Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32

Wątek: Panna K. :)

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Al Bundy Zobacz posta
    Co tak żółto - poszedł Ci balans ?
    Co to za napis na fotach? To nie pisze się teraz :

    TERAZ POLSKA

    albo

    PRODUKT POLSKI?
    Nie poszedl tylko celowo jest taki kolor a napis po to zeby nikt nie ukradl

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mechantgars Zobacz posta
    Nie poszedl tylko celowo jest taki kolor a napis po to zeby nikt nie ukradl
    dla dobrego "złodzieja" to żaden problem


  3. #13

    Domyślnie

    może ja człek naiwny, ale dlaczego ktoś by miał ukraść to zdjęcie?
    pozdrówka

  4. #14

    Domyślnie

    W kwestii kradzieży:




    A tak ja bym pokazał tę twarz skoro balans już tak skopałeś:

    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  5. #15

    Domyślnie

    o podoba mi się to cięcie w twojej propozycji Al


  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Al Bundy Zobacz posta
    W kwestii kradzieży:




    A tak ja bym pokazał tę twarz skoro balans już tak skopałeś:

    Moze bys najpierw zapytal czy mozesz przerabiac co? skopane to są Twoje propozycje ale jak to sie mowi sa gusta i gusciki pozdr

  7. #17

    Domyślnie

    1. Gdybym zapytał nie byłoby kradzieży
    2. Na stronie masz dobre foty - to tuaj to poprostu kiepawa namiastka. Jeśli masz problem z samouwielbieniem na co wskazuje 4 post to polecam jakiś ośrodek wychowawczy. Jeśli liczysz na poklask tylko dlatego że kiedyś zrobiłeś dobrą fotę to źle trafiłeś...
    3. Liczysz na to że z kiepawej foty mógłbym wycisnąć coś ekstra? Oceniając moją propozycję pamiętaj że to właśnie Ty jesteś autorem
    4. Czy komentując też muszę zapytać Cię o pozwolenie? Może to było przyczyną braku komentarzy ze strony innych? A może poprostu ich guściki są nieco inne?

    Tak czy siak proponuję więcej luzu - uswiadom sobie że wystawiając pod ocenę fotę każdy ma prawo pisać to co uzna za stosowne - chcesz tylko wazeliny ?
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Al Bundy Zobacz posta
    1. Gdybym zapytał nie byłoby kradzieży
    2. Na stronie masz dobre foty - to tuaj to poprostu kiepawa namiastka. Jeśli masz problem z samouwielbieniem na co wskazuje 4 post to polecam jakiś ośrodek wychowawczy. Jeśli liczysz na poklask tylko dlatego że kiedyś zrobiłeś dobrą fotę to źle trafiłeś...
    3. Liczysz na to że z kiepawej foty mógłbym wycisnąć coś ekstra? Oceniając moją propozycję pamiętaj że to właśnie Ty jesteś autorem
    4. Czy komentując też muszę zapytać Cię o pozwolenie? Może to było przyczyną braku komentarzy ze strony innych? A może poprostu ich guściki są nieco inne?

    Tak czy siak proponuję więcej luzu - uswiadom sobie że wystawiając pod ocenę fotę każdy ma prawo pisać to co uzna za stosowne - chcesz tylko wazeliny ?
    Nie licze na nic od Ciebie tylko nie podobaly mi sie Twoje propozycje moich zdjec. Komentuj sobie ile chcesz mi to nie przeszkadza Tylko jak Ci odpowiedzialem, ze celowo zrobilem taką kolorystyke to sie nie czepiaj kilka razy ze zly balans bieli. Rownie dobrze moglem powiedziec o Twojej propozycji w tej niebieskiej tonacji, ze skopales balans bo kolory sa nienaturalne. Nie chce tylko wazeliny ale jak wystawiam fote pod ocene to ocen cale zdjecie z takimi kolorami jakie sa bo taki był zamiar. Nie mam nic do Ciebie tylko chyba nie do konca sie zrozumielismy Pozdrawiam

  9. #19

    Domyślnie

    Kolorystyka mi nie pasuje - taki mój gust.
    Na dwójce skopałeś źrenice.
    Co po sprzęcie jak talentu brak.
    D70S T 17-75 N 50, 80-200 Af-s, błyska po oczach 800 , SS300AW, jakieś filtry, cokiny, cudaki

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karrlos Zobacz posta
    Kolorystyka mi nie pasuje - taki mój gust.
    Na dwójce skopałeś źrenice.
    Skopałem bo? Akurat źrenic wogole nie zmienialem

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •