjało w wyborze. Po Waszych postach bliżej do z7II ale czysto teoretycznie i dziękuję za wypowiedzi.

    Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

  9. #29

    Domyślnie

    nie mam zamiaru onanizować się osiągami matryc
    ale generalnie te gęściejsze matryce zaczynąją szybciej tracić detale przy wyższych rozdzielczościach i poziom rozróżniana barw a także poziom minimum i maksium nasiwtelenia bo goni je szum wzmocnienia
    te z mniejszą rozdzielczością mają więcej zapasu

  10. #30
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Żeby mieć podobne parametry to razem z ilością pikseli powinna rosnąć powierzchnia sensora, większe upakowanie na tej samej powierzchni musi spowodować że piksele otrzymują mniej informacji, ratunkiem było tu BSI ale jest to też w sensorach 24Mpix, które wpakowano w ostatnich modelach, więc bardziej upakowane matryce zawsze będą traciły.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nikon d850 czy sony a7r III
    By Nysiu1337 in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 07-12-2020, 17:50
  2. Przejsciowka nikon-sony nex
    By nazirus2411 in forum Filtry, konwertery, pierścienie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 24-12-2016, 12:48
  3. zmiana sony a 200 na nikon D60
    By OSZI in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 03-12-2009, 00:01
  4. Presiadka z SONY na NIKON
    By pawulon in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-09-2009, 14:49
  5. Nikon i Sony??
    By Anonymous in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-10-2005, 14:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •