Close

Strona 30 z 31 PierwszyPierwszy ... 2028293031 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 310
  1. #291

    Domyślnie

    dziewczyny spoko, bielizna spoko ale rozpraszają mnie te przeszkadzajki na balkonie, a to masywne nogi od chyba stolika a to jakieś czerwone niewiadomo co na 184, jakieś krzesła, tak samo na 186/187 te kwiatki po bokach?
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  2. #292

    Domyślnie

    Panie Carze masz Pan jakieś tutki na takie fotki? Bo bym moi stary takie walnoł.
    ...

  3. #293

    Domyślnie

    76

    Sesyjnie z Adą. Nikon Z6 + Viltrox 85mm f/1.8
    https://www.instagram.com/andrzej.car/

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_3395n45L2m.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	1,28 MB
ID:	75340

    77

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_3355n5m.jpg
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	1,61 MB
ID:	75341
    Nikon Z6 / Sony A7 III, Nikon Z 50 mm f/1.8 S , Viltrox 85 f/1.8, Techart TZE-01 + MC-11 oraz szkła Sigmy, Sony i M42
    / insta / Mój fejsik / moja stronka / maxmodels / 35photo

  4. #294

    Domyślnie

    Jak wszystkie w Twoim wątku bardzo ładne (zdjęcia) ale mi trochę gryzie się stylizacja modelki z otoczeniem. Jakoś bym ją widział w innej lokalizacji.

  5. #295

    Domyślnie

    Bardzo lubię oglądać zdjęcia w tym wątku - ale mi z kolei w tym wypadku rzuciły się w oczy "przerysowania" sylwetki modelki.
    Być może to świadomy zabieg, ale...
    W przypadku pierwszego zdjęcia zastosowanie szerszego kąta i perspektywy "żabiej" spowodowało, że modelka składa się przede wszystkim z butów, a w drugiej kolejności z nóg. Dopiero gdzieś daleko dalej jest tułów z głową, przytłoczony dodatkowo przez te dźwigowe żurawie w tle.
    W drugim zdjęciu odwrotnie - poza modelki powoduje, że widać głównie "oczy", reszta sylwetki przy nich po prostu niknie (a może to tylko specyfika męskiego punktu widzenia ).
    ZA to bardzo podoba mi się kolorystyka - czerwień sukienki w kontraście do zieleni dźwigów stanowi świetne połączenie.
    Nikon FX i Olympus m4/3

  6. #296

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez August68 Zobacz posta
    Bardzo lubię oglądać zdjęcia w tym wątku - ale mi z kolei w tym wypadku rzuciły się w oczy "przerysowania" sylwetki modelki.
    Być może to świadomy zabieg, ale...
    W przypadku pierwszego zdjęcia zastosowanie szerszego kąta i perspektywy "żabiej" spowodowało, że modelka składa się przede wszystkim z butów, a w drugiej kolejności z nóg. Dopiero gdzieś daleko dalej jest tułów z głową, przytłoczony dodatkowo przez te dźwigowe żurawie w tle.
    W drugim zdjęciu odwrotnie - poza modelki powoduje, że widać głównie "oczy", reszta sylwetki przy nich po prostu niknie (a może to tylko specyfika męskiego punktu widzenia ).
    ZA to bardzo podoba mi się kolorystyka - czerwień sukienki w kontraście do zieleni dźwigów stanowi świetne połączenie.
    Odnosisz się jak mniemam do zdj. nr. 76 i 77 ? Odpowiedz mi tylko na pytanie jakim cudem portretowa stałka Viltrox 85mm f/1.8 (opisana zresztą w tytule foty) nagle zmieniła się w "szeroki kąt" z "żabiej perspektywy"? Cuda Panie, cuda....
    Nikon Z6 / Sony A7 III, Nikon Z 50 mm f/1.8 S , Viltrox 85 f/1.8, Techart TZE-01 + MC-11 oraz szkła Sigmy, Sony i M42
    / insta / Mój fejsik / moja stronka / maxmodels / 35photo

  7. #297

    Domyślnie

    Cuda się zdarzają jak widać
    To moje wrażenie, zapewne całkowicie mylne... pewnie to "wina" modelki.
    Nikon FX i Olympus m4/3

  8. #298

    Domyślnie

    A mnie się po prostu podoba, fajnie, że znów coś umieściłeś. Może ten Viltrox to nie jest zły pomysł?
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  9. #299

    Domyślnie

    Mniejsza o technikalia, to nieistotne. Bo bardziej perfekcyjnie się nie da.
    Chodzi o formę - Oczy mi krwawią... Wszystko mnie tu razi, od typu modelki począwszy, wszystko jest "ostre" do granic, przesolone, przesłodzone.

  10. #300

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    Mniejsza o technikalia, to nieistotne. Bo bardziej perfekcyjnie się nie da.
    Chodzi o formę - Oczy mi krwawią... Wszystko mnie tu razi, od typu modelki począwszy, wszystko jest "ostre" do granic, przesolone, przesłodzone.
    Cyfrowa jakość. Wydajemy ogromną kasę by, ujrzeć przerysowaną rzeczywistość.

Strona 30 z 31 PierwszyPierwszy ... 2028293031 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Retusz PRO beauty/fashion/portret - 24 czerwca, ONLINE
    By Szkoła Retuszu in forum Warsztaty i plenery
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-06-2017, 23:58
  2. Dylemat w wyborze - fashion, portret, beauty
    By Kaicky in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 28-04-2017, 18:30
  3. Retusz high-end beauty/portret/fashion. Kraków lub online 19.11.2016
    By Szkoła Retuszu in forum Warsztaty i plenery
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-10-2016, 10:11
  4. [ Glamour/Beauty ] Beauty/Fashion/Portret
    By kurczeblade in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 27-11-2013, 11:59
  5. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 20-12-2011, 19:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •