Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Nauka fotografii - kurs stacjonarny / online / książki?

    Witam wszystkie Panie i Panów,
    przymierzam się do sprezentowania swojej dziewczynie jakiegoś kursu fotografii / książki / kursów online.

    Jakie kursy moglibyście polecić? Nadmienię tylko, że moja dziewczyna nie jest kompletnym amatorem, można powiedzieć że sporo rzeczy wie, ale potrzebuje się dokształcić żeby czuć się pewniej w fotografowaniu.
    Z tego względu czy polecicie jakieś kursy na terenie Wrocławia lub może jakieś książki, dzięki którym można polepszyć swoje umiejętności? Docelowo chciałaby wykonywać sesje narzeczeńskie, sesje dziecięce i innego pokroju fotografie.

    Czy takie kursy dostępne na terenie Wrocławia, np. kursfoto.pl są coś warte? Czy może lepiej zainwestować w dobrą książkę która opisuje wszystkie fajne kombinacje używania ISO i innych parametrów? Fajnie byłoby, gdyby taki kurs lub książka zawierały też informacje na temat sprzętu fotograficznego, który może być użyteczny w w/w sesjach.

    Zatem proszę o wszelkie porady.

    Dziękuję za pomoc,
    pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    @misiek43210

    Optymalnie jest oglądać porządne zdjęcia, praktykować a efekty wstawiać na forum do oceny. Kurs kursem - w kilkanaście godzin nikt nikogo nie nauczył focić...

    Portret jest jedną z trudniejszych dyscyplin focenia...

  3. #3

    Domyślnie

    @misiek43210 mam nadzieję, że nie jesteś sprytnym botem i ten wątek zaraz w kosz nie poleci

    Trafiłem dzisiaj na coś takiego:
    https://ebookpoint.pl/kategorie/info...grafia-cyfrowa

    Przeglądnij ofertę, może coś znajdziesz w ciekawej promocji. Sam dzisiaj nakupiłem książek i kursów za ponad stówkę a normalnie kosztowałoby to ok 300
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KaarooL Zobacz posta
    @misiek43210

    Optymalnie jest oglądać porządne zdjęcia, praktykować a efekty wstawiać na forum do oceny. Kurs kursem - w kilkanaście godzin nikt nikogo nie nauczył focić...

    Portret jest jedną z trudniejszych dyscyplin focenia...
    Ja bym powiedział, że jedną z łatwiejszych.

    Moim zdaniem kursy online i warsztaty. Jak chce robić dziecięcą, to musicie znaleźć fotografa, który robi takie zdjęcia, jakie się wam podobają (z dziecięcej np. MK Słowińscy robią fajne imo i będą warsztaty online) i wybrać się do tej osoby na warsztaty. To samo z fotografią ślubną.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 04-11-2019, 10:03
  2. Nauka fotografii
    By Epqir in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 01-08-2019, 00:17
  3. Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 31-05-2019, 13:50
  4. nauka fotografii
    By Am113 in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 09-03-2011, 18:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •