Close

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 105

Wątek: Fuji x-S10

  1. #11

    Domyślnie

    Spokojnie, to tylko jeden z wielu modeli, a nie dominujący trend w Fuji.
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez doors Zobacz posta
    Fuji idzie w kierunkau mas. Niestety. Obsluga na poziomie Sony.
    Ja tam podobieństwa do Sony nie widzę, bardziej do lumixa jakby już szukać na siłę (co jest plusem bo panas ma świetną ergonomię). Menu z Fuji też jest plusem względem Sony samym w sobie.

    Wysłane z mojego kalkulatora Casio.
    Był Pentax, Panasonic, Nikon, Olympus, Fuji. Teraz Canon.

  3. #13

    Domyślnie

    Mnie trochę przypomina Leicę SL. Najmniej z przodu, ale podobieństwo jest.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez doors Zobacz posta
    Fuji idzie w kierunkau mas. Niestety. Obsluga na poziomie Sony.
    A która firma nie idzie ? Sony ? Nikon ? A może Canon ma unikatowe aparaty w kształcie koła lub z funkcjami o których nie słyszano ? Jesli chodzi o design to albo można iść w nowe albo w stare. Fuji ma akurat w obu designach więc jeśli ktoś idzie w kierunku mas to pozostali...

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez czomolungma Zobacz posta
    Co Panowie i Panie sądzą o tej premierze ?
    https://www.fotopolis.pl/newsy-sprze...m-prostym-body
    Pasowałby mi ten aparat gdyby nie design, przyzwyczaiłem sie do moich kółek i pokręteł, nie podoba mi się też grip. Pewnie po to aby się lepiej trzymało ale kształtem widza mi sie bardziej klasyczne proste puszki z seri X-T. Poza tym specka całkiem całkiem No i cena nie zabija a będzie po premierze jeszcze niższa...
    A co Wy sadzicie ?
    Mnie się bardzo podoba. Od dawna myślę o tym żeby sobie sprawić fujika z jednym lub dwoma szkłami ale ceny to oni mają dla mnie zupełnie z d....
    Pozdrawiam
    Marcin

  6. #16

    Domyślnie

    Wszystko fajnie i pieknie ale cena body zupelnie "OD CZAPKI".
    Jak cena tego prostego body spadnie do okolo 2 tys zl to moze sie zastanowie czy warto to brac czy nie ale to jeszcze nie jest pewne czy sie zdecyduje w tej nizszej cenie
    Dobrze ze jest konkurencja a dobrych i tanich aparatow mamy wystarczajaco duzo aby podarowac sobie wymysly cenowe Fuji
    X-T10, XF 16-55/2.8, XF 35 f/1.4, XF 55-200, 5D MKII , EF 24-105 mm f/4L IS USM, EF 85mm f/1.8 USM, A6000 SEL18-105/4

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darekw1967r Zobacz posta
    Wszystko fajnie i pieknie ale cena body zupelnie "OD CZAPKI".
    Jak cena tego prostego body spadnie do okolo 2 tys zl to moze sie zastanowie czy warto to brac czy nie ale to jeszcze nie jest pewne czy sie zdecyduje w tej nizszej cenie
    Dobrze ze jest konkurencja a dobrych i tanich aparatow mamy wystarczajaco duzo aby podarowac sobie wymysly cenowe Fuji
    Wręcz przeciwnie, całkiem sensownie wycenione body z IBIS, tym bardziej że cena spadnie jeszcze.
    Kolega tak serio z tą ceną??? 2 tyś ? A jest jakies dobre body na tym poziomie i z tymi parametrami z matryca apsc ze stabilizacja za 2 tys ?
    konkurencja czyli nikon z50 nie ma stabilizacji (pomijam juz parametry), canon nie ma startu w apsc z tymi okrojonymi modelami tylko sony ma ale nowe sony apsc ze stabilizacja to grubo ponad cenę nowego s10. No chyba ze czegoś nie wiem to z chęcią przerzucę się na apsc o tych parametrach ze stabilizacja za 2 tyś
    Może kolega podlinkuje jakies apsc ze stabilizacją o tych parametrach do 2 tyś to tez się zastnowię nad zmianą, tylko prosze nie linkowac m4/3 czy starych 4 letnich sony bez IBIS twierdząc że sa lepsze.
    Oczywiście abyśmy się zrozumieli, ja także chciałbym aby aparaty były tańsze, niestety na rynku nie ma takiego apsc z IBIS w cenie która kolega chciałby, nawet w cenie którą zaproponował Fuji.
    Ostatnio edytowane przez czomolungma ; 21-10-2020 o 13:10

  8. #18

    Domyślnie

    A jakie to niby nowe, dobre proste body kupisz za 2000zl?
    x70|x-pro2+xf16+xf23+xf56+xf90

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez leighadams Zobacz posta
    A jakie to niby nowe, dobre proste body kupisz za 2000zl?
    Też się zastanawiam skąd kolega wyżej chce wziąc body z IBIS do 2 tyś równie dobrych specyfkacyjnie. Nie ukrywajmy specyfikacja tego body nie jest na poziomie prostych puszek. To mniej więcej poziom X-t30 które nie należy do najniższych, ba powiedziałbym że xt30 ma jedną z lepszych specyfikacji na rynku w tej cenie. Tu dostajemy jeszcze IBIS a cena za pare miesiecy spokojnie zrówna się z xt30.
    Ostatnio edytowane przez czomolungma ; 21-10-2020 o 13:08

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez leighadams Zobacz posta
    A jakie to niby nowe, dobre proste body kupisz za 2000zl?
    Dołączam się do pytania i to bez sarkazmu. Powoli rozglądam się za wymianą wysłużonego X-T10. Jeśli na rynku są lepsze konstrukcje lub równie dobre co X-S10 oczywiście z IBIS i apsc (nowe) w cenie 2 tyś złotych to bardzo proszę o linki. Rozważę na poważnie.

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-04-2020, 11:33
  2. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 29-10-2017, 11:35
  3. Fuji x100f + wide-konwerter czy Fuji xt-20+23mm+14mm?
    By explorexxx in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 101
    Ostatni post / autor: 15-09-2017, 11:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •