Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Akcesoria - gdzie kupić?

    Gdzie kupujecie akcesoria? Powerbanki, torby, karty itp? Zależy mi na dobrym sklepie online, gdzie kupię bez problemu kilka akcesoriów

  2. #2

    Domyślnie

    Cyfrowe.pl, FotoPlus

  3. #3
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Zazwyczaj tam gdzie taniej i wysyłka tania albo darmowa, w chinach można ale tam teraz czekanie pewnie do stycznia albo dłużej na paczkę, allegro/ebay albo amazon.

  4. #4

  5. #5
    Oszczędny w słowach Awatar adalbert7
    Dołączył
    10 2016
    Miasto
    śląskie, Sosnowiec
    Posty
    82

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Zazwyczaj tam gdzie taniej i wysyłka tania albo darmowa, w chinach można ale tam teraz czekanie pewnie do stycznia albo dłużej na paczkę, allegro/ebay albo amazon.
    Ze swoich doświadczeń obserwuję, że aktualnie bardzo się skróciły czasy dostawy z Alli. Kilka rzeczy mi przyszło w granicy 14 do 20 dni - byłem bardzo zdziwiony. Ponadto obserwuję, że coraz więcej przesyłek, na terenie Polski przejmuje Poczta (przychodzi jako paczka 48 ze wcześniejszym powiadomieniem sms'em) albo operator który uruchamia przesyłkę Paczka w Ruchu.
    NIKON: Z5 + Nikkor Z 17-28/2,8 \ Nikkor Z 28-75/2,8 + FTZ + Sigma A 24-35/2 DG HSM \ Tamron 35-150/2.8-4 Di VC OSD \ Nikkor AF-P 70-300/4,5-5,6E ED VR – SONY A6600 \ E PZ 18–105/4 G OSS

  6. #6
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ale mamy obecnie za sobą 1.11 i 11.11 plus cały blach frajer, tego nie przemieli tak szybko logistyka

    Patrz też na fora, fejsy, olx, lokalne ogłoszenia, masa świetnego taniego sprzętu często do znalezienia.

Podobne wątki

  1. Gdzie kupic akcesoria do Mamyiki
    By sevenoo in forum Aparaty analogowe
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 03-09-2010, 12:26
  2. Gdzie można kupić akcesoria do D70?
    By Ryszard Wisniowski in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-12-2005, 11:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •