Close

Strona 9 z 48 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 472

Wątek: Kulinarnie

  1. #81

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
    Wtedy to oznacza chyba, że faktycznie ma bardzo dobry warsztat. Mnie się wydaje że jest jednak różnica w zdjęciach kulinarnych wystylizowanych na naturalne lub wręcz robionych w naturalnym środowisku jesli tak to można nazwać a kulinarnych produktowych czy reklamowych robionych w studiu.
    Studyjne są tak mega nienaturalne, powiedziałbym idealne że aż bolą oczy, obecnie chyba jest trend taki aby od tej sztuczności odchodzić. Fotografia reklamowa, produktowa a fotografia kulinarna, wiem że różnice i granice sią słabo widoczne ale są.
    Czyli granica jest. Idealnie dobrze zrobione to studio. Byle jakie - zastane. To nawet logiczne.

    Trochę się droczę.

    Pozdro
    Wiesiek

  2. #82

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
    Studyjne są tak mega nienaturalne, powiedziałbym idealne że aż bolą oczy, obecnie chyba jest trend taki aby od tej sztuczności odchodzić. Fotografia reklamowa, produktowa a fotografia kulinarna, wiem że różnice i granice sią słabo widoczne ale są.
    jak ja kocham takie wypowiedzi. Jak cos ladnie zrobione to od razu sztuczne i photoshop a jak jest brudne i wyglada jak kupa to piekne bo naturalne. Skad ten pociag do brzydoty? :/ Juz kiedys terry richardson zostal slynnym fotografem bo oszpecal modleki i pokazywal je najmniej korzystnie jak tylko sie da. Nie robcie tego w fotografii kulinarnej bo to nie tedy droga.

    jak myslisz? zastane czy sztuczne? a moze mieszane?







    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  3. #83

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bartek Zobacz posta
    Nie wiem czy już czytałeś, ale jeśli nie to może watro byłoby przestudiować te kilka pozycji!

    https://images92.fotosik.pl/441/c48526c0b8e53d78.jpg
    Pierwsza z góry wygrałem w konkursie fotograficznym.

    BTW czekałem na Piotra w tym wątku
    D3200/Nikkor 40mm/f2.8; Panasonic Lumix FZ1000
    Kolejowe Zagłębie

  4. #84

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Adam Okuń Zobacz posta
    BTW czekałem na Piotra w tym wątku
    ciesze sie ze Cie nie zawiodlem czasem jeszcze zagladam na forum, z przyzwyczajenia chyba
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  5. #85

  6. #86

  7. #87

  8. #88

  9. #89

  10. #90

Strona 9 z 48 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. kulinarnie po wieczorynce
    By Ruppel in forum Martwa natura, makro, zdj produktowe, abstrakcyjne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 06-03-2008, 21:56

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •