Close

Strona 65 z 65 PierwszyPierwszy ... 1555636465
Pokaż wyniki od 641 do 644 z 644
  1. #641

    Domyślnie

    Ja używam wyzwalacza Qadralite X Plus dla Nikon z różnymi Nikonami w tym także Z6II. Ten wyzwalacz Quadralite, to chyba to samo, co Godox - ?
    Działa mi dobrze z lampami Quadralite UP! X-300/200 i wyzwalaczami Godox X1R dla Nikon.
    Tzn. z wyzwalaczami dobrze, gdyż te wyzwalacze cały czas świecą wyświetlaczami, ale to nie ma związku z wyzwalaczem, tylko TTTM.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Wind Mill Zobacz posta
    Też racja, patrz post TOP67.
    I nieśmiała nadzieja na lepsze w Z6III czy jak tam będzie się zwał - implementacja nowego procesora nie wymaga nie wiadomo jakiej ceny, domniemywam iż Zf jest raczej wyżej cenowo pozycjonowany niż równorzędny "jakościowo" "klasyczny" aparat.

    Edyta:

    Druga myśl a propos 3D - w lustrzankach było / jest dużo mniej punktów AF, stąd łatwiejsza implementacja tej funkcji?
    Teraz w ML mamy ich kilkaset, jest co liczyć.
    Już nie mogę się doczekać, kiedy tylko pojawi się Z6III i będę mógł mojego Z6II kupionego za 11 klocków oddać na elektroodpady i udać się do sklepu, aby włożyć kolejne 18 klocków na Z6III z ulepszonym atofocusem, bo przecież rok-dwa temu były ochy i achy jakie to świetne autofocusy w bezlusterkowcach, a beznadziejne w lustrzankach itd. W następnej kolejności zaczynam z utęsknieniem wypatrywać za pojawieniem się Z6IV itd.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 13-02-2024 o 19:03 Powód: dubel

  2. #642

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pugilares Zobacz posta
    ...Już nie mogę się doczekać, kiedy tylko pojawi się Z6III i będę mógł mojego Z6II kupionego za 11 klocków oddać na elektroodpady i udać się do sklepu, aby włożyć kolejne 18 klocków na Z6III z ulepszonym atofocusem, bo przecież rok-dwa temu były ochy i achy jakie to świetne autofocusy w bezlusterkowcach, a beznadziejne w lustrzankach itd. W następnej kolejności zaczynam z utęsknieniem wypatrywać za pojawieniem się Z6IV itd.
    Ale czy to moja wina, że kupiłeś Z6II za 11 000 zł i chcesz kupić Z6III w cenie Z8 a nawet wyższej?
    "...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."
    http://commons.wikimedia.org/wiki/Windmill
    Pstrykoaparat + obiektywy + okulary korekcyjne -10.5 dioptrii.
    "Don Kichote to zły człowiek był..."

  3. #643

    Domyślnie

    Jak pojawi się Z6III na pewno poczuję dreszczyk emocji. Influencerzy będą się rozpływać nad nowym procesorem, dużo lepszym AF, szybkostrzelnością i jakością matrycy. Pewnie nawet kiedyś dam się namówić.
    Ale póki co, póki jeszcze nie ma tej presji, naprawdę cholernie lubię swojego Z6II i niczego mi w nim nie brakuje. To jest dla mnie obłędnie dobry aparat (kupiony chyba za 9 klocków).
    Do tego stopnia, że Z9 czy z8 nie budzą we mnie żadnych emocji, nawet przy cenie 13 250 za nowego Z8.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  4. #644

    Domyślnie

    Jakieś doświadczenia w fotografowaniu w deszczu ? Jak ze szczelnością? Pstrykam sporo w terenie i zastanawiam się jak bardzo mogę go bezpiecznie "eksploatować" ?

    Wysłane z mojego SM-X710 przy użyciu Tapatalka

Strona 65 z 65 PierwszyPierwszy ... 1555636465

Podobne wątki

  1. Nikon Z50 oficjalnie
    By TOP67 in forum Nikon - system Z - bezlusterkowce
    Odpowiedzi: 441
    Ostatni post / autor: 30-08-2023, 14:46
  2. Nikon D5 oficjalnie
    By TOP67 in forum Nikon - D1-D6
    Odpowiedzi: 1114
    Ostatni post / autor: 14-06-2022, 14:52
  3. Nikon Z6 i Z7 oficjalnie
    By TOP67 in forum Nikon - system Z - bezlusterkowce
    Odpowiedzi: 4925
    Ostatni post / autor: 07-07-2020, 07:23
  4. Nikon 1 V3 oficjalnie
    By shaolin in forum Nikon - System 1
    Odpowiedzi: 142
    Ostatni post / autor: 09-09-2014, 17:34
  5. Nikon V2 - oficjalnie
    By shaolin in forum Nikon - System 1
    Odpowiedzi: 61
    Ostatni post / autor: 07-01-2013, 23:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •