Close

Strona 30 z 30 PierwszyPierwszy ... 20282930
Pokaż wyniki od 291 do 295 z 295

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez madnessmilo Zobacz posta
    Użytkujecie go nadal, czy padają jak muchy?
    Używam i jest spoko, użytkuję go nadal, mój był wymieniany dawno temu – był z tej pierwszej partii z AB Foto.

Domyślnie

Ja też używam i jestem zadowolony. Z moim nie było żadnych problemów. Kupiony w fotoforma ponad rok temu. Co prawda nie robię specjalnie dużo zdjęć, ale jak do tej pory wszystko działa jak należy. Za tę cenę szkło ( moim zdaniem) jest naprawdę godne polecenia.

Domyślnie

A u mnie akurat dzisiaj z V85/1.8 (kupiony używany ale jeszcze na końcówce fabrycznej gwarancji) zawiesił się aparat. Niekoniecznie to wina obiektywu, może body, ale akurat on był zapięty. Robiłem krótką serię zdjęć i po którymś kadrze, ekran przyciemnił się i klatkował jak przed uśpieniem, ramka Eye-AF (tylko jakby mniejsza) sobie gdzieś fruwała. Wyłączyłem aparat, dłuższą chwilę (20s?) Świeciła się kontrolka karty pamięci, a po włączeniu pokazał się błąd, że migawka... Otwarta, albo zablokowana, nie pamiętam. W każdym razie zgodnie z poleceniem nacisnąłem spust i wszystko wróciło do normy.

Pewnie nikt nie miał wcześniej takiego przypału?

Domyślnie

Robiłeś aktualizację softu? bez tego szkoda bić piany o zawieszaniu bo...po to są aktualizacje u mnie działa bdb od czasu wymiany wadliwego egzemplarza oraz aktualizacji softu do najnowszego. Nie mam uwag.
    Z6, T 17-35/2.8-4, N 24-70/4 S, N 35/1.8s, V 85/1.8, Metz 52

Domyślnie

tak, jak tylko go kupiłem, swoją drogą ciekawe jak słabo działał Eye-AF na starym sofcie. Niestety, wczoraj znowu zaczął szwankować - zamiast przysłony aparat wyświetlał "F--" jak przy manualnym szkle ustawianie ostrości przestało działać (AF i MF). Kupiłem go jeszcze z gwarancją, muszę tylko się dokopać do pudełka i trzymać kciuki, żeby nie minął okres gwarancyjny

Strona 30 z 30 PierwszyPierwszy ... 20282930