Close

Strona 3 z 31 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 310
  1. #21

    Domyślnie

    Bardzo dobre zdjęcia. Nie jestem fachowcem w takiej dziedzinie fotografii, ani pewnie w żadnej innej, ale pozwolę sobie na uwagę. Pokazałeś tu zdjęcia jakby z dwóch różnych ( wykluczających się ) światów. Myślę, że jakbyś podzielił ten wątek na dwa równe, zdjęcia byłyby bardziej spójne i opowiadały by jedną historię zamiast dwóch zupełnie od siebie odrębnych i chyba niepasujących do siebie.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tomekk Zobacz posta
    Bardzo dobre zdjęcia. Nie jestem fachowcem w takiej dziedzinie fotografii, ani pewnie w żadnej innej, ale pozwolę sobie na uwagę. Pokazałeś tu zdjęcia jakby z dwóch różnych ( wykluczających się ) światów. Myślę, że jakbyś podzielił ten wątek na dwa równe, zdjęcia byłyby bardziej spójne i opowiadały by jedną historię zamiast dwóch zupełnie od siebie odrębnych i chyba niepasujących do siebie.
    Dziękuję! Generalnie to wszystko jest portretem. Wiem, że przeplatają zdjęcia stricte reklamowe i modelingowe z innymi "z historią" , ale wolę pozostawić chyba w jednym wątku bo inaczej musiałbym dzielić to na kilka różnych wątków tematycznych
    Nikon Z6 / Sony A7 III, Nikon Z 50 mm f/1.8 S , Viltrox 85 f/1.8, Techart TZE-01 + MC-11 oraz szkła Sigmy, Sony i M42
    / insta / Mój fejsik / moja stronka / maxmodels / 35photo

  3. #23

    Domyślnie

    Świetne zdjęcia. Wspaniale kontrolujesz światło i tonalność. Jedyne co, to uważam, że większą uwagę powinieneś zwrócić na samo tło i elementy które moim zdaniem wprowadzają niepotrzebne zamieszanie.

  4. #24
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Dziękuję! Generalnie to wszystko jest portretem. Wiem, że przeplatają zdjęcia stricte reklamowe i modelingowe z innymi "z historią" , ale wolę pozostawić chyba w jednym wątku bo inaczej musiałbym dzielić to na kilka różnych wątków tematycznych
    Na nikoniarzach jest inaczej niz na CB.
    Zalecamy by 1 wątek = 1 sesja.
    Ale .. niektórzy wolą wątki tasiemce. I takie też tu bywają. Jak chcesz to zakładaj kolejny wątek, przy nowej sesji/modelce.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  5. #25

    Domyślnie

    Lepszy tasiemiec, jest jak dobry serial na netflixie, czeka się na kolejne odsłony.
    linktr.ee/zbigniewurban5150||Canon R|RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, VM75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF70-200/4L IS, RF24-105/4L|BG-E22||Fuji Xpro3 XE4|xf18/2 xf27/2.8RWR xf18-55/2.8-4 SY12/2 TT23/1.4 TT50/1.2||Pleśniaki|Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8, Vivitar 135/2.8||iPhone 14 PRO||

  6. #26

    Domyślnie

    Świetne kadry, stylizacje i modelki. Ciśnij dalej - ogólnie to brakuje tylko zaawansowanego retuszu, by zdjęcia weszły do wyższej ligi.

    Możnaby zasugerować to i owo w niektórych przypadkach. Jeśli chcesz, wrzucę drobne sugestie odnośnie nastu zdjęć.

  7. #27

    Domyślnie

    I kolejny wątek do obserwowanych

    Super robota. Czekam na następne


    Przeszkadza mi jedynie jedna rzecz. "Wędrujące" logo. Na każdym zdjęciu jest w innym miejscu. Jeżeli można prosić to umieszczaj je gdzieś na dole kadru, cały czas w jednym miejscu
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KaarooL Zobacz posta
    Świetne kadry, stylizacje i modelki. Ciśnij dalej - ogólnie to brakuje tylko zaawansowanego retuszu, by zdjęcia weszły do wyższej ligi.

    Możnaby zasugerować to i owo w niektórych przypadkach. Jeśli chcesz, wrzucę drobne sugestie odnośnie nastu zdjęć.
    Dzięki! Wrzuć sugestie , zawsze fajnie spojrzeć oczami innych osób. Kto robił sesje to wie, że czasami presja czasu i milion ludzi dookoła utrudnia znalezienie sensownego miejsca na foty

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    I kolejny wątek do obserwowanych

    Super robota. Czekam na następne


    Przeszkadza mi jedynie jedna rzecz. "Wędrujące" logo. Na każdym zdjęciu jest w innym miejscu. Jeżeli można prosić to umieszczaj je gdzieś na dole kadru, cały czas w jednym miejscu
    Dziękuję! Też bym chciał, ale często rodzaj tła sprawia, że logo byłoby zupełnie nieczytelne i dlatego wędruje po całym kadrze

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Na nikoniarzach jest inaczej niz na CB.
    Zalecamy by 1 wątek = 1 sesja.
    Ale .. niektórzy wolą wątki tasiemce. I takie też tu bywają. Jak chcesz to zakładaj kolejny wątek, przy nowej sesji/modelce.
    Dziękuję za info! Zostanę przy "tasiemcu" wolę mieć wszystko pod ręką, taki "kontrolowany" bałagan , jak mam w domu

    Zdjęcia z ostatniej zimnej soboty

    33/ Paulina
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	yDLoMDN.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	934,5 KB
ID:	45686

    34
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	AccJwaZ.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	879,1 KB
ID:	45687

    35
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	L60r1HS.jpg
Wyświetleń:	31
Rozmiar:	996,0 KB
ID:	45688

    36
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	iSIChoR.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	995,5 KB
ID:	45689
    Ostatnio edytowane przez candar ; 24-11-2020 o 19:28
    Nikon Z6 / Sony A7 III, Nikon Z 50 mm f/1.8 S , Viltrox 85 f/1.8, Techart TZE-01 + MC-11 oraz szkła Sigmy, Sony i M42
    / insta / Mój fejsik / moja stronka / maxmodels / 35photo

  9. #29

    Domyślnie

    Ostatnie 4 świetne
    R | 35 | 50 | 135

  10. #30
    Oszczędny w słowach Awatar doors
    Dołączył
    10 2020
    Miasto
    Srodkowa Europa
    Posty
    31

    Domyślnie

    33-36. Fajne kolory. Jesienne. Zwlaszcza na 35 podoba mi sie zgranie kolorow, modelki z drzewem i tlem.

Strona 3 z 31 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Retusz PRO beauty/fashion/portret - 24 czerwca, ONLINE
    By Szkoła Retuszu in forum Warsztaty i plenery
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-06-2017, 23:58
  2. Dylemat w wyborze - fashion, portret, beauty
    By Kaicky in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 28-04-2017, 18:30
  3. Retusz high-end beauty/portret/fashion. Kraków lub online 19.11.2016
    By Szkoła Retuszu in forum Warsztaty i plenery
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-10-2016, 10:11
  4. [ Glamour/Beauty ] Beauty/Fashion/Portret
    By kurczeblade in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 27-11-2013, 11:59
  5. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 20-12-2011, 19:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •