Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Wątek: Monika w SQ

  1. #1

    Domyślnie Monika w SQ

    Już dawno chodził mi ten klubik po głowie ale ciągle to zmieniał się pomysł, to modelki, reszta ekipy itp. itd. W końcu stanęło na bieliźnie. Właściwie pierwszy raz podchodziłem do tego typu zdjęć. Kiedyś przy okazji jednej sesji zrobiłem kilka ujęć, ale był to tylko dodatek. Tutaj już w całości sesyja bieliźniana. Jestem ciekaw opinii jak to wyszło. Od razu lecą podziękowania dla chłopaków z SQ za udostępnienie klubu.

    Modelka: Monika (http://www.maxmodels.pl/monique22.html)
    Wizaż: Magda (http://www.maxmodels.pl/sommerfeld_magdalena.html)

    Tutaj też wersja bw poniższych zdjęć. Niektóre jedynie jako ciekawostka, bo kolor lepszy, ale przy niektorych sie zastanawiam. LINK

    01.

    02.

    03.

    04.

    05.

    06.

    07.

    08.

    09.
    Nikon, Apple, Wacom
    LukaszBerlinski.pl | Mój blog

  2. #2

    Domyślnie

    Nie znam się na zdjęciach bielizny, ale te mi się podobają. Przede wszystkim kolor skóry i światło. Flary na ciele już mniej. Dobre jest to, że nic nie odwraca uwagi od bielizny, że buty są dobrane odpowiednio, a i modelce nic nie mam do zarzucenia. Według mojego amatorskiego oka - świetna robota.
    PS. Podoba mi się ostatnie cz/b z odbiciem - przy bieliźnie wydaje się to interesujący motyw do wykorzystania - jedno zdjęcie i cała bielizna pokazana.

  3. #3

    Domyślnie

    wg mnie jest świetnie !
    -> puszka, kilka słoików i błyskotka......

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    REWELA !!
    co tu duzo gadac.

  6. #6
    Oszczędny w słowach Awatar buntux
    Dołączył
    12 2008
    Miasto
    Płock
    Posty
    111
    Wpisów
    1

    Domyślnie

    1 jest rewelacyjna, przede wszystkim świetnie dobrane tło w kadrze.
    XT4 + X100F + D750 (Sprzedane: Z6, F100 || Posiadane, ale nieużywane: D300s)

  7. #7

    Domyślnie

    Świetne, szczególnie 1. Łooogień

  8. #8

    Domyślnie

    Podoba się bardzo

    Jakim szkiełkiem strzelona 2?

  9. #9

    Domyślnie

    Łoo Dzięki chłopaki. Nie sądziłem się się aż tak spodoba Ciesze się tym bardziej, że to pierwsze takie "strzały". Mimo wszystko liczę, na jakąś krytykę od "bieliźnianych wyjadaczy".

    Cytat Zamieszczone przez mOSAd Zobacz posta
    Flary na ciele już mniej.
    No mi też, ale niestety 85 + ostre światło "pod prąd" to gwarantowane bliki, w większości dodawały wg mnie uroku fotografii, no ale tutaj akurat mogłoby sobie podarować

    Cytat Zamieszczone przez mOSAd Zobacz posta
    Podoba mi się ostatnie cz/b z odbiciem - przy bieliźnie wydaje się to interesujący motyw do wykorzystania - jedno zdjęcie i cała bielizna pokazana.
    Hehe, dwie pieczenie na jednym ogniu

    Cytat Zamieszczone przez Leatherface Zobacz posta
    Jakim szkiełkiem strzelona 2?
    2ka ustrzelona 35/1.8. Przy zdjęciach operowałem właściwie tylko dwoma szkłami, ową 35 i 85.

    ps a jak starcie kolor vs bw? Przyznam że mi się już opatrzyły i sam nie wiem.
    Ostatnio edytowane przez lookash ; 19-03-2010 o 13:21
    Nikon, Apple, Wacom
    LukaszBerlinski.pl | Mój blog

  10. #10

    Domyślnie

    Ja wolę kolor.
    Zapraszam do skorzystania z usług fotografii i wideofilmowania ślubnego w Bydgoszczy.

    zawodowyfotograf.pl

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •