Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    To tak jakbyś zastanawiał się czy wybrać terenówkę czy kabrioleta bo wypuszczono w tym samym czasie i nawet mają zbliżoną cenę.
    Dwa odmienne aparaty, w jednym Sony zmiażdży konkurenta w innym będzie słabizną nie wartą wydanych pieniędzy.
    No jak byś to zmiażdży pociągnął dalej w kwesti foto to by może mnie to pomogło w wyborach , oczywiście jak możesz

    Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tatum Zobacz posta
    Co do z6 nie brałem pod uwage , nie zaznajomiłem info o niej myśląc że to kastrat totalny w stosunku do z7 a raczej tak nie jest po wstępnym przeczytaniu info ale czytanie to nie praktyka w uzytkowaniu wiec nie wiem za dużo.
    Na drugi raz zacznij chociaż od kliknięcia "porównaj" na tej stronie...
    https://www.nikon.pl/pl_PL/products/...rrorless.page#
    D7200+Nikkor 10-24 f3.5-4.5G ED+Nikkor 18-105+Tamron SP AF 90 f2.8 Di MACRO 1:1+Nikkor AF-P DX 70-300G ED VR+Nikkor 50 1.8G+Sigma A 18-35 1.8+Sigma S 60-600

  3. #13
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ten model Sony to niesamowicie rewelacyjnie małe szumy na wysokich ISO, tam nie musisz żadnej lampy używać nawet w dosłownie ciemnościach ale czy potrzebujesz zdjęć ciemności ?
    Nikon to w tym przypadku lepsze AF, dużo pikseli na matrycy.
    Sony jest generalnie do video, ten model oczywiście, Nikon uniwersalny model, zerknij na tańszy pierwszy model gdzie grip nie m przycisków i sloty wyłącznie XQD/CFE.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Ten model Sony to niesamowicie rewelacyjnie małe szumy na wysokich ISO, tam nie musisz żadnej lampy używać nawet w dosłownie ciemnościach ale czy potrzebujesz zdjęć ciemności ?
    Nikon to w tym przypadku lepsze AF, dużo pikseli na matrycy.
    Sony jest generalnie do video, ten model oczywiście, Nikon uniwersalny model, zerknij na tańszy pierwszy model gdzie grip nie m przycisków i sloty wyłącznie XQD/CFE.
    Z tym AF to pojechałeś.

  5. #15

    Domyślnie

    Ten soniak ma bardzo usprawniony system aF ale bardziej w kontekście video chyba (tracking) i tu chyba jednak wygra z nikonem albo przy zdjęciach w ruchu.

  6. #16
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez garnus Zobacz posta
    Z tym AF to pojechałeś.
    Teoretyzuję bo praktyków w temacie brak, więc rozwiń bo ja tam szału z AF nie dostrzegam.
    Za to czekam na porównanie Z7II z nowym softem i A7rIV bo to może być ciekawsze porównanie.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Teoretyzuję bo praktyków w temacie brak, więc rozwiń bo ja tam szału z AF nie dostrzegam.
    Za to czekam na porównanie Z7II z nowym softem i A7rIV bo to może być ciekawsze porównanie.
    Dokładnie, na ten moment brak jakiś testów Z7ii. Testy Z6ii też nie pokazują jakiegoś super usprawnienia.
    Kudłaty w jakimś teście pokazywał, że Z7 może już z R4 pod względem AF konkurować więc Z7ii chyba MUSI być jeszcze lepsze.
    Tylko to matryca 45 vs 61.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Teoretyzuję bo praktyków w temacie brak, więc rozwiń bo ja tam szału z AF nie dostrzegam...
    Napisałeś, że Z7II ma lepszy AF niż SIII a teraz dodajesz, że teoretyzujesz Trzeba było od razu napisać, że nie wiesz i po prostu tak sobie piszesz dla zabicia czasu

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez garnus Zobacz posta
    chyba MUSI być jeszcze lepsze.
    a to ładne zestawienie

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    a to ładne zestawienie
    A dziękuję

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Nikon d850 czy sony a7r III
    By Nysiu1337 in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 07-12-2020, 17:50
  2. Przejsciowka nikon-sony nex
    By nazirus2411 in forum Filtry, konwertery, pierścienie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 24-12-2016, 12:48
  3. zmiana sony a 200 na nikon D60
    By OSZI in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 03-12-2009, 00:01
  4. Presiadka z SONY na NIKON
    By pawulon in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-09-2009, 14:49
  5. Nikon i Sony??
    By Anonymous in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-10-2005, 14:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •