Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie Blog - wordpress czy coś innego

    Jeśli nie ten dział, to proszę o przeniesienie do innego.
    Zastanawiam się nad blogiem, do tej pory próbowałem jedynie wordpressa, gdyż używałem swojej domeny. Ale nie chce mi się płacić w sumie dużych pieniędzy za serwer, więc myślę nad rozpoczęciem czegoś innego, najlepiej bezpłatnego. Czy jest opcja wykorzystania chmury w icloud (Apple) płacę za to więc może i bym coś skorzystał. Czy warto przejść na wordpress.com? Zastosowanie raczej amatorskie, głównie pod zdjęcia plus jakiś tekst. też galerie, a właściwie to udostępnianie zdjęć, np przechowywanych w icloud czy innej chmurze. Jest taka opcja, jest coś ciekawego?
    D750
    flickr

  2. #2
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Serwer pod taki projekt to obecnie z domeną jakieś 100zł rocznie, zerknij na jchost.pl ( napisz do nich to może ci zrobią ofertę pod konkretne wymagania tańsze ) ale jak ma być darmowo to licz się że będziesz miał reklamy i zniechęcacze dla przeglądających.
    Ostatnio edytowane przez ksh ; 15-11-2020 o 20:30

  3. #3

    Domyślnie

    wordpress z jakimś komercyjnym theme typu Avada (60$) jest w zasadzie "wszystkomającym" CMS
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  4. #4

    Domyślnie

    Wordpress jest ogromny, ma dużo bajerów, ale tego czego i jak się chce, to już trudniej - dostosowanie jest żmudne albo niemożliwe, bierzesz co dają. Ot kreatywny bądź ale tylko tyle ile jest w pakiecie.
    Grzebanie w css tylko w pewnym zakresie.
    Przynajmniej ja się zraziłem, chciałem mieć prosty.
    Zainstalowałem więc jakis darmowy wyguglany prosty skrypt i jest w miarę jak chcę, grzebanie w css jest łatwe.

  5. #5

    Domyślnie

    Domene mam, serwer też, ale przyszło mi do płacenia ponad 300 zł za sam serwer, więc odpuszczam, za dużo tam nie ma więc żaden problem. Zostawiam tylko domenę no i właśnie zastanawiam się co robić. Ten wordpress.org jest taki sobie, zastanawiam się na .com, jest nawet opcja, żeby tam przenieść domenę. Mam kilka chmur, np. icloud, za które płace i potrzebuje, więc szkoda mi na jakiś serwer kolejne koszty ponosić.
    D750
    flickr

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Temat hostingu rozważam, nawet z przeniesieniem domeny. Mało informacji, tzn. takich prostych jest o wordpress.com, a wiem, że tam jest opcja właśnie przeniesienia domeny. I też ważną kwestią jest aby udostępniać jako galerię folder z icloud, którego używam i płacę i coś mi świta, że na wordpress.com jest taka opcja. Tylko pytanie w jakim pakiecie.
    D750
    flickr

  8. #8

    Domyślnie

    Czy jest ktoś, kto korzysta z wordpress.com i mógłby coś powiedzieć na ten temat, chodzi mi o ten najtańszy pakiet.
    D750
    flickr

  9. #9

    Domyślnie

    Dobra, jednak wordpress.org Jakie polecacie tematy?
    D750
    flickr

  10. #10

    Domyślnie

    Ja nieustająco polecam Avada.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Wordpress
    By rychu_cmg in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 94
    Ostatni post / autor: 23-11-2020, 12:37
  2. co innego w wizjerze, co innego na zdjęciu
    By barteqzw in forum Serwis
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-08-2018, 14:02
  3. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-08-2014, 19:28
  4. wordpress - pomocy!
    By igorbyrski in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 09-01-2013, 23:22
  5. wordpress help
    By conik in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 18-05-2010, 14:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •