Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 50
  1. #21

    Domyślnie

    @jo44, otóż to. Czasami lepiej zostawić umowę jaka jest. Ja tak miałem z netem w cyfrowym polsacie. Warunki jakie miałem na wcześniejszej umowie, która później się sama przedłużyła, były już kompletnie nieosiągalne nawet w najlepszej propozycji przy przedłużeniu. Więc czasami lepiej nie dać się naciągnąć cwaniaczkom z telemarketingu i korzystać na warunkach jakie się ma.
    D7200+Nikkor 10-24 f3.5-4.5G ED+Nikkor 18-105+Tamron SP AF 90 f2.8 Di MACRO 1:1+Nikkor AF-P DX 70-300G ED VR+Nikkor 50 1.8G+Sigma A 18-35 1.8+Sigma S 60-600

  2. #22
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Mam to samo w orange, dwa numery już dawno po zakończeniu umowy i dzwonią z ofertą, więc pytam czy za podpisanie umowy będę miał coś taniej/więcej niż mam teraz, no i tu zawsze konsternacja bo na nowej super wypasionej ekstra świetnej umowie będzie drożej
    Zmiana umowy ma sens jeśli się coś zmienia w usługach, coś dodaje, przenosi itd wtedy oferujący może zabronować coś z niższego cennik lub z oferty utrzymania klienta ale to nie zrobi jakaś bieda z ofertą tele.

  3. #23

    Domyślnie

    Play nie, T-M nie, orange NIE, to może Plus już trudno za tym wszystkim nadążyć.

    Fakt faktem, że T-M jak każdy wzorcowy Teuton, kombinuje jak koń pod górę, oczywiście do czasu, kiedy nie przekonają się że konkretnego Kowalskiego nie można prostacko rolować, ponieważ zna dróżki do rzeczników konsumentów i potrafi pisać reklamacje.
    Później to już jakoś idzie, bo 4-ty rok mam umowę na mobilny internet w T-M (oczywiście po pierepałkach) i jest jak być powinno.
    Ostatnio edytowane przez david555 ; 25-12-2020 o 17:11
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez david555 Zobacz posta
    to może Plus już trudno za tym wszystkim nadążyć.
    Z Plusem też trzeba uważać. Nie wiem czy to już pisałem, ale kiedyś namówili mnie telefonicznie na zmianę abonamentu bo się umowa kończyła. Miałem płacić podobną kwotę, ale net bez limitu i m.in. umowa na 24 miesiące. Na szczęście, nagrywałem tę rozmowę (oni zresztą też). Jakież było moje zdziwienie, gdy po pierwszym miesiącu nowych warunków, otrzymałem fakturę na kwotę 2x wyższą :P Wczytałem się w dokumenty, które przysłali wtedy kurierem (oczywiście aby je odebrać, trzeba podpisać przez zapoznaniem się z nimi, a biorąc umowę na firmę, nie można i tak zrezygnować w 14 czy 30 dni). No i okazało się, że faktycznie, co innego konsultant powiedział przez telefon, a co innego w umowie. Abonament wyższy, internet jednak limitowany do 12GB miesięcznie, a umowa zamiast 24 miesiące to 36 :P
    Złożyłem reklamację i bez problemu ją uznali, ale argumentując, że to niby "wyjątek" bo przecież mogłem przy kurierze przeczytać warunki umowy. Jasne, kilkanaście stron i do tego podpisanych przed ich odbiorem i otwarciem...
    Trzeba więc z każdym uważać. Warunki najlepiej wymusić wcześniej na maila, spokojnie się zapoznać. Z Canal+ też mnie ostatnio chcieli w konia zrobić. Miałem przedłużyć umowę zmieniając pakiet na wyższy. Umowa na 15 miesięcy. Konsultanta wyraźnie zapytałem czy od teraz. Potwierdził. A po tym jak przysłali dokumenty okazało się, że 15 miesięcy od chwili zakończenia obecnej umowy... Na sczęście bez problemu uznali reklamację po odsłuchaniu rozmowy z konsultantem. Więc naprawdę. Notujcie nazwiska konsultantów, daty rozmów itp. Bo jak widać każdy wszędzie kombinuje i w skali kraju takich wyrolowanych osób są podejrzewam naprawdę spore ilości.
    D7200+Nikkor 10-24 f3.5-4.5G ED+Nikkor 18-105+Tamron SP AF 90 f2.8 Di MACRO 1:1+Nikkor AF-P DX 70-300G ED VR+Nikkor 50 1.8G+Sigma A 18-35 1.8+Sigma S 60-600

  5. #25
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Polecam mimo obecnej sytuacji załatwiać w salonach i to tych dużych bezpośrednio związanych z danym operatorem ponieważ kierownik/manager może decydować o przejściu na niższy cennik/ofertę, czego nie mogą robić zdalnie.
    Popracowałem kilka lat z orange i play, bywało sie przy okazji na ich szkoleniach, musiałem poznać ogólnie ich materiały do oferowania umów itd.

    Za to nie mogę zrozumieć tych wałów jakie robią na ratach np w euro rtv i na obowiązkowym ubezpieczeniu rat ale to inny temat

  6. #26

    Domyślnie

    @koesh, z rabatami czasami fakt, w salonie coś tam mogą nieraz więcej (ale nie zawsze bo mi np. ostatnio jak przenosiłem numery to lepiej się opłacało przez infolinię bo np. w punkcie proponowali rabat 5zł/miesiąc, a na infolinii dali co prawda pełen abonament, bez rabatu, ale pierwsze ileś tam miesięcy gratis, co już się lepiej opłacało, a do tego przy przeniesieniu 2 numerów nie policzyli opłat aktywacyjnych, a w punkcie by były naliczone). Poza tym, na infolinii czy przez maila jest jakiś ślad warunków, a w punkcie, lipa, chyba, że sobie dyktafon włączysz Mnie np. za pierwszym razem w puncie zapewniali (jak zapytałem, nauczony praktykami Plusa), że nie muszę nic dezaktywować, wysyłać żadnych smsów dodatkowych i że nic nie będzie dodatkowo doliczane. Jak się później okazało, naliczyli mi przez pierwsze 2 czy 3 miechy jakieś opłaty, za rzekome korzystanie z smsów premium, gdzie nikt z niczego nie korzystał, a oni przysyłali jakieś smsy na kartę SIM wsadzoną tylko w router :/ Teraz mam jednak wszystkie premium przychodzące i wychodzące poblokowane, na wszystkich SIMach i jest spokój.
    D7200+Nikkor 10-24 f3.5-4.5G ED+Nikkor 18-105+Tamron SP AF 90 f2.8 Di MACRO 1:1+Nikkor AF-P DX 70-300G ED VR+Nikkor 50 1.8G+Sigma A 18-35 1.8+Sigma S 60-600

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Polecam mimo obecnej sytuacji załatwiać w salonach i to tych dużych bezpośrednio związanych z danym operatorem ponieważ kierownik/manager może decydować o przejściu na niższy cennik/ofertę, czego nie mogą robić zdalnie.
    Popracowałem kilka lat z orange i play, bywało sie przy okazji na ich szkoleniach, musiałem poznać ogólnie ich materiały do oferowania umów itd.

    Za to nie mogę zrozumieć tych wałów jakie robią na ratach np w euro rtv i na obowiązkowym ubezpieczeniu rat ale to inny temat
    Moja znajoma wywalczyła w euro agd brak jakiegokolwiek ubezpieczenia rat, za sporą lodówkę. Była jakaś promocja że placa za klienta 3 raty czy coś, no ale tu kruczek że ubezpieczenie. Więc się uparła i po spokojnym namyśle anulowala umowę, wzięła zwykle raty i nie wyszło drożej.

    A w salonie załatwić lepiej to racja. Poprzednio jakiś gość w T-Mobile mi tak pokombinowal 3 numery, że było na przedłużenie umowy lepiej, co nie znaczy taniej, jednak brałem dodatkowe usługi. Ale trzeba mieć głowę.
    Ostatnio edytowane przez jurkarol ; 25-12-2020 o 21:03

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    Moja znajoma wywalczyła w euro agd brak jakiegokolwiek ubezpieczenia rat
    Po co walczyć skoro jest Internet? Sam miałem czasem z tym problem (zazwyczaj w jednym z okolicznych sklepów, w pozostałych jedynie sugerowano ubezpieczenie), ale niedawno kupowałem przez sieć - nikt mi niczego nie sugerował, szybka weryfikacja, bez zaświadczeń. Więc polecam.

  9. #29
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Niestety sporo towaru nie kupisz na raty przez net, wyskoczy ci że masz z doradcą telefonicznie lub stacjonarnie i wtedy masz już inne czary mary.

  10. #30

    Domyślnie

    Ponarzekali na wszystko a ja dalej bez internetu xD

    Weź ktoś doradz coś dobrego i niezbyt drogiego
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Mobilny internet w UK na tydzień
    By cyrusvirus in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 16-04-2014, 05:08
  2. Mobilny internet
    By manfred in forum Komputery
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 21-11-2012, 01:14
  3. mobilny internet - jaki
    By kux in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 12-12-2011, 10:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •