Close

Strona 22 z 32 PierwszyPierwszy ... 122021222324 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 315
  1. #211
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Tu raczej zawinił sprzęt komputerowy, który często ma problemy z uziemieniem i po kabelku usb poleciało przepięcie, znany problem przy usb ale to da się zabezpieczyć.
    Ja jednak obstawiam że większość ludzi uwala te obiektywy przy podpinaniu/odpinaniu na włączymy body, a ten opis to kolejna ważna informacja.

    W morelkach 1668zł https://www.morele.net/obiektyw-vilt...kon-z-8197019/

  2. #212

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Tu raczej zawinił sprzęt komputerowy, który często ma problemy z uziemieniem i po kabelku usb poleciało przepięcie,
    Akurat u mnie to był okres strzelania palcem we wszystko, jak tylko wstałem sofy.
    Z6 + N20 S + V85 1.8

  3. #213

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dark__jedi Zobacz posta
    Akurat u mnie to był okres strzelania palcem we wszystko, jak tylko wstałem sofy.
    Nie no, koesh na pewno wie lepiej.

  4. #214

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    ale dają 2 lata gwarancji, która nabiera nowego wymiaru, gdy się okazuje, że sprzęt bez kręcenia nosem jest wymieniany na nowy nie wiem jakie Wy macie doświadczenia, ale ja kupiłem 2 "nowe" rzeczy w morelach i nosiły ślady używania. Osobiście potencjalnie delikatnego sprzętu bym tam nie zakupił

  5. #215
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Możesz odebrać osobiście i sprawdzić, zresztą wciskanie zwrotów odbywa się obecnie wszędzie i trzeba być czujnym.

  6. #216

    Domyślnie

    Wygląda na to, że i mój viltrox umarł... Jeszcze wczoraj działał a teraz od pół godziny nie reaguje. Aparat po podłączeniu myśli z 2 sekundy po czym kreski na wartości przesłony.

    Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

  7. #217

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sabur Zobacz posta
    Wygląda na to, że i mój viltrox umarł... Jeszcze wczoraj działał a teraz od pół godziny nie reaguje. Aparat po podłączeniu myśli z 2 sekundy po czym kreski na wartości przesłony.
    A gdzie kupiłeś? Zaczynam się bać o swojego

  8. #218

    Domyślnie

    Całe szczęście krajowa dystrybucja, dokładnie ab foto więc po powrocie z wakacji leci na gwarancje a dokładnie mam nadzieję wymianę na nowy.
    To tylko elektronika. Szkoda, że padł mi na wakacjach gdy chciałem wykorzystać do fajniejszych fot

    Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

  9. #219

    Domyślnie

    Wychodzi, że jak do tej pory padają obiektywy z ABfoto. Ciekawe co za partię mieli

    Wysłane z mojego GM1910 przy użyciu Tapatalka
    Nikon D90 + Nikor 18-105 VR; Nikor 35 1,8; samyang 14/2,8 i kilka drobnostek

  10. #220

    Domyślnie

    Wysłałem mój obiektyw do Gdańska (do Foto techniki). Po inspekcji potwierdzili że ma usterkę i że zamienią na nowy.
    Mam nadzieję że nie będzie to zabawa w nieskończoność - odsyłanie i wysyłanie padniętych obiektywów.

Strona 22 z 32 PierwszyPierwszy ... 122021222324 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Fujifilm ] [minitest] VILTROX AF 23/1.4 STM
    By Cichy in forum Fujifilm
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-07-2020, 16:43
  2. [ Fujifilm ] Viltrox 33mm F1.4
    By czomolungma in forum Fujifilm
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 17-04-2020, 16:16
  3. [ Sony ] Viltrox EF-NEX IV adapter
    By ksh in forum Sony
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-12-2018, 23:28
  4. Lampa błyskowa Viltrox JY-610, Viltrox,Metz 24 AF-1 digital
    By klaudia0100 in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-06-2016, 12:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •