Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Domyślnie

A, tak się to liczy. Może zapamiętam.
    Choć dalej twierdzę, że to nie jest duża różnica.
    Du(m/r)ny prowadzący:

Szpej: 1 puszka, 1 szkło, 1 lampa, 1 wyzwalacz, 2 statywy, 1 torba i 1 pasek. O.

Domyślnie

Wg mnie D4 nadal się broni, a jeszcze bardziej d4s. Pracowałem na D4, chyba 3laa temu przesiałem się na d4s-a. Na d5 się nie przesiadam ponieważ w zakresie iso100-25600 wolę obrazek z d4s niż z d5. pod względem AF w najbardziej wymagających scenach wiedzę przewagę D5 nad D4s taką mniej więcej jak D4s nad D4. Mając równocześnie D4 i d500 czułem czasem że d4 jest w AF-C trochę mniej pewny niż d500, mając D4s i d500 nigdy nie mam tego wrażenia. Na kilku ślubach pracowałem także na D4s + D850 i zarówno pod względem obrazka (iso6400-20000) jak i AF D4s wygrywał. Na D5 bym wymienił d4s gdyby bardziej istotna była dla mnie redukcja migotania. Teraz najbardziej w d5 do mnie przemawiają jego możliwości personalizacji, a odstrasza ewentualny koszt serwisu. Obrazek bym "przeżył" choć tęsknił za D4s, AF pewnie docenił
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

Domyślnie

Paradoksalnie powiedziałbym, że w roku 2020 właśnie kupno D4/D4s ma największy sens.
    Bezlustra Nikona na dzień dzisiejszy to jeszcze nie jest ten poziom AF-C co lustrzanki, a z drugiej strony pchanie dziesiątek tysięcy złotych w nową lustrzankę i szkła do niej z perspektywą migracji na bezlustro w ciągu roku/dwóch/trzech to też średni interes.

Domyślnie

Spojrzałem na ceny D4 i D4s na pewnym portalu... sporawa różnica w cenie między jednym a drugim modelem
    "You belong to neither the light, nor the darkness. You will forever stand alone."

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12