Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Lampy studyjne a wyzwalacze innej firmy

    Witam posiadam w domu zestaw yongnuo yn 560 IV (3lampy) oraz nadajnik 560TX. Wszystko śmiga jak należy i do tej pory przy fotografi produktowej której się tak naprawdę uczę byłem zadowolony. Oczywiście przy przymknieciu przesłony było widać że ich moc bywa nie wystarczająca więc ostatnio udało mi się kupić po dobrej cenie zestaw Quantuum move 300 Kit.
    Ponieważ posiadam nadajnik yongnuo myślałem aby dokupić odbiorniki 603 albo 605 i połączyć je kablem z lampami studyjnymi. Myślę że w tym momencie sygnał będzie przekazywany.

    Moje pytanie jest takie...czy wraz z sygnałem będę mieć możliwość wpływu na regulacje mocy błysku? czy tylko taki zestaw pozwoli mi jedynie na zbudzenie lamp poza ingerencją w inne parametry. Pytam ponieważ jeśli jest możliwość to bym wykorzystał to co mam 2 lampy studyjne plus 1 reporterską i nie musiałbym do kupować np navigatora.

    Oczywiście wiem że mogę nadajnikiem wyzwolić błysk z yongnuo a studyjne za pomocą fototeli zareagują tylko chodzi mi o to czy takim zestawem mogę wpływać na parametry lamp studyjnych.

  2. #2

    Domyślnie

    Tylko wyzwalanie, brak sterowania.
    Z tego co pamiętam, te starsze godoxy (i ich klony) dały się sterować zdalnie tylko z Navigatora.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  3. #3

    Domyślnie

    Też tak czułem że będzie z tego d.... Trudno muszę polować na navigatora. Dziękuje za informację.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 08-11-2020 o 00:59 Powód: wulgaryzm, uważaj bo będzie kartka

Podobne wątki

  1. Połówkowy tabaczkowy cokina czy innej firmy?
    By tomski in forum Filtry, konwertery, pierścienie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 21-01-2009, 11:56
  2. Photon Europe-czy ktoś testował lampy studyjne tej firmy?
    By rubika in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-05-2008, 02:31
  3. wyzwalanie sb-800 błyskiem innej lampy ??
    By fottomi in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 30-12-2006, 11:30

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •