Close

Strona 4 z 32 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 315
  1. #31

    Domyślnie

    Lepiej niż taki se i tani. Myślę, że ślubniaki jednak dopłacą do Nikkora, ale dla amatora to będzie dobra opcja o ile AF da radę.

  2. #32

    Domyślnie

    Ja mam nadzieję, że teraz w końcu ruszy się i zaczną powstawać obiektywy z AF po Zetki zwłaszcza, że AF daje radę.

    Wysłane z mojego GM1910 przy użyciu Tapatalka
    Nikon D90 + Nikor 18-105 VR; Nikor 35 1,8; samyang 14/2,8 i kilka drobnostek

  3. #33
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JK Zobacz posta
    Czyli popularny obiektyw dla profesjonalistów.
    Taki sobie, ale tani. Same zalety.
    No tak samo jak ze zwykła baterią bo oryginał to 250zł, a noname 50zł
    Czytając forum to raczej ślubniaki pytały czy D600/610 da radę bo kupi dwa zamiast jednego D750, który przecież też pro sprzętem raczej nie jest, mijają lata i jak widać są dylematy czy wystarczy Z5 czy lepiej Z6

  4. #34

    Domyślnie

    No bo to właśnie tacy "profesjonaliści" są.

    A tak swoją drogą, jakie oni mają wymagania? Format A4 to max, a najczęściej jakieś 10x15, albo coś podobnego. O tych rozmiarach internetowych w ogóle nie ma co mówić, bo nawet nie warto. Gdyby taki "profesjonalista" zaczął robić formaty wystawowe (np. takie 100x70, 150x100), to by pewnie nie kombinował jak sprawę sprzętu potanić. Ale po co mu dobry obiektyw, jeśli byle jakie szkiełko też wystarczy.
    Ostatnio edytowane przez JK ; 08-01-2021 o 16:04
    Jacek

  5. #35

    Domyślnie

    Nie zapomnijcie o presetach aby styl był i są PROOO

    Wysłane z mojego GM1910 przy użyciu Tapatalka
    Nikon D90 + Nikor 18-105 VR; Nikor 35 1,8; samyang 14/2,8 i kilka drobnostek

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JK Zobacz posta
    No bo to właśnie tacy "profesjonaliści" są.

    A tak swoją drogą, jakie oni mają wymagania? Format A4 to max, a najczęściej jakieś 10x15, albo coś podobnego. O tych rozmiarach internetowych w ogóle nie ma co mówić, bo nawet nie warto. Gdyby taki "profesjonalista" zaczął robić formaty wystawowe (np. takie 100x70, 150x100), to by pewnie nie kombinował jak sprawę sprzętu potanić.
    Ale ze niby Viltrox ma niedobór rozdzielczości ??
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  7. #37

    Domyślnie

    Cichy, wiesz może kiedy będą dostępne Viltroxy 24 1.8 i 50 1.8 pod FE?
    Sony A7III + SY AF 35 1.4 + SY AF 85 1.4 + S 135 1.8 A

  8. #38

    Domyślnie

    Niestety na majówkę.
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  9. #39

    Domyślnie

    Ależ Koledzy w wątku mają używanie "Profesjonalista" i "Ślubniak" jako obiekt godzien pogardy i cel najbardziej wyrafinowanej szydery. Czyli skoro w wątku o budżetowym obiektywie pociskamy "Profesjonalistów" rozumiem, że ci wzięci w "" do tych PRAWDZIWYCH różnią się głębokością portfela. Rozumiem też że zbiory: "Profesjonaliści" i "Ślubniacy" to zbiory wspólne. TAk wiem wiem W I E M , takie heheszki, przecież no wszyscy tu jesteśy no na jakimś poziomie przecież są przykłady: profesjonalisty co zdjęcia robił słoikiem po ogórkach i starym karmnikiem a przecież wystawy tytuły AFIAP,BEFIAP, CEFIAP, DEFIAP gołe baby i przede wszystkim przychylne oceny na nikoniarze.pl i oczywiście każdy co stał kiedyś z aparatem koło ślubu widział ślubniaka co miał wózek sprzętu a młodzi płakali jak odbierali foty. TO TAAAAAAKIE NUUUUUDNE. I zdaje się takie nasze......
    Pamiętam artykuł w jakimś amerykańskim czasopiśmie. Tytuł sprowadzał się do "10 oznak które świadczą że jesteś profesjonalnym fotografem" a sens artykułu był taki, że jeżeli ilość czasu którą poświęcasz na fotografię przeważa nad innymi działaniami, jeżeli ilość pieniędzy które dzięki niej zarabiasz pozwala zapłacić podatki, utrzymać się, odłożyć na przyszłe inwestycje to TADAM jesteś Profesjonalistą. To twoja profesja - twój ZAWÓD. Klienci swoimi pieniędzmi wystawiają wymagające ciągłego uaktualniania świadectwo profesjonalizmu. Nie opinie jakiegokolwiek technicznego czy artystycznego forum, czy rachunki za zakup sprzętu z najwyższej półki. Zabójczo precyzyjne konkretne i proste.
    Wszystkim czującym się lepiej z doskonałym sprzętem - życzę wspaniałego Nowego Roku 2021.
    Wszystkim czującym się dobrze ze sprzętem średnim/tanim/ ze śmietnika - życzę wspaniałego Nowego Roku 2021.
    Wszystkim zdruzgotanym świadomością, że posiadany sprzęt wyklucza ich z jakichś masturbacyjnych koterii - życzę wspaniałego Nowego Roku 2021 i wyjścia z szafy
    A wszystkim Nam, Wam, sobie unikalnych kadrów. wspaniałego światła dobrego humoru i dystansu

    A żeby było w temacie: tak Koledzy oczywiście nigdy bym tym obiektywem swoich rąk nie pokalał . PEACE
    myślę co piszę

  10. #40

    Domyślnie

    A ja kupiłem ten obiektyw (do SONY) u Cichego i jest bardzo fajny.
    D70s IR590 ; D70s IR720 ; Fuji Instax WIDE 300 ; OLYMPUS E-1 ; SIGMA SD QUATTRO

Strona 4 z 32 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Fujifilm ] [minitest] VILTROX AF 23/1.4 STM
    By Cichy in forum Fujifilm
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-07-2020, 16:43
  2. [ Fujifilm ] Viltrox 33mm F1.4
    By czomolungma in forum Fujifilm
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 17-04-2020, 16:16
  3. [ Sony ] Viltrox EF-NEX IV adapter
    By ksh in forum Sony
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-12-2018, 23:28
  4. Lampa błyskowa Viltrox JY-610, Viltrox,Metz 24 AF-1 digital
    By klaudia0100 in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-06-2016, 12:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •