Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1

    Domyślnie Sprzęt AGD - pomoc w wyborze

    Hej!
    Siedzę na postojowym i mam trochę czasu. Mogę coś doradzić, jakby ktoś potrzebował. Tylko o telewizory, komputery i telefony nie pytajcie, bo to nie moja działka. :P

  2. #2

    Domyślnie

    To skorzystam...
    Lodówki SMEG Retro - warte to swojej ceny?

  3. #3

    Domyślnie

    Szczerze mówiąc, nie wiem. Rzadko się to sprzedaje. SMEG to chyba głównie płaci się za wygląd. Jeżeli chodzi o jakość, to nie wiem, czy są jeszcze firmy, które o to dbają. SMEG-a nigdy na sklepie nie miałem. Tylko na zamówienie, więc ciężko coś powiedzieć nawet o jakości wykonania.

  4. #4

    Domyślnie

    A możesz doradzić coś w temacie listwowych pakowarek próżniowych. Mam na myśli taką na użytek domowy, ale żeby nie bała się wilgotnych produktów.
    Na forach branżowych króluje Proficook (ok. 300 zł), ale może lepszym wyborem będzie np coś od Hendi (550 zł), a może ... no właśnie co?
    Nie ma się czym chwalić

  5. #5

    Domyślnie

    Szczerze mówiąc, tu też cięzko coś powiedzieć. W sklepach widziałem tylko Proficooka, ale nie sprzedaje się to jakoś super często, więc ciężko o opinię od klientów. Mocno niszowy produkt.

  6. #6
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    SMEG to coś na styl KitchenAid, u nas mało doceniane, wkroczyli też w chińszczyznę żeby koszty zmniejszać ale to sprzęt niesamowicie niezawodny, a wygląd jest raczej kontynuacją stylu niż marketingiem.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Umbra Zobacz posta
    Szczerze mówiąc, tu też cięzko coś powiedzieć. W sklepach widziałem tylko Proficooka, ale nie sprzedaje się to jakoś super często, więc ciężko o opinię od klientów. Mocno niszowy produkt.
    Z tego co obserwuję, rozeznając rynek przed zakupem, to wygląda to tak: 3 zadowolonych użytkowników marki P poleca kolejnym ten sam produkt. Przychodzi następny i wiadomo co mu polecą. Na koniec wiedza odnośnie tego typu produktów kończy się na tym co wszyscy mają Stąd moje pytanie. Miałem nadzieję, że może masz jakieś informacje od klientów zadowolonych z innych produktów.
    Nie ma się czym chwalić

  8. #8

    Domyślnie

    Pralki i suszarki ogarniasz? jestem na kupnie akurat. Wstępnie wybrałem Boscha (u rodziców działają od wielu lat bez zająknięcia), nie wiem jak inne marki. Nie szukam jakichś kosmosów, do użytku jednej osoby.

  9. #9

    Domyślnie

    Coś tam wiem.

    Bosch/Siemens ma sporo modeli z samoczyszczącym kondensatorem. Fajna sprawa. LG w serii Vivace też to ma.

    https://www.mediaexpert.pl/agd/pralk...4a738aef045c30
    https://www.mediaexpert.pl/agd/pralk...4a738aef045c30

    Pralki można stacjonarnie poszukać. U mnie przez ostatnie miesiące przeważnie można było taniej kupić. Jedna z cichszych i całkiem fajna cena. Do tego światło w środku. :P

    Jak chcesz spiętrować, to to się też może przydać: https://www.mediaexpert.pl/agd/akces...4a738aef045c30

  10. #10

    Domyślnie

    W tym roku kupowałem pralkę i na pewno mogę polecić silnik bez szczotkowy. To jest inny poziom ciszy. Jest bezgłośna.
    PS. Kupiłem właśnie boscha
    Nie ma się czym chwalić

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Pomoc w wyborze
    By Mamooth1989 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 29-06-2020, 13:34
  2. Pomoc w wyborze BD
    By artuss811 in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-12-2014, 11:22
  3. Pomoc w wyborze
    By Fejton in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 01-10-2014, 13:20
  4. Pomoc w wyborze TV
    By Jurandw in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 07-10-2010, 16:41
  5. Pomoc w wyborze.
    By jacek123 in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 01-04-2009, 20:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •