Close

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 56
  1. #11

    Domyślnie

    A, tak się to liczy. Może zapamiętam.
    Choć dalej twierdzę, że to nie jest duża różnica.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  2. #12

    Domyślnie

    Wg mnie D4 nadal się broni, a jeszcze bardziej d4s. Pracowałem na D4, chyba 3laa temu przesiałem się na d4s-a. Na d5 się nie przesiadam ponieważ w zakresie iso100-25600 wolę obrazek z d4s niż z d5. pod względem AF w najbardziej wymagających scenach wiedzę przewagę D5 nad D4s taką mniej więcej jak D4s nad D4. Mając równocześnie D4 i d500 czułem czasem że d4 jest w AF-C trochę mniej pewny niż d500, mając D4s i d500 nigdy nie mam tego wrażenia. Na kilku ślubach pracowałem także na D4s + D850 i zarówno pod względem obrazka (iso6400-20000) jak i AF D4s wygrywał. Na D5 bym wymienił d4s gdyby bardziej istotna była dla mnie redukcja migotania. Teraz najbardziej w d5 do mnie przemawiają jego możliwości personalizacji, a odstrasza ewentualny koszt serwisu. Obrazek bym "przeżył" choć tęsknił za D4s, AF pewnie docenił
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  3. #13

    Domyślnie

    Paradoksalnie powiedziałbym, że w roku 2020 właśnie kupno D4/D4s ma największy sens.
    Bezlustra Nikona na dzień dzisiejszy to jeszcze nie jest ten poziom AF-C co lustrzanki, a z drugiej strony pchanie dziesiątek tysięcy złotych w nową lustrzankę i szkła do niej z perspektywą migracji na bezlustro w ciągu roku/dwóch/trzech to też średni interes.

  4. #14
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 165

    Domyślnie

    Spojrzałem na ceny D4 i D4s na pewnym portalu... sporawa różnica w cenie między jednym a drugim modelem

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    Wg mnie D4 nadal się broni, a jeszcze bardziej d4s. Pracowałem na D4, chyba 3laa temu przesiałem się na d4s-a. Na d5 się nie przesiadam ponieważ w zakresie iso100-25600 wolę obrazek z d4s niż z d5. pod względem AF w najbardziej wymagających scenach wiedzę przewagę D5 nad D4s taką mniej więcej jak D4s nad D4. Mając równocześnie D4 i d500 czułem czasem że d4 jest w AF-C trochę mniej pewny niż d500, mając D4s i d500 nigdy nie mam tego wrażenia. Na kilku ślubach pracowałem także na D4s + D850 i zarówno pod względem obrazka (iso6400-20000) jak i AF D4s wygrywał. Na D5 bym wymienił d4s gdyby bardziej istotna była dla mnie redukcja migotania. Teraz najbardziej w d5 do mnie przemawiają jego możliwości personalizacji, a odstrasza ewentualny koszt serwisu. Obrazek bym "przeżył" choć tęsknił za D4s, AF pewnie docenił
    Mam pytanie odnośnie D4s na PW tylko Twoja skrzynka zapchana
    Daj znać jak zwolnisz miejsce
    Wildlife Photography
    Nikon/Nikkor
    https://tompit.flog.pl/

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Reglas Zobacz posta
    Mam pytanie odnośnie D4s na PW tylko Twoja skrzynka zapchana
    Daj znać jak zwolnisz miejsce
    Jesli, to nic osobistego, to zadaj pytanie Pawlowi tutaj, bo z checia tez sie czegos ciekawego dowiem o D4s.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Pozdrawiam
    Maciek
    www.m-foto.eu
    | D300+MB-D10 | D750 | N200-500 | N24-70 |

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    Wg mnie D4 nadal się broni/.../
    Chciałem tylko potwierdzić. Używam i niczego mi nie brakuje. Robię zdjęcia na koncertach flamenco, gdzie ciemno dość a tancerze momentami przekraczają nadświetlną i jeżeli zdjęcie jest nieostre lub źle naświetlone, to tylko z mojej winy.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  8. #18

    Domyślnie

    skrzynka wolna, ale proszę o wyrozumiałem w zakresie szybkości odpowiedzi
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  9. #19

    Domyślnie

    @Pawel Pawlak

    A jak postrzegasz pracę na D6 w porównaniu do D5 i D4s ?
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  10. #20

    Domyślnie

    Napiszę jak dostanę D6 do łapy na tyle długo żebym mógł wyciągnąć jakieś wnioski
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Czy warto w 2012 roku pakować się w D50?
    By Markovianin in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post / autor: 07-02-2012, 20:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •