Close

Strona 28 z 31 PierwszyPierwszy ... 182627282930 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 310
  1. #271

    Domyślnie

    Bo np. dwa Lim'y są absolutnie beauty..
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  2. #272

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    Bo np. dwa Lim'y są absolutnie beauty..
    Oj tak! Zobaczyć je w locie coś pięknego. W Europie ten z nr. 006 SB LIM2 jest jedyny, na całym świecie obecnie lata zaledwie pięć takich maszyn. https://lublin.tvp.pl/7700670/lim-po...-szkolnobojowy

    Ponoć na świecie są trzy najpiękniejsze rzeczy: kobieta w tańcu, koń w galopie i żaglowiec pod pełnymi żaglami. Dodałbym do tego samolot w powietrzu.
    Ostatnio edytowane przez candar ; 23-08-2021 o 17:38
    Nikon Z6 / Sony A7 III, Nikon Z 50 mm f/1.8 S , Viltrox 85 f/1.8, Techart TZE-01 + MC-11 oraz szkła Sigmy, Sony i M42
    / insta / Mój fejsik / moja stronka / maxmodels / 35photo

  3. #273

    Domyślnie

    Racja, mnie te korki w Kosakowie kompletnie zniechęciły, ostatecznie zrezygnowałem z wypadu.
    Pamiętam poprzednim razem jaka była masakra i sobie dałem spokój, ale miło chociaż popatrzeć na zdjęcia maszyn zza biurka, dzięki @candar
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  4. #274

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matbe Zobacz posta
    A ja pamiętam Ciebie, gdy wytknales twórcy inwalidztwo aby tylko zdyskredytować jego prace.
    to zawodzi cie albo pamiec albo umiejetnosc czytania ze zrozumieniem albo jedno i drugie. Bo nie wytykalem nigdy Wolandowi inwalidztwa by zdyksredytowac jego prace. Twierdzilem ze wielokrotnie wykorzystuje swoje inwalidztwo do ich wypromowania. A to zupelnie inna kwestia ktorej najwidoczniej nie zrozumiales. Odpowiadam za to co napisalem a nie za to co ci sie wydaje ze napisalem. I niestety w wiekszosci przypadkow przez lata pamietam co pisalem - a jest to wyjatkowo paskudna przypadlosc. Przy czym staram sie nie wypowiadac na tematy o ktorych nie mam pojecia co i Tobie rowneiz polecam.
    Forum dziś to dla Ciebie jakiś wentyl do odpalenia się raz na kwartał
    napisal facet ktory twierdzi ze zna sie na fotografii bo obejrzal duzo zdjec
    A na forum zagladam owszem rzadko i dosc losowo - jak widze temat ktory mnie zainteresuje w ciagu kwadransa jego przegladania to sie czasem wypowiem. Byc moze ciezko ci to zrozumiec ale sa ludzie dla ktorych istnieje swiat poza forum a samo forum jest na dalekim miejscu. Mam wiec nadzieje ze zrozumiesz ze zamiast napinac sie kto ma wiekszy szpadelek wole usiasc ze szklaneczka rumu pod palma i popatrzec na ocean.
    Udzielam się na forum jako miłośnik dziedziny a nie autorytet. To forum sprzętowe.
    serio? jak dla mnie ktos posiadajacy wiedze jest autorytetem. ty twierdzisz ze sie znasz. zdecyduj sie wiec - znasz sie czy sie nie znasz?
    Cytat Zamieszczone przez matbe Zobacz posta
    Ja akurat znam się na fotografii, bo mnie interesuje i jak najbardziej mam pojecie, bo dużo oglądam i dużo czytam
    dla mnie link w stopce jest wytarczajacy.


    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    Troszkę spłyciłeś
    troche tak, kazde uogolnienie splyca ale sens pozostal

    Krytycy sztuki to idealny przykład Jasne że wśród nich także jest masa polejwodów, ale są także i ci którzy potrafią ciekawie i z sensem opowiadać, mając wiedzę na temat sztuki współczesnej ale i wiedzę historyczną.
    w obecnych czasach wymienieni w wiekoszsci stosuja niestety krytykanctwo (czesto platne) zamiast rzeczowej krytyki. zreszta to forum tez z tym zawsze mialo problem bo kazda krytyka byla odbierana jako hejt przez zbyt wrazliwych milosnikow sztuki wlasnej. Ot takie czasy gdzie za prawde i rzeczowosc nie jest sie lubianym
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  5. #275

    Domyślnie

    Tylko mi brakuje aktualizacji w tym wątku?
    This is my camera. There are many like it, but this one is mine. My camera is my best friend. Without my camera I am useless. Without me, my camera is useless. I must fire my camera true. And I will!

  6. #276

    Domyślnie

    Nie, nie tylko Tobie.
    myślę co piszę

  7. #277

    Domyślnie

    Bardzo fajne choć mnie podobnie jak powyżej ta maska wydaje się niepotrzebna

  8. #278

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NimnuL Zobacz posta
    Tylko mi brakuje aktualizacji w tym wątku?
    Ciebie tez ciekawi, czy koziołkom-matołkom, którzy nie potrafili skupić się na ocenie zdjęć, zamiast autora i jego podejścia do fotografii spadł kamień z serca, że nie muszą już oglądać tych "paskudnych glamurków, udało się zabić wątek!"? Trochę szkoda, na szczęście na naszym fotograficznym forum mamy zatrzęsienie innych wątków portetowych!

  9. #279
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Candar jak wrzuca to prawie równolegle na forum Canona i tutaj. Na forum Canona też dawno nic nie pokazywał.
    Po częsci to chyba sprawa warunków plenerowych. To nie jest dobry okres na fotografowanie modelek. Szaro, buro, zimno.
    We wnętrzach robi mało.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  10. #280

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    We wnętrzach robi mało.
    Przecież to jasne, ostatnio nawet toster stał krzywo .

Strona 28 z 31 PierwszyPierwszy ... 182627282930 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Retusz PRO beauty/fashion/portret - 24 czerwca, ONLINE
    By Szkoła Retuszu in forum Warsztaty i plenery
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-06-2017, 23:58
  2. Dylemat w wyborze - fashion, portret, beauty
    By Kaicky in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 28-04-2017, 18:30
  3. Retusz high-end beauty/portret/fashion. Kraków lub online 19.11.2016
    By Szkoła Retuszu in forum Warsztaty i plenery
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-10-2016, 10:11
  4. [ Glamour/Beauty ] Beauty/Fashion/Portret
    By kurczeblade in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 27-11-2013, 11:59
  5. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 20-12-2011, 19:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •