Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: PKP Ochota

  1. #1

    Domyślnie PKP Ochota

    1.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	461,7 KB
ID:	45834

    2.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	454,0 KB
ID:	45835

    3.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	461,5 KB
ID:	45836

  2. #2

    Domyślnie

    To zadaszenie jest świetne. Zawsze gdy je widzę, serce mi się kraja jakim śmietnikiem wizualnym jest otoczona ta stacja, chyba wybija nawet ponad warszawską średnią Biorąc pod uwagę okoliczności, Twoje kadry są bardzo estetyczne
    Teraz dopiero zrozumiałem że ten beznadziejny kawałek ogrodzenia pewnie został tam postawiony bo znalazło się kilku geniuszy którzy włazili na dach...

  3. #3

    Domyślnie

    Łza się w oku kręci... Codziennie tamtędy przechodziłem. Mimo, że nadal daleko od ładu, to i tak lepiej niż kilka lat temu, kiedy mostek był jak podrutowany

  4. #4

    Domyślnie

    Ogólnie modernizm w Warszawie obecnie leży, jak nie wyburzono, to zrobiono potworki a la modernizacja Centralnego. Akurat PKP Ochota nie wygląda najgorzej.

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Dorzuciłbym Nicolas Grospierre

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez creep Zobacz posta
    To zadaszenie jest świetne. Zawsze gdy je widzę, serce mi się kraja jakim śmietnikiem wizualnym jest otoczona ta stacja, chyba wybija nawet ponad warszawską średnią Biorąc pod uwagę okoliczności, Twoje kadry są bardzo estetyczne
    Teraz dopiero zrozumiałem że ten beznadziejny kawałek ogrodzenia pewnie został tam postawiony bo znalazło się kilku geniuszy którzy włazili na dach...
    Może płotek broni przed deskorolkowcami chcącymi zjechać po paraboloidzie hiperbolicznej (prawdopodobnie nie wiedząc co to jest)
    D70s IR590 ; D70s IR720 ; Fuji Instax WIDE 300 ; OLYMPUS E-1 ; SIGMA SD QUATTRO

Podobne wątki

  1. [ Architektura ] Ochota zimową nocą..
    By Pioter_ in forum Architektura
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 12-08-2009, 00:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •