Close

Strona 31 z 31 PierwszyPierwszy ... 21293031
Pokaż wyniki od 301 do 310 z 310
  1. #301

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    Chodzi o formę - Oczy mi krwawią... Wszystko mnie tu razi, od typu modelki począwszy, wszystko jest "ostre" do granic, przesolone, przesłodzone.
    Fakt. Znacznie przyjemniej fotografować dla siebie "kfjatki" na łące oraz pieski i kotki oraz pejzaże z wakacyjnych wojaży z rodziną oraz wykonywać portrety u cioci Krysi na imieninach, niż realizować konkretne zlecenia i sesje pod klientów z ciuchami Bo klientom faktycznie zależy, aby zdjęcia były brzydkie, nijakie, nieostre, pozbawione koloru i pokazały ich z najgorszej strony (bez słodzenia).
    xD

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    A mnie się po prostu podoba, fajnie, że znów coś umieściłeś. Może ten Viltrox to nie jest zły pomysł?
    Po ostatnim wpisie widzę, że forumowi guru wolą oglądać foty brzydkie, nijakie, nieostre i bez kolorów pokazujące portretowane osoby w najgorszy możliwy sposób tak więc jednak nie będę tu umieszczał zdjęć ze swoich sesji. Jeśli ktoś będzie zainteresowany to wie gdzie znaleźć moje foty. O obiektywach używanych do zdjęć również nie będę pisał bo przecież tutaj jak widzę same "fachofce" są i po co ich wyręczać? ^^
    Ostatnio edytowane przez candar ; 03-09-2023 o 17:05
    Nikon Z6 / Sony A7 III, Nikon Z 50 mm f/1.8 S , Viltrox 85 f/1.8, Techart TZE-01 + MC-11 oraz szkła Sigmy, Sony i M42
    / insta / Mój fejsik / moja stronka / maxmodels / 35photo

  2. #302

    Domyślnie

    Dobrze jest! Nie stresuj się tylko rób swoje
    Szalej ile jeszcze możesz w twórczym zapale, bo niedługo AI pozamiata wszystko.
    A o obiektywach nie pisz, bo nie ma to żandego znaczenia. Obiektyw zdjęcia nie robi.

  3. #303

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Fakt. Znacznie przyjemniej fotografować dla siebie "kfjatki" na łące oraz pieski i kotki oraz pejzaże z wakacyjnych wojaży z rodziną oraz wykonywać portrety u cioci Krysi na imieninach, niż realizować konkretne zlecenia i sesje
    Ciągle zapominam, że to klienci...
    Więc jedna sesja może się różnić od innej. A klienci są tacy ponieważ lubią Twój styl i chcą takich zdjęć.

    Nie ma co tego porównywać do milusich i przyjemnych fotek

  4. #304

    Domyślnie

    [QUOTE=jurkarol

    Nie ma co tego porównywać do milusich i przyjemnych fotek[/QUOTE]

    I zapewne dlatego stopka prowadzi donikąd...?

  5. #305

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maniak666 Zobacz posta
    I zapewne dlatego stopka prowadzi donikąd...?
    Co ze stopką? I co to ma do tematu

  6. #306

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maniak666 Zobacz posta
    I zapewne dlatego stopka prowadzi donikąd...?
    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    Co ze stopką? I co to ma do tematu
    Faktycznie. coś się podziało, ale już strona jest

  7. #307

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Po ostatnim wpisie widzę, że forumowi guru wolą oglądać foty brzydkie, nijakie, nieostre i bez kolorów pokazujące portretowane osoby w najgorszy możliwy sposób tak więc jednak nie będę tu umieszczał zdjęć ze swoich sesji. Jeśli ktoś będzie zainteresowany to wie gdzie znaleźć moje foty. O obiektywach używanych do zdjęć również nie będę pisał bo przecież tutaj jak widzę same "fachofce" są i po co ich wyręczać? ^^
    Nie, to nie tak.
    Lubią oglądać to co "znają" i akceptują. Części z nich obce są kontakty z klientami i wymagania tych klientów. Ale to są osobne sprawy.

  8. #308

    Domyślnie

    jak dla mnie 76. jest niesamowita pod kątem pomysłu, koloru, całego ułożenia w kadrze (jeden mankament, słabo widoczny, to ramię dźwigu za głową modelki), ta zieleń i czerwień jest po prostu niesamowita, kontrast dziewczyny i żurawia portowego też piorunujący.

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    Co ze stopką? I co to ma do tematu
    prawdopodobnie to, że bardzo radykalnie krytykujesz zdjęcia w tym temacie, a na Twojej stronie da się znaleźć zlepek pstryków, które nie mają nie mają nic ciekawego do zaprezentowania, stoją w idealnej opozycji do zdjęć zamieszczanych przez Candara. Jego zdjęcia mogą się podobać lub nie, są kontrowersyjne, ale w przeciwieństwie tego co masz w linku prezentują: pomysłowość, kreatywność, kompozycję i nietuzinkową obróbkę. A wymieniłem tylko pierwsze skojarzenia, które przyszły mi do głowy.
    Chcesz wyrażać krytykę? Spoko, każdy kto umieszcza treści w internecie samoistnie się na to godzi. Zauważyłem, że Candar się raczej do tego przyzwyczaił i częstokroć nie ma z tym problemu. Ale niech te uwagi niosą coś konstruktywnego, zamiast "panie, to jest obrzydliwe bo mnie się nie podoba. tak być nie będzie!". Komu chcesz tym pomóc? Raczej tylko sobie. Ale to nie forum psychologiczne, żeby roztrząsać problemy użytkowników.

  9. #309

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez odzio Zobacz posta
    jak dla mnie 76. jest niesamowita pod kątem pomysłu, koloru, całego ułożenia w kadrze (jeden mankament, słabo widoczny, to ramię dźwigu za głową modelki), ta zieleń i czerwień jest po prostu niesamowita, kontrast dziewczyny i żurawia portowego też piorunujący.


    prawdopodobnie to, że bardzo radykalnie krytykujesz zdjęcia w tym temacie, a na Twojej stronie da się znaleźć zlepek pstryków, które nie mają nie mają nic ciekawego do zaprezentowania, stoją w idealnej opozycji do zdjęć zamieszczanych przez Candara. Jego zdjęcia mogą się podobać lub nie, są kontrowersyjne, ale w przeciwieństwie tego co masz w linku prezentują: pomysłowość, kreatywność, kompozycję i nietuzinkową obróbkę. A wymieniłem tylko pierwsze skojarzenia, które przyszły mi do głowy.
    Chcesz wyrażać krytykę? Spoko, każdy kto umieszcza treści w internecie samoistnie się na to godzi. Zauważyłem, że Candar się raczej do tego przyzwyczaił i częstokroć nie ma z tym problemu. Ale niech te uwagi niosą coś konstruktywnego, zamiast "panie, to jest obrzydliwe bo mnie się nie podoba. tak być nie będzie!". Komu chcesz tym pomóc? Raczej tylko sobie. Ale to nie forum psychologiczne, żeby roztrząsać problemy użytkowników.
    (Nie mam się czym chwalić przyznam, gdybym chciał to bym tu pokazal i poddal krytyce. Nie porządkuję tematycznie. Mam problem z obróbką, z powodu wzroku jest to męczące.
    No ale to nie ten wątek.)

    Czasem powiem co lubię, co mi się zwyczajnie podoba lub nie, czy bardziej konstruktywnie.

    Tutaj mnie poraziły kolory w odróżnieniu od bardziej stonowanych sesji candara. Ot taka opinia...

  10. #310

    Domyślnie

    @jurkarol - @odzio w zasadzie udzielił kompletnej odpowiedzi. Pewnie inaczej bym to ujął w słowach, ale sens dokładnie ten sam.

Strona 31 z 31 PierwszyPierwszy ... 21293031

Podobne wątki

  1. Retusz PRO beauty/fashion/portret - 24 czerwca, ONLINE
    By Szkoła Retuszu in forum Warsztaty i plenery
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-06-2017, 23:58
  2. Dylemat w wyborze - fashion, portret, beauty
    By Kaicky in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 28-04-2017, 18:30
  3. Retusz high-end beauty/portret/fashion. Kraków lub online 19.11.2016
    By Szkoła Retuszu in forum Warsztaty i plenery
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-10-2016, 10:11
  4. [ Glamour/Beauty ] Beauty/Fashion/Portret
    By kurczeblade in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 27-11-2013, 11:59
  5. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 20-12-2011, 19:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •