Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: Panna K. :)

  1. #1

    Domyślnie Panna K. :)

    Witam:)
    Troche mnie tu nie bylo niestety, ale w koncu mam wiecej czasu wiec postanowilem nadrobic zaleglosci;) Zdjecia z ostatniej sesji:) Wiem, ze podobne ale trudno bylo mi sie zdecydowac ktore lepsze wiec są oba:) Pozdrawiam:)




  2. #2

    Domyślnie

    IMO pierwsze lepsze.

    Oba wyglądają na nieostre. Może chodzi o brak wyostrzenia po zmniejszeniu? Zdjąłbym też kilka Kelvinów.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kraftsman Zobacz posta
    IMO pierwsze lepsze.

    Oba wyglądają na nieostre. Może chodzi o brak wyostrzenia po zmniejszeniu? Zdjąłbym też kilka Kelvinów.
    Moze Ci sie tak wydaje bo glebia byla mala i w pelnej ostrosci sa wlasciwie tylko oczy i usta, a jesli chodzi o Kelviny to celowo zrobilem w takich cieplych kolorach

  4. #4

    Domyślnie

    Ponad dwiescie odwiedzen i tylko jeden koment? troche dziwne

  5. #5
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 756

    Domyślnie

    na 1 zbyt duży przepał i stanowczo jest niewyostrzone po zmniejszeniu, lub za mało, bo trochę mydełkowato wygląda. kadr ok, modelka trochę za bardzo się stara z tą miną ogólnie jest ok, pozdrawiam

  6. #6

    Domyślnie

    mi podoba sie 2 ... super oczy


  7. #7

    Domyślnie

    Ja do przepału bym się nie czepiał, bo w zasadzie szczegóły tam są - przynajmniej na moim CRTku, 1 zdecydowanie lepsza - kadr o wiele lepszy. Na 2 przerysowana buźka - zbyt szerokim kątem ją chyba potraktowałeś, no i szarpnąć jednak by wypadało, bo mydełko za mocne.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madmips Zobacz posta
    na 1 zbyt duży przepał i stanowczo jest niewyostrzone po zmniejszeniu, lub za mało, bo trochę mydełkowato wygląda. kadr ok, modelka trochę za bardzo się stara z tą miną ogólnie jest ok, pozdrawiam
    Przepału zadnego nie ma, chyba ze z prawej strony kadru jakis minimalny:/ ostros rzeczywiscie w necie gorzej wyglada ale nie chce wysylac drugi raz nie rozumiem tylko o jaka mine Ci chodzi bo nic dziwnego nie widze w jej minie;p Pozdrawiam

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rambobambo Zobacz posta
    mi podoba sie 2 ... super oczy
    Dzięki rambobambo oczy sam pomalowalem w ps bo na makeup artist mnie nie stac na razie wiec ciesze sie ze sie podobaja Pozdrawiam

  10. #10

    Domyślnie

    Co tak żółto - poszedł Ci balans ?
    Co to za napis na fotach? To nie pisze się teraz :

    TERAZ POLSKA

    albo

    PRODUKT POLSKI?
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •