Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: D750 Err Mup

  1. #11

    Domyślnie

    no właśnie tłumaczę że moja bierze, czyli tak jak myślałem chyba serwis

  2. #12

    Domyślnie

    Mimo ustawienia by lampa nie brała udziału w ekspozycji zawsze można było dojrzeć błysk lampy np. na powierzchniach lustrzanych, szkle. Tak było we wszystkich body które miałem i mam. By tego uniknąc Nikon nawet ma w sprzedaży taki patent. https://www.cyfrowe.pl/aparaty/nikon-sg-3ir-filtr.html
    Dopiero użycie tego panela pozwoliło mi na całkowite wyeliminowanie (prawie odbitego błysku w szkle. Mz. wysyłka di serwisu nic nie , taka już uroda tego CLS-u. Ale nic nie jest idealne.

  3. #13

    Domyślnie

    Dzięki ZEN! już wszystko jasne. Trochę drogawo za kawałek plastiku, może można coś DIY wykombinować, muszę potestować, bo ciekawe jak to przepuszcze sygnał do wyzwolenia zdalnego lampy, bo jak wczoraj przysłoniłem ręką to nie dało się uruchomić zdalnie. Dzięki PZDR

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MR_ Zobacz posta
    Dzięki ZEN! już wszystko jasne. Trochę drogawo za kawałek plastiku, może można coś DIY wykombinować, muszę potestować, bo ciekawe jak to przepuszcze sygnał do wyzwolenia zdalnego lampy, bo jak wczoraj przysłoniłem ręką to nie dało się uruchomić zdalnie. Dzięki PZDR
    Jak chcesz zobaczyć drogo za kawałek plastiku to popatrz na ceny filtrów połówkowych Ten plastik działa zdecydowanie lepiej niż ręka.
    JA do posiadanej lampy SB-900 dokupiłem dwie SB-800 za niewielkie pieniądze. Wszytskie można używać i w trybie master jaki i remote. Sterowanie za pomocą SB-800,900 jest o niebo lepsze niż wbudowaną i ma dużo większy zasięg. Dodatkową zaletą jest to że nie jestem zmuszony do kierowania światła lampy na wprost. Posiadam również wyzwalacz Quadralite X+ wraz z odbiornikami. Niestety ...co prawda da się tym pracować ale system CLS oparty na lampach SB jest o wiele precyzyjniejszy.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. D3s i D750 czy 2x D3s?
    By Sosul in forum Nikon - D1-D6
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 02-08-2019, 10:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •