Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21

    Domyślnie

    Nie zapominajcie o ustawieniach LR w AppData (ew. presety, znaki wodne itp.)
    Z6II | N 14-30 | N 24-70 | S 8 + FTZ + Nodal Ninja R10

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta

    Ponieważ jeśli ktoś w takie szkodliwe bzdury uwierzy, straci większość swojej pracy. Takie stwierdzenia w kontekście backupowanie są nie tylko szkodliwe. Są jeszcze szczytowo głupie, jeśli to mają być rady.
    Odpowiedz na pytanie: Jaki byłby Twój wybór ?

  3. #23

    Domyślnie

    Mój wybór jest bardzo prosty: nie radzić głupot i nei narażać innych, którzy to czytają na szkody. To podstawa, coś jak 'po pierwsze nie szkodzić'.

    Nie rozpatruję przypadków co by było gdyby babcia miała wąsy, straciła tylko ich połowę, czy wolałaby stracić 3/4 czy może ucho, a może w wyniku wypadku wszystkiego na dysku mały palec. Mowa była o backupie i nie tylko ja zrozumiałem, że rozpowszechniasz głupoty (nie tylko ja mówiłem, że nie masz racji, ja tylko powiedziałem to dobitniej, bo wkurza mnie sytuacja, gdy ktoś bezmyślnie - tzn. nie wiedząc co gada - doradza coś komuś fatalnie).
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  4. #24

    Domyślnie

    Genialna odpowiedź, właśnie takiej się spodziewałem - do polityki nadajesz się znakomicie, szczególnie do rządzącej partii :P

  5. #25

    Domyślnie

    Dziękuję Wam za pomoc w zrozumieniu nurtującego mnie tematu. Sporo mi się rozjaśniło. Szkoda, że niepotrzebnie zrobiło się trochę nerwowo, ale muszę przyznać i ja - w końcu to ja pytałem - że @2pompony ma rację. Sorry @mgl, ale tak zrozumiałem Twoją poradę, że XML to panaceum za wszelkie kłopoty. Przecież pisałem że zależy mi na pełnej ochronie i przywróceniu mojej pracy. Muszę się przyznać, że nie mam zaznaczonej tej opcji i nie tworzą mi się pliki XML. Bazuję na kopiach catalogu.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mgl Zobacz posta
    Genialna odpowiedź, właśnie takiej się spodziewałem - do polityki nadajesz się znakomicie, szczególnie do rządzącej partii :P
    Czyli jak nie masz argumentu na obronę swoich słów (poza enigmatycznymi pytaniami o przypadki wyjątkowo szczególne) - najlepiej personalnie, że jak się z tobą nie zgadzać, to człowiek zły jak z partii rządzącej. Brawo - widocznie oceniałem cię jeszcze za wysoko.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. Back...
    By admin in forum Plenery i warsztaty rok 2012 (Toskania, Chorwacja, Władysławowo)
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 07-08-2012, 22:50
  2. Lightroom 3 Backup Catalog
    By Venture in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-02-2012, 22:15
  3. The power is back!
    By hesja in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 14-02-2010, 12:05
  4. [ Reportaż ] Back Off
    By mercik2 in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-03-2007, 12:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •